Ana Menü

Bu olaylardan hiç bişey anlamadım! Bi zahmet netleştirelim

Başlatan NoPasaran, Ekim 06, 2009, 11:44:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Demirören bir olay daha çıkarsa o koltukta kalamaz..

bunuda buraya yazın..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

kapalı alt ve üstün, yani çarşı ile karagümrüğün siyasi açıdan da ayrılığı var. çarşı feshetme kararı aldığında da konuşulmadı mı bunlar? gündoğdu kalkacak, A işareti kalkacak falan... bir sürü şey gündeme geldi. ben öyle biliyorum...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

M34

Bir soru: o 150-200 kisi demirören tarafindan görevlendirlmis olabilir mi? yani para verilip: "Protestoculari susturun. Alin su pankarti da gidin, kaplinin ortasinda acin." denilmis olabilir mi? 

Mantiken baska secenek gelmiyor aklima. Bizim baskan böyle kötü gidislerde gitmez genelde Inönü'ye. Bu sefer kendinden emin bir sekilde gitti gibi.

NoPasaran

Zaten öyle oldu M34

Başkanın adamları bu işi yapanlar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

ALONE EAGLE

(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

aRýZa

Alıntı yapılan: Free İdea - Ekim 07, 2009, 23:19:37
kapalı alt ve üstün, yani çarşı ile karagümrüğün siyasi açıdan da ayrılığı var. çarşı feshetme kararı aldığında da konuşulmadı mı bunlar? gündoğdu kalkacak, A işareti kalkacak falan... bir sürü şey gündeme geldi. ben öyle biliyorum...

Doğru biliyorsun erdi... Çarşı grubu ile Karagümrük arasında siyasi görüş farklılıkları var... Çarşı bilindiği gibi SOL ağırlıklı bir grup iken Karagümrük grubu SAĞ görüşlü bir grup...

Tolgahan_BJK

Arkadaşlar bu konu ile ilgili en doğru bilgileri verebilcek kişilerden biriyimdir diye düşünüyorum. Bazı şeyler hala net olmadığı için her şeyi şu anda söylemeyeceğim.

Yalnız şunu herkes çok iyi bilsin ! Hiç kimse Kapalı tribünde Beşiktaş'ın çocuklarına gider yapamaz. Karagümrüklüler renktir kapalıda. Dikilitaşlılar da çok vardı, gerçi tayfa olarak çoğu bırakmış durumda şu anda. Yani guruplaşma ister istemez olur ve ortak amaca hzmet ettiği sürece bi mahsuru yoktur.

Yalnız karagümrüklüler yönetimden irektif alıp da bu işlere girdilerse (ki maalesef öyle görünüyor) bu iş çok kişinin canını acıtır.

Bu forumda yazdığım üç beş yazıyı okumuş olanlar bilir ki, ısrarala söylediğim, kapalını eski kemik tayfası tribünü bıraktı. Kırılma noktası locaların yapılmasıydı. Ben çocukluğmdan beri nerdeyse her maça gitiğim kapalı tribünü bıraktım. Benden ziyade abartmıyorum, o tribünün yerlisi en az 1000 kişi bırakmış durumda şu anda.

O sebeple bu mevzular dönüyo...

Yalnız Beşiktaş'ın yani semtin çocuklarının bu işlerde hiç mi kabahati yok ? tabi ki var.

Kasımpaşa maçında tribündeyim. Eski tayfayla vesaire haberleşiyoruz şu anda,
"yönetim istifa" diye bağırdığımızda, rahatsız olacak adam gelmesin burdan uyarıyorum.

Herkes bi kendine gelsin ! çocukluğu gençliği kapalıda geçmiş semtte büyümüş yaşamış adamlar tribünü bıraktı diye, sahipsiz kalacak değil ! Bu maçta yönetime çok daha fazla yüklenilecek ! Adam tutup millete saldırtmak neymiş görsün cümle alem.

Bizim de molamız bu kadarmış. 3-4 sene evimizde izledik, forumlarda yazdık... locası olan kapalı bizim değil diyerek bağrımıza taş bastık sabrettik gitmedik. Ama yetti artık.

Demirörenin köpekliğini yalakalığını yapan adamları kapalıdan gönderene kadar bu mücadele bitmez artık. hele hele olay semt mücadelesine dönerse :) o zaman daha da feci... kendinize gelin.. Takımın adı Beşiktaş SEMTİN ADI BEŞİKTAŞ.

SEMT BİZİM AŞK BİZİM

NoPasaran

Son yıllardaki çarşı duruşundan nefret ediyorum..

Ancak yinede son maçta olanlar, Çarşının ayaklar altına alındığını görmek insana ne olursa olsun koyuyor..

Umarım dedikleriniz olur..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

duydugum bazı haberlere gore bu hafta yıne karısacak ortalık carsı cArsı old. hatırlayacak ve hatırlatacak galıba

ZeMaHŞeR

Çarşı benim gözümde 2008 Kayserispor deplasmanında bitti... Bizim bulunduğumuz tarafa koltuk fırlatmışlardı... Bağırmıyonuz diye.. Halbuki o tarafta bağıran kişiler bizdik ve attıkları koltuk tezahurat yapan bir arkadaşın başına gelmişti... Sonra bağırıyorlardı yukarıdan gerçek taraftar değilsiniz diye.. Maça otobüs parası verip gelen biz , Bilet alıp içeri giren biz... Yine de sahte taraftarmışız... Ne diyelim Çarşı'da siz olun,gerçek taraftarda siz olun...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

[KralKartal]

Alıntı yapılan: ZeMaHŞeR - Ekim 13, 2009, 19:24:14
ÇARŞI benim gözümde 2006 yılında bitmiştir... Haa deplasmanda maçı ÇARŞI Grubu ile birlikte izlerim ama o eski sevgim,sempatim kalmadı...

yukarda 2008, alintida 2006 ?

+ her CARSIYIM diye gezende CARSI degildir,

hem CARSI sadece Besiktas taraftarinin bulustugu bir isimdir...

bu isimide kötüye kullananlar elbet olacaktir, oluyorda maalesef

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ZeMaHŞeR

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ekim 14, 2009, 23:21:12
Alıntı yapılan: ZeMaHŞeR - Ekim 13, 2009, 19:24:14
ÇARŞI benim gözümde 2006 yılında bitmiştir... Haa deplasmanda maçı ÇARŞI Grubu ile birlikte izlerim ama o eski sevgim,sempatim kalmadı...

yukarda 2008, alintida 2006 ?

+ her CARSIYIM diye gezende CARSI degildir,

hem CARSI sadece Besiktas taraftarinin bulustugu bir isimdir...

bu isimide kötüye kullananlar elbet olacaktir, oluyorda maalesef

Yanlış yazmışım abi... 2008 Kayserispor deplasmanı olacak... askerden geldikten sonraki ilk deplasmanım... o maçta bizim bulunduğumuz tarafa kotuk atmışlardı...

Haklısın abi her çarşıyım diyende çarşı değildir ama bazılarının konuşması insanın zoruna gidiyor... Çarşı grubundan olsun olmasın...

Deplasmana giderken otobüs parası veren biz,bilet parası veren biz ama yine de sahte taraftarız...

Cem Goren

ZeMaHŞeR