Ana Menü

Çarsi yönetimle görüstü..

Başlatan [KralKartal], Ekim 04, 2009, 16:25:07

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

İnönü stadı kapalı tribününde açılan ilginç pankartın hangi bölümü açılmadan önce koparılıp atıldı? Pankart kimler tarafından tribüne sokuldu? İşte Medyaspor özel haberi:

Pankartın tamamında şunlar yazmaktaydı:
"2 KUPAYI UNUTMA, VEFASIZLIK YAPMA. 2 KUPAYI ALAN BÜYÜK BAŞKANA YAPILANLARI KINIYORUZ. BÜYÜK BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ"
Bağlarbaşılı eski amigo Uğur tarafından yeni oluşturulan Büyük Beşiktaşlar Derneği tarafından hazırlanan pankart bugün 18:15'te stadyuma sokuldu.
Ancak söz konusu pankart uzun süren tartışma ve itişip kakışmanın ardından bir bölümü koparılarak açılabildi..
Bu arada kapalı tribüne sokulmak istenen ve Beşiktaş Yönetimini protesto içerikli 7 adet pankarta emniyet güçleri tarafından el konulduğu öğrenildi.

Bu arada Çarşı grubunun liderlerinden Alen ve Ayhan'ın dün 15.30 civarında Akaretler'deki kulüp binasına giderek yönetim kurulu üyeleriyle fikir alışverişinde bulundukları ve ortak strateji belirledikleri öğrenildi.

:ban
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

:ban bravo ne dıyelım sıze gıdın obur maçtada tezahuratları o belırlesın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Haftaya kasımpaşa maçı var bakalım o maçta neler olucak acaba..
Aynı şeyler inşaallah tekrardan yaşanmaz dicem ama çok zor daha beteri yaşanırsa çok kötü sonuçlar çıkabilir.
Bölünür senin için uykular!

ozzy_10_4_ever

Sadece Beşiktaş sevgisi için orada olanlarda gidebilir inşallah..Herkesin gördüğü dayağı polis görsün lütfen ve o insanlar stada sokulmasın!

Cem Goren

pankartı karagumruklulerın actı galıba yada ben oyle dusunuyorum yada bu kadar yazılandan sonra bır dusunce kalmıyor

[KralKartal]

Kapalida CARSIDAN izinsiz pankart acabiliyorsa baskalari,

CARSI bitmistir, yada CARSI bu olaya izin vermistir..

ki ben 2.secenekten yanayim, yani izinli yapilmistir..

maglum yonetim saksakcilari dolmus tribune artik,

ve tribunde olmasi gerekenler TRIBUNE KUSTURULDU yada ARAMIZDAN
maalesef ayrildi bir nedenle...(azrail !)

Cem Goren

bu olayın altında para-rant bedava bılet ne ararsak cıkacakır ılerleyen zamanlarda ama su gercek karagumrugun acılen o staddan dısarı cıkarılması lazım

[KralKartal]

birdahaki macta, karagumruk-carsi el ele olayini gorursek sasirmam..

Cem Goren

soyle bısey var carsının tavrını anlamak guc yonetım lehınelerde bunu bellı etmekmı ıstemıyorlar yonetım aleyhıneler ama bunudamı bellı etmek ıstemıyorlar yada tarafsızlarmı yonetıme karsı hanı bız karısmayız sız ne yaparsanız yapın gıbısındenmı onları bı cozmek lazım ama su bellıkı karagumruk yonetımın yanında daha dogrusu bıletın rantın belesın yanında

[KralKartal]

Amigo Harun dun sanirim telegole katildi, izleyen oldu mu?
Yonetimi destekleyici aciklamalar yapacakmis :)

ki roportajindanda anlasilmisti

" Bizim tepkimiz yönetime değildi , Rüştü ve Mustafa Hoca'ya tepki verecektik izin vermediler , yumurtalar onlara atılacaktı"

Cem Goren

adamın ozreu kabahatınden buyuk :)

YAZIKLAR OLSUN

[KralKartal]

Bu telegole cikmadanki aciklamalar...

telegolu izleyen yok mu?

carsi52

1 kere daha sormuştum tekrar sorucam.
Peki kapalı üst+kapalı alt 80 dakikalarda BEŞİKTAŞ'ım oley bestesi ile yıldırım demirören yeter söylendi el sallayarak.Peki bunu neden yaptılar o zaman ?
Yönetim ile Çarşı'nın pek ilişkisi yok gibi yada olduda bitti gibi.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Sallayanlar CARSI mi? El sallamaya izin veren Alen, Sari, Harun ne bilim Ayhan abiler
olursa tamam, ama Carsinin engel olamadigi olaylardi bunlar zaten
tipki SIVAS maci gibi... o zamanda yonetimle gorusmedi mi Alen?

CARSININ icindeki ASIL CARSI RUHUNU tasiyanlari susturmak icinde karagumruk devreye girdi,
CARSI zaten ISYAN ederse, KIMSE SUSTURAMAZ, DEMIRORENDE KARAGUMRUKTE !
ama CARSI sineye cekilirse(carsi dedigim liderler, abi dediklerimiz), olay boyle olur !

Simurg

yönetimle anlaşan taraftar ?
Gelecek maçta demiörene holey mi denicek

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..