Ana Menü

Nurullah Sağlam ''En Zayıf Beşiktaştı''

Başlatan beckyZWICKY, Ekim 04, 2009, 03:07:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Denizlispor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam,Beşiktaş mağlubiyetinden sonra yaptığı açıklamada şu ana kadarki en zayıf Beşiktaş'la oynadıklarını söyledi. Sağlam sözlerini şöyle sürdürdü: "Tepki bizim için avatajdı, Beşiktaş'ı hiç bu kadar motivasyonu düşük bir Beşiktaş'la oynamadım. Takımımızın genel anlamda mantalitesini oturtmakta sıkıntı yaşadık. İstediğimiz yapabilseydik, bu Beşiktaş'ın karşısından galibiyetle ayrılabilirdik. Tecrübelerini kullanıp kazanmayı bildiler, bu maçla ilgili fazla söylenecek bir şey yok.

Seyrettiğim Tabata ile geçen sene bende oynayan Tabata arasında çok fark var. Beşiktaş komplike bir görüntü vermiyor, tabii bunun nedenini Mustafa Hoca daha iyi biliyordur. Beşiktaş'la defalarca maç oynadım ama şu ana kadar en zayıf bulduğum Beşiktaş'la oynadım. Mustafa Hoca'nın Tabata ile tam anlamıyla tanışmadığını düşünüyorum, onu kazanmak da kaybetmek de çok kolay. Çünkü çocuk gibi bir oyuncu, çabuk küsebiliyor. Tabata çok daha iyi işler yapar."

sporx
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ALONE EAGLE

Sana mı sorcaz Tabata yı Nurullah mısın nesin . Uyduruk bir futbolcu işte 8 milyon euro luk kazık işte başka ne! Bu kadar kötü BEŞİKTAŞ ı yenemedin yapamadın bir kıyak. Belkide şimdi Demirören den de Denizliden de kurtulmuş olacaktık. Hadi ordan bıdı bıdı yapma artık.......
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

CR7

Ya nasıl bir mantık bu ya
Beşiktaş yenilsin kurtulalım
nasıl iş anlamıyorum tribünde de bazılar oley çekiyor top denizliye geldiğinde
tabata konusunda ise adamı beğenmeyene yuh derim ya adam bugün ilk kez yerinde oynadı
yerinde oynayan adamlarla oynadı ne paslar attı
ne şutlar attı
golünü de attı
tamam 8 milyon etmeyebilir belki ama uyduruk bir futbolcu da kimse diyemez!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ALONE EAGLE

Kurtulalım tabii bunlardan, Senin gibileri şakşak çılık  yaptığı için bu durumlara düştük zaten 6-7 senede bir diğer rakipler kötü olduğu zaman şampiyon olabiliyoruz. Sen içine sindirebiliyorsan BEŞİKTAŞ lılığından şüphe ederim.

Ч Е М П И О Н    Б Е Ш И К Т А Ш
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''