Ana Menü

Protestolara alışık değiliz

Başlatan Simurg, Eylül 23, 2009, 12:40:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Protestolara alışık değiliz
Yıldırım Demirören özellikle Kayserispor yenilgisinden  sonra yönetim ve futbol takımlarına yapılan eleştirilere tepki  gösterdi.
Beşiktaş  Kulübü Başkanı, "Geçen yılın ilk yarısını altıncı bitirdik, sezon sonunda çifte  kupa aldık. Sabırlı olmalıyız. Ben, yönetimim ve futbolcularımız acımasız  yorumları hak etmiyoruz" dedi.

YILDIRIM Demirören özellikle  Kayserispor yenilgisinden sonra yönetim ve futbol takımlarına yapılan  eleştirilere tepki gösterdi. Camiaya geçen yılı hatırlamalarını istedi. Başkan,  "Geçen yılın ilk yarısını 6'ncı bitirdiğimizde Kayserispor karşılaşmasında  olduğu gibi ilginç protestolar oldu ama çifte kupa kazandık. Önemli olan  inanmaktır. Biz yönetim ve teknik heyet olarak bu yıl daha başarılı olacağımıza  yürekten inanıyoruz" dedi.
Üç kulvarda mücadele ettiklerini ve yolun başında  olduklarını belirten Demirören, şunları söyledi: "Ben, yönetimim ve  futbolcularımız acımasız yorumları hak etmiyoruz. Yönetim olarak sevgi  çemberinin bozulmasına asla izin vermeyeceğiz. Rakiplerimiz karşısında  alacağımız sonuçlarla taraftarlarımızı coşturmaya devam edeceğiz. Protestolara  alışık bir camia değiliz. Beşiktaş yönetimi olarak biz hep istikrardan yanayız. 
Denizli'nin arkasındayız
Teknik direktörümüz Mustafa Denizli'nin kriz  ortamını çözeceğini biliyoruz. Denizli ile istifa etsin diye anlaşmadık. Zaten  geçmişte bakın istifa eden teknik adamların ardında istikrarsızlık yaşanmıştır.  Denizli hocamızın her zaman arkasındayım. Kendisi takım hakkında geniş çaplı bir  rapor hazırladığını belirtti. Şu anda CSKA Moskova ile önemli bir maçımız var.  Bu karşılaşmada yeni sayfa açacağız."
Geri dönüşü olacak
Transferlerin  eleştirilmesinin doğru olmadığını sözlerine ekleyen Yıldırım Demirören, "Ernst'i  aldık, inanılmaz eleştiriler oldu. Sonra taraftarların sevgilisi oldu. İsmail  Köybaşı konusu da çok konuşuluyor. Şu anda İsmail Milli Takımda. Hocamızın  istediği oyuncuları aldık. Yaptığımız her hareket SPK'ya bağlı olarak  gerçekleştiriyoruz. Her kuruşun vergisi ödeniyor. Bu kadroda oyuncularımız  aldıkları paranın fazlasını geri dönüşüm olarak gerçekleştirecektir."
Ocak  ayında yapılacak kongre için çalışmalara başladığını açıklayan Demirören,  taraftarlardan destek istedi, iyi günde olduğu gibi kötü günde de yanlarında  olmalarını istedi.

İsmail ER-Hürriyet

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

Ismail Air? Bu adama kil kapiyorum, yalan dolan, sahtekar ve daha niceleri..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

erdibatmaz

çok mu başarılı bu adam ya! haksızlık mı ediyoruz!
gören de iki yılda bir kupa alıyoruz sanacak.
bu taraftarın susup koyun gibi beklemesini kimse ummasın.
herkes başarı bekler.
liverpool maçından sonraki sivas maçına kadar herkes sabretmişti de ne oldu. anca tepkiden sonraki sene toparlayıp düzelttiler takımı. demek ki tepki işe yarıyor.
bir de utanmadan geçen sene nasıl da şampiyon olduk diyor. demiştik başımıza kakacak şampiyonluğu diye, doğru çıktı.
istikrar sağlanmış olsaydı biz kabul ederdik 5 sene istikrar için sabrettikten sonra gelen şampiyonlukları. ama yine bozuldu işte.. yani boşuna mı sabretmiş oluyoruz 5 sene. daha hala istikrar için mi bekleyeceğiz.
bıraksın gitsin işte yapamıyor ya...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P