Ana Menü

Rezalet!!!

Başlatan ozzy_10_4_ever, Ekim 04, 2009, 00:22:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozzy_10_4_ever

Birileri İSTİFA diyenleri susturmak için kendi kardeşini dövmeyi göze alıyorsa söylenicek bir şey kalmamıştır..İnönü ölmüş hep beraber ağlayalım.
Beşiktaş'ı satanın ...

NoPasaran

Maç 0-0 iken asıl bağırınlar

SATILMIŞLARDIR..

Yazıklar olsun!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ozzy_10_4_ever

Satılmış olanın kim olduğunu herkes gördü inşş..."2 kupayı unutma,vefaszlık yapma" pankartı açıldı ya gerçekten bitmişiz!İstifa dioruz die dayak yioduk inanmakta hala zorlanıorum..gerçekten SATILMIŞLAR

erdibatmaz

eğer son 15 dk bağırılsaydı aynı etkiyi yaratmayacaktı. ben satılmış değilim. 0-0 iken de bağırdım. asıl satılmış, bağıranları bestelerle susturmak isteyenlerdir. kimse aptal değil. birbirinin gazınaglinip bişeyler yapılmıyor her zaman orda. artık umutlar tükenme noktasına geldi.. ayrıca seçim yaklaşıyor. 5 yılı aşkındır yapılan beceriksiz transferlerin ve harcanan milyonlarlarca doların, çekilen peşkeşlerin faturasıydı bu. eğer yönetimin başarılı oldıuğunu düşünüyorsanız, değildi. eğer birilerine sabredilmesi gerektiğini düşünüyorsanız, yeteri kadar sabredildi. her şeyi kuralına göre oynayıp, hiçbir şeyi riske atmamakla olmuyor ki! ligin ortası ve istifaya çağırıyoruz, yani bu seneyi çöpe attık. bu taraftarın geçmiş tecrübesi var. kanser olduk be. adam gibi yeniden kurulacak bu takım. gerçek Beşiktaş'lıların elinde.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

NoPasaran

Çok tecrübeli taraftar canım...

ne demeli..

Geçen senede bu tezahuratların benzerleri yapılmıştı..

Söylesene hocam neden bu takım oynamıyor..

Sene sonu şampiyon olunmuştu..

Şu dönemde yaşananlar takımın kötü olmasından değil, daha anlamıyormusunuz..

Psikolojik herşey..

Beşiktaş pafla çıksa yine alırdı bu puanı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ozzy_10_4_ever

Artık mesele şampiyonluğu falan cok cok astı.Bu foruma belki 3. belki 5. yazışım ama bugun dayanamama noktasına geldim..Gözümün önünde Beşiktaşlı kardeşlerim dayak yedi!!Bu geldiğinden beri Beşiktaş'ı geriye götüren yönetimi istifaya cağırdıkları için..

carlito1903

Dünya'ya nam salan bu güzelim tribünlerin bu kadar 'satılmış' adamla (burdaki adam lafın gelişidir) dolu olduğunu görmek çok kötü.

O pankartı açanlar rantçı şerefsizlerdir bu kadar açık ve net !

NoPasaran

Pankartı açanlar neyse

Bu takımda kapos büyümesi için

FUTBOLCUNU ISLIKLAYANLARINDAN BİR FARKI YOKTUR..

Bugün yaşananlar terbiyezizlikten başka bişey değildir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Ha söylemeden geçeceğim

Utanmadan birde dakika 77 olmuş..

İŞTE BİZ KÖTÜ GÜNDE HEP OMUZ OMUZAYIZ

Haha çok komiksin taraftar!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ozzy_10_4_ever

o zaten rezalete tuy dikti..bari gerçekten anlamlı sloganlarımızı kirletmeseydik!

ALONE EAGLE

Kendi yönetimini böldü en önce sonra taraftarları böldü. Millet birbirini dövüyor olacak iş değil. Hala 2010 da yine adayım diyor, kulubün kendisine olan borcuna  güveniyor sadece karşısına çıkacakları para ile sıkıştıracak azize taktiği yani. satılmışlarla gerçek taraftarı sindiremezsin...
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

M34

Volkan, epegi sinirlisin bugün. Ama bence yanlis tarafi tutuyor gibisin. Tribünler ikiye ayrilmis. Bir taraftan "Yeter Demirören Yeter", diger taraftan ise sarki söyleyenler - gerci protesto edenleri dövmekten sarki söyleyemediler ya, neyse ...

Acilan pankarti gördün mü? Ne kadar güzeldi dimi? Pankartin kalitesi, büyüklügü ... taraftarlar gercekten epegi masraf etmisler o pankarti yaptirmak icin.

Burasi da ikiyi ayrilmis durumda. Bir taraftan Mustafa Denizli'yi destekleyenler, diger taraftan nefret boyuna varan istemeyenler. Ama o protestolarda hic Denizli'nin ismi gecti mi? Bence tek hatalari Rüstü'yü isliklamalariydi ... bence bunu her iki grup yapti ... sadece istifaya cagiran grup degil ...

Kisadan bitireyim ... yönetimin parali adamlari var ... bunlar eskiden taraftarlarin büyük bir bölümünü iyi idare ettiler; zaten 5 yil iskencegi bu yüzden yasadik. Simdi eskisi gibi yönlendiremiyorlar, hatta dayak bile yiyorlar artik. Bu güzel bir gelisime.

Bunlari sende biliyorsun zaten .. öyleyse niye yanlis tarafi tutuyorsun? Adamlar protesto ediyor, ettikleri icin de dayak yiyorlar. Mac 0:0 iken protesto mu edilir diyorsun ... bu mudur su anki problemimiz? Denizli macinin sonucuna mi bagli? Yani 0:1 geride olsaidik o zaman mi protesto'yi anlayisla karsilardin?

Durumuz gercekten cok vahim ... ben sampiyon oldugumuzda korkuyordum protestolar bitecek diye .. su anki performans durumuz bizim icin büyük bir sans. Bugün kazandik ama umarim önümüzdeki maclarda cok daha vahim sonuclar aliriz da gitmesi kesinlesir .. Manchester United önünde 8:0a bile raziyim; yeterki gitsin - hem o, hem bir kac kurus icin taraftarligini satan insanlar.   

ALONE EAGLE

Ч  Е  М  П  И  О  Н     Б  Е  Ш  И  К  Т  А  Ш

Manchester maçı için asla 8 e razı olmam ama Demirören ve Denizlinin mutlaka gitmesi gerekiyor. Asıl iş onlar gittikten sonra başlayacak. Bu kadar artık futbolcuyu kime nasıl satacaksın? Elbette Delgado dahil hiç biri beş para etmez yabancıların. Hadi diyelim bir şekilde kurtuldun onlardan, peki yerlerine kaliteli tecrübeli yıldızlar alacak parayı neredn bulacaksın? Parayı bulsanda bunca rezaletten sonra nasıl ikna edeceksin? Bunca borc varken nasıl transfer olacak bilmiyorum. Allahlarından bulsunlar BEŞİKTAŞ ın 10 senesini ipotek ettiler... >:(

Alıntı yapılan: M34 - Ekim 04, 2009, 02:45:05
Volkan, epegi sinirlisin bugün. Ama bence yanlis tarafi tutuyor gibisin. Tribünler ikiye ayrilmis. Bir taraftan "Yeter Demirören Yeter", diger taraftan ise sarki söyleyenler - gerci protesto edenleri dövmekten sarki söyleyemediler ya, neyse ...

Acilan pankarti gördün mü? Ne kadar güzeldi dimi? Pankartin kalitesi, büyüklügü ... taraftarlar gercekten epegi masraf etmisler o pankarti yaptirmak icin.

Burasi da ikiyi ayrilmis durumda. Bir taraftan Mustafa Denizli'yi destekleyenler, diger taraftan nefret boyuna varan istemeyenler. Ama o protestolarda hic Denizli'nin ismi gecti mi? Bence tek hatalari Rüstü'yü isliklamalariydi ... bence bunu her iki grup yapti ... sadece istifaya cagiran grup degil ...

Kisadan bitireyim ... yönetimin parali adamlari var ... bunlar eskiden taraftarlarin büyük bir bölümünü iyi idare ettiler; zaten 5 yil iskencegi bu yüzden yasadik. Simdi eskisi gibi yönlendiremiyorlar, hatta dayak bile yiyorlar artik. Bu güzel bir gelisime.

Bunlari sende biliyorsun zaten .. öyleyse niye yanlis tarafi tutuyorsun? Adamlar protesto ediyor, ettikleri icin de dayak yiyorlar. Mac 0:0 iken protesto mu edilir diyorsun ... bu mudur su anki problemimiz? Denizli macinin sonucuna mi bagli? Yani 0:1 geride olsaidik o zaman mi protesto'yi anlayisla karsilardin?

Durumuz gercekten cok vahim ... ben sampiyon oldugumuzda korkuyordum protestolar bitecek diye .. su anki performans durumuz bizim icin büyük bir sans. Bugün kazandik ama umarim önümüzdeki maclarda cok daha vahim sonuclar aliriz da gitmesi kesinlesir .. Manchester United önünde 8:0a bile raziyim; yeterki gitsin - hem o, hem bir kac kurus icin taraftarligini satan insanlar.   
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

carsi52

Beste söyleyen kısım protesto edenleri dövdüğünü anladım.
Ama şu kısmı anlayamadım maçın son 10 dakikası felan BEŞİKTAŞIM oley bestesiyle yıldırım demirören yeter denildi.Yani bütün kapalı yaptı bunu.Anlamak çok güç..
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Alıntı yapılan: M34 - Ekim 04, 2009, 02:45:05

İşin taraf boyutunda değilim ben aslında. Protesto edende, o pankartı açanda ne yalan konuşayım artık beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Beşiktaş tribünleri Benim için çok eski zamanlarda bitmiş bir tribündü ancak halen bunların olmasıda insanın canını sıkmıyor değil..

Orası Beşiktaşımızın evi. Yılıdırm Demirören iyi yada kötü Beşiktaşın başkanı. Protesto edilmesinin ben çok gerekli olduğunuda düşünmüyorum çünkü bu protestolar Beşiktaş klubunu toplum önünde oldukça amatör ve küçük düşürüyor. Bunu hersene yaşıyoruz kavgalar , gürültüler vs vs vs. Daha maç başlarken bulunan havadan Kavganın olacağı belli iken , ne diye rezil ediyoruz kendimi ele güne anlam veremiyorum..

Bir kaç ay sonra seçim var Beşiktaşta. Kimse gelip başkanlığa adaylığını koymazsa ne diye adam suçlanıyor. Gelsinler madem o kadar kötü başkan, olsunlar çıksınlar karşısına. Ama yok çıkmıyorlar..

Keşke tribünler Beşiktaşlı işadamlarına, Beşiktaş üzerinden yıllarca siyaset yapan KODOMAN adamlara protesto yapsaydı. Nerdesiniz diye?

Beşiktaş üzerinden her türlü reklamı yıllarca yapmış

İhsan Kalkavan
Mansimov
Turgay Ciner
Koç Ailesi
Nevzat Demir (tesisi var dışarda tutabilirsiniz)
Erdal Acar
C.Kolot
Hüsnü Yeğin

vs vs vs

Uzarda gider. Bunlar milyon dolarlık adamlar. Hatta aralarında bazıları Milyar dolarlık aileler. Nerdeler ? Neden çıkamıyorlar madem bu kadar başarısız bir yönetim var. Yönetime alacakları adamlar 3 er milyon dolar verseler Demirörenin borcu biterken neden GİTMİYOR BU ELLER CEBE..

Bunları sorgulamak lazımken YETER YILDIRIM DEMİRÖREN demek kolay olsa gerek..

İşin kolayına kaçmak demek..

Ayrca,
Rüştü Islıklanıyor
Yusuf maç ismi söylenirken yuhalanıyor bir kesim tarafından
Nobre aynı şekilde..

O pankart , yer ve zaman bakımından çok yanlış olsada

Bu 3 adama yapılan Vefasızlık değilmi Allah Aşkına..

Kötü oynuyorsa yedek kalırlar ancak Beşiktaş formasını üstüne takmış, gol atınca sonsuz sevinmiş, kimseyle kötü muhabbetleri olmamuş, hele bir tanesi Türk Milli Takımımına yıllarca hizmet vermiş, toplumun her kesimi tarafından sevilen birisine yapılan Yuhalama nasıl bir zihniyetle açıklanabilir..

Beşiktaş taraftarı herkesten ayrı bir taraftar derlerken, tek farkın serserilerin çok olduğu ve kıç yırtılıncasına bağrılan tezahurat olduğunu görmek üzüntü verici bunun başka açıklaması yok..

Ben Şerefi Hakkı çok bilmem

Ben Beşiktaşlılığı Süleyman Seba döneminde tattım. Onun beyefendiliği ile büyüdüm. BU yapılanların daha fazlası onada yapılmuş, oda destek bulmuştu buralarda. Önce ben vermiştim ne güzel söylediler diye. Ama çocuktum, aklım küçüktü. Şimdi bu tepkiyi verenlerinde ilerde pişman olacağını düşünüyorum.

O forma Beşiktaş forması
O mevki Beşktaş başkanlık mevkisi..

Doğru olan, Başkana atılan yumurtaları eleştirmek onlara tepki koymak, bu kötü yönetimde ona destek veren Çarşıya kızmmak..

gerisi hikaye
Aşk bu Aşk !

volkanca.net