Ana Menü

Levent Erdoğan şok etti "Hocada, Başkanda İstifa etsin!"

Başlatan NoPasaran, Eylül 20, 2009, 12:20:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

NTV'de yayınlanan %100 Futbol programına telefon bağlantısı ile katılan Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, hem başkan Yıldırım Demirören hem de teknik direktör Mustafa Denizli'ye tepki gösterdi. Erdoğan başarısız tablo üzerine her iki ismin de istifa etmesi gerektiğini söyledi.

Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, siyah-beyazlı takımın sahasında Kayserispor'a 1-0 yenildiği maçın ardından NTV'ye çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Başarısızlığın sorumlularının başkan Yıldırım Demirören ve teknik direktör Mustafa Denizli olduğunu savunan Levent Erdoğan, iki ismin de bir an önce istifa etmesi gerektiğini söyledi.

Beşiktaş'ın tarihin en kötü dönemini yaşadığını savunan Erdoğan, "Beşiktaş'ın durumu yürekler acısı. Beşiktaş tarihinde hiçbir zaman 6 maçta 12 puan kaybetmedi. Bunun hesabını hoca da verecek, yönetim de verecek, başkan da verecek. İstifa etmeyeceğim, görevimi sonuna kadar götüreceğim. İstifa edecek çok kişi var. Öncelikle, aldıklarını vererekten teknik direktör, arkasından sayın Yıldırım Demirören. Tabi sonra sıra bize de gelecek, ancak önce onlar bir yolunu alsınlar" diye konuştu.

"MASKEYLE GEZMEK DURUMUNDAYIM"
Sivri dili nedeniyle her zaman eleştirildiğini ve kendisine 'mahallenin delisi' dendiğini ifade eden Erdoğan, "Az bile konuştuğumu düşünüyorum. Yönetici olarak maskeyle gezmek durumundayım. Çözüm yolu mu kaldı, sabır mı kaldı, taraftarın yüzüne bakacak halimiz mi kaldı?" diye konuştu.

"GEÇEN SEZON DUALARLA ŞAMPİYON OLDUK"
Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezonki şampiyonluğunda rakiplerin de payının olduğunu belirten Erdoğan, "Beşiktaş, Beşiktaşlı ruhuna sahip olan taraftarların dualarıyla oralara geldi. İçten gelen, içten dualarla oldu. Biz kaybettik, rakipler de kaybetti. Buna başarı mı diyorsunuz? Dua ettik Beşiktaş şampiyon oldu" ifadelerini kullandı.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Bu adamların olduğu yönetimden nasıl başarı beklenir..

Yaptığı Şerefsizlik başka bişey değil..

Senin gibi adamı başkası 1 dk orada tutmazdı..

Demiröreni sevmem ama bundan çok daha terbiyeli belli oldu..

İlk kötü gidişte satış..

İyi günde herkes dost, kötü günde dost yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

İşin birde şu tarafı var.Kim ne yaparsa yapsın demirören hala onunla devam ediyor.
Ben demirörenin beyninde sorun olduğunu düşünüyorum.(Hakaret etmek amacıyla değil gerçekten ciddi anlamda söylüyorum ben bunu)
Bölünür senin için uykular!

TurkishTank

yonetimdeki catlak sesler bir hayli yukselmeye basladi....galiba bu sefer bi seyler olucak...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Eylül 20, 2009, 12:33:53
İşin birde şu tarafı var.Kim ne yaparsa yapsın demirören hala onunla devam ediyor.
Ben demirörenin beyninde sorun olduğunu düşünüyorum.(Hakaret etmek amacıyla değil gerçekten ciddi anlamda söylüyorum ben bunu)

Demirören özünde iyi niyetli birisi.bu adamı gönderememe nedeni o..

Sadece yanındaki adamlarda iş yok:.

Serdar Bilgili dönemindeki yönetim çok farklıydı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Abi bence gerçekten beyninde sorun var.
Bakın bi yaptıkları transferlere herkez biliyor bunu yaptıkları yanlışları.Bunu bu yaşta bi insan yapar mı ? Böyle hatalar böyle yanlışlar ? Tribünden birisinin kolunu tut getir BEŞİKTAŞ'ın başına yine böyle hatalar yapmaz.

İyi niyetli olduğuna inanmıyorum ben.İyi niyetli olsa parayı çar çur etmezdi.İyi niyetli olsa çoktan istifa ederdi.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Demiroren IYI bir insan degildir...

Demirören ciktigi her yol arkadasini satti..

Basta Kivanc Oktay'i, Murat Aksuyu, Celal Kolotu,
Hakan Kalkavan, Reha Muhtar gibi isimler istifa ettiler..

Bunlar cok önemli kisiler...Hele ki Kivanc Oktay ve Murat Aksu
Y.D icin cok onemliydi ama baskanlik icin satiyor iste...

Demirören ne insan nede gercek bir Besiktasli... Ki dunyanin heryerinde
basarisiz olan bir baskan, bir sekilde hesap verir, ama bu istifa ile olur
ama baska seyle olur, hesap verir !

Babasinin ciftligine dönüstürdü BESIKTASIMIZI, samar oglanina döndük resmen,
Camiayi birlestirecekti hani??? Sen sadece camiayi böldün, birde bu adami destekleyenler de var mi? Adam TRIBUNLERI böldü, bu adam yuzunden TRIBUNLER SATILMIS CARSI diye bagirmadi mi? Daha neresi IYI bu adamin?

Bedava bilet ve para verip oy satin aldigi icin mi iyi insan? Affedersinde, iyi adam olsa
iyi adamlarla calisir, adam gibi yönetir...
Yaziklar olsun!

Ayrica LEVENT ERDOGANDA sonuna kadar hakli, bu Y.D'ne ses ciakrtan karsi gelen
kimse gözümde CESUR YUREKTIR !! helal olsun
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Tolgahan_BJK

"eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz" diye bir deyim vardır ya, bu defa çıkmış...

konuşmalarıyla, tavırlarıyla, yapıp ettikleriyle Beşiktaşlılığa hiç yakıştıramadığım levent erdoğan ilk defa dğru sözler etmiş...

bu doğruları da, Beşiktaş'ın menfaatine değil, kendi çıkarları doğrultusunda dile getirdiğine inanıyorum... belki, demirörenin gitmesi durumunda yeni kurulacak yönetimdeki görev pazarlığı sonucunda bu açıklamaları yapmakla görevlendirilmiştir.

M34

Benim anlamadigim .. Levent Erdogan Demirören ailesinin avukati. Yildirim Demirören'e göz kulak olsun diye Erdogan Demirören tarafindan görevlendilmis bir adam. Ne oldu da böyle bir aciklama yapma geregi duydu?

saldır beşiktaş

Yönetim kurulunun en yetkili isimlerinden biri çıkıp neler söylüyor.
Şu yönetime bak be.

Bu adam yokmuydu Y.D bu yanlışları yaparken dur diyemedimi
Şimdi çıkmış kem-küm ediyor.

Hiç biriniz bırakın Beşiktaş'ı amatör kluplerde yöneticilik yapacak düzeyde değilsiniz.
Bırakın artık düşün BEŞİKTAŞ'ın yakasından.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan