Ana Menü

Sinirden televizyonu kapattım

Başlatan Simurg, Ekim 06, 2009, 22:40:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş başkanı yıldırım demirören'e tam destek veren Fenerbahçe başkanı "Aynı olaylar benim de başıma geldi ve her anda gelebilir" yorumunu yaptı

Beşiktaş Başkanı'na geçmiş olsun dileklerini ileten Fenerbahçe Başkanı, 'İnan daha fazla sinirlerim bozulmasın diye televizyonu kapattım. Bu sadece Beşiktaş'ın değil tüm kulüplerin sorunu' dedi

Beşiktaş'ın CSKA Moskova maçı sonrası İstanbul'a dönüşünde Sabiha Göçken Havalimanı'nda tekmeler havada uçuştu, Siyah-Beyazlı kulübün Başkanı Yıldırım Demirören'e yumurtalar atıldı. Siyah-Beyazlı kulüpte bu olayın yankıları sürerken, cumartesi günü fenerbahce.org'a girenler gözlerine inanamadı. Fenerbahçe Spor Kulübü imzasıyla yapılan açıklamada Sarı-Lacivertliler, başta Yıldırım Demirören olmak üzere teknik kadro ve futbolculara yapılan saldırıyı kınıyor, bu açıklamayı yaparken 'Samimiyet' kelimesinin altını çizip, 'timsah gözyaşı' kavramına da vurgu yapıyordu.

Milliyet'in haberine göre, Açıklamada özellikle 'Bu tip tablolara ses çıkarmayan hatta çoğu kere zemin hazırlayan ikbal hayalinde olanlar bunun günün sonunda kendilerine dönebileceğini unutmamalıdır. Başkalarının mutsuzluğundan mutlu olanlar sonunda mutlu olacak bir şeylerinin kalmayacağını çok iyi kavramalı ve anlamalıdır' ifadeleri dikkati çekiyordu. Fenerbahçe yönetiminin yaptığı bu açıklamanın ardından cumartesi akşamı Beşiktaş-Denizlispor maçında İnönü Stadı yine protestolara, kavgalara sahne oldu.

BİR ÇÖZÜM ŞART

Spor kamuoyu olayları izler, Siyah-Beyazlı camia ise yaşanan bu kavgaları kendi içinde değerlendirirken yine beklenmedik bir olay gerçekleşti. Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'i olaylı Denizlispor maçının ertesi sabahı ilk arayan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım oldu. Sözlerine 'Geçmiş olsun' diyerek başlayan Aziz Yıldırım, Demirören'e telefonda 'Maçtaki olaylara son derece üzüldüm. İnan daha fazla sinirlerim bozulmasın diye de televizyonu kapattım. Bu sadece Beşiktaş'ın değil neredeyse tüm kulüplerin sorunu. Bütün kulüpler olarak buna bir çözüm bulmamız gerekiyor. Tekrar geçmiş olsun' dedi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Kim ne derse desin

Adam haklı bence.

Klup başkanına yumurta atmak ne demek ya daha aklım almıyor..

Beşiktaş klubu başkanı öylesine ağır olmalı ki Yumurta atmaya cesaret edememesi lazım kimsenin..

Hangi fenerli azizeye atabilir yumurta..

bizim başkanında bunları düşünmesi lazım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Volkan kiziyordumda, bu baskana degil yumurta atom bombasi atsalar gam yemem,

ne besiktas baskani yahu???

Turkiye Cumhuriyeti basbakanina hatta cumurbaskanina edilen laflarida biliyoruz

o olunca, siyaset ve ayri gorusler oluyor, bizim Besiktas baskanina laf edilince

o koltuga saygin olsun deniliyor..

o zaman Turkiyedeki tum insanlarda basbakana ve cumhurbaskanina saygisi olsun

ses cikartmasin...

TVleri goruyoruz yani ? Kaldi ki Besiktas baskanina laf edilmeyecek yumurta atilmayacak?

yok ya, bu baskan tum cirkefligi yapsin, oraya cekilsin ve KOLTUGUNUDA pis islerine alet edip, ben Besiktas baskaniyim desin..

Adam camiayi böldü ! Bu iste cikari olmasa, baskan kalmaz !

Nefretimsin Y.D !!! Sevdiklerinden bul emi !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Yahu ihsan Akp Lİ cumhurbaşkanını Chp li birisi eleştirebilir..

Beşiktaş klubu başkanına Beşiktaş taraftarı yumurta atıyorsa o işte ayıp vardır..

Beşiktaş başkanlık koltuğu kim ne derse desin, çok yüce bir mevkidir.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Besiktasli baskani Fenerli baskan elestiremez,

Besiktasli taraftar elestirir, tepki verir (HALK)

Muhalefet elestirir, ama Muhalefet yumurta atmaz..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ALONE EAGLE

azize nin samimiyetsiz açıklamalarını kaale almıyorum. fb liden dost olmaz.
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

Ersin Develi

Ben olsam ayakkabı fırlatırdım,ne de olsa moda oldu artık :D

carsi52

İhsan abinin demesi gibi atom bombası atsalar gam yemem artık.
Bölünür senin için uykular!