Ana Menü

TSL10.Hafta Eskısehırspor-BEŞİKTAŞ

Başlatan Cem Goren, Ekim 22, 2009, 11:52:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

bende galibiyete seviniyorum ama futbola bakinca daha dogrusu oynayan futbolcularimiza bakinca umutlanmak icin polyynna ile yatip peter panla (bir yerde okudum  :) ) kalkmak lazim. savunma ee hadi diyoruz ama forvet hatti ? 10 haftadir bagiriyoruz Bu kadar Denizlinin deyimiyle "klas" ayaklar haftalardir nasil bu kadar kötu olabilirler anlamiyorum !! beni uzen bilmiyorum kac yildir söyle evimde ayaklarimi uzatip rahat bir mac seyredemeyisim, eyvallah sampiyon filan ama acaba ben mi cok bir seyler istiyorum..olaylara artik maclik , anlik sevinclerlede bakmak istemiyorum. sampiyon olmasin ama takimin bir kurgusu, bir duzeni olsun.
yenilirsin, takimin oynar yenilirsin o zaman uzulmem cunku umudum vardir, ama dunku oyundan sonra umudum yok, önumuzdeki hafta nasil daha iyi olacak ? bilmiyorum..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Ekim 25, 2009, 11:56:18
Ferrari direk kırmızı kart gördü ama 2 maçtan aşağı olucağını sanmıyorum ?

Kırmızı kartın cezası 1 maç..

2 maç verirlerse pek bir saçmalamış olurlar. Gole giden oyuncuyu düşürmenin cezası 2 maç olmaz, ben görmedim hiç
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

yıne krız gecırdık ama kazandık herkes nıhat yazıyor bende yazacagım ayıptır ayıp 4kısı gıdıyorsun bencıllık yapıyorsun orda maç 0-0 olsa kıme ne hesap vereceksın yada donen topta gol olsa
ne olursa olsun bobonun cıkması hatay sonucta maç 0-0 devam edıyor forvet cıkarmakda neyın nesı nobrenın kacırdıgı gol zaten allahlık
neyse artık uzatmaya gerek yok artık potadayız bugunku karsılasmanın sonucuna gore dahada sekıllenecek hersey
altın kapılarımız kan oldu tayfun

yenerr17

rahat maç haram bize:D olsun kazandık ya önemli olan budur.çıkışa devam ediyoruz .

Tolgahan_BJK

nobrenin rakip kaleciye attığı kasti tekme... yazıklar olsun kararketersiz herif !

rüştünün şabanlığı, top kafasına çarpıyo, inanılır gibi değil ya. nası bi kaleci, halde karpuz attırmazlar

ilhan mansız_melis

Her fenerden gelen oyuncu karaktersiz senin için vay be !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Alıntı yapılan: s.volkan - Ekim 25, 2009, 00:17:58
Takmışsınız nihata

evet kötüydü

ama yanındaki yabancı müsvettesi bir adam var

BOBO!

O ne yapıyor..

abi hala aynı fikirde misin ? :D

nihat oynamadığı zaman 3 puanı alıyoruz

oynarsa mutlaka puan kaybı oluyor haksız mıyım :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)