Ana Menü

Demirören vize alamadı

Başlatan pAscAliAnUmut, Eylül 17, 2009, 16:44:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: carsi52 - Eylül 17, 2009, 23:33:18
Ya burda ki insanlar harbiden bişeylerin peşindeler ama neyin peşindeler anlamadım.
Kimsenin karısına kızına laf atan olmadı sadece güzel denildi.Güzel insana güzel demek alayımız hayvan alayımız çirkin insanlarız !

Dikkat et bakalım orda sadece güzel mi diyorsun.
Nasıl evlendi Demirörenle ?

ne anlama geliyor bu cümle açıkla Hakeret içermiyormu Demirörene karşı ?
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

Evet nasıl evlenmiş demirören ile demirörene göre çok güzel bi kadın.
Ne hakareti var acaba bunda ? Yada bunu demek hayvanlık mı ? Demirören'e karşı sen hakaret etmedin mi hiç ? Ben söylim hergün ediyorsun bende ediyorum ana avrat sövüyorum demirörene hergün hakaret ediyorum ama karısına veya çocuğuna hakaret etmiyorum.Eğer hakareti demirörene değilde karısına veya kızına etseydim haklısın ama onlara değil demirörene ettim.Yine ediyorum demirörene hakaret hadi bakalım napıcaksın ? ÇEK GİT DEMİRÖREN BEŞİKTAŞTAN.

Ha diyorsan demirören'i korumak zorundayım bazı sebeplerden dolayı diye o zaman özürdilerim.
Bölünür senin için uykular!

saldır beşiktaş

Evet her gün ediyorum hakaret bela okuyorum küfür ediyorum.
Amma ve lakin eşini kullanarak hakaret edersen bir Beşiktaşlıya yakışacak davranış olmaz bu.
Bir adama senin karın senden çok daha iyilerine layık diyebilirmisin ?
Düşünebilirsin ama bunu dışa vurursan nasıl tepki alırsın sanırım tahmin edebiliyorsundur?

Sen yine hakaret et ama eşini çocuğunu hiç bir zaman laf arasında kullanmadan sadece kendisini hedef alan cümlelerle et bu bir ricadır tabi yanlış anlaşılmasın.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

Kendini aşan cümleler kullanıp kendini küçük düşürüyorsun.
Kimsenin karısına kızına laf atan olmadı.Sadece nasıl evlenmiş merak ettim dedim bunda bişey yok.Bu adam nasıl BEŞİKTAŞ'ın başına gelmiş diye sorulan sorular gibi bişey.Senden küfür ediyorsun anasını bacısına o zaman senin yaptığın benimkinden daha büyük.Benim yazıma göre bana çirkin diyebiliyorsan sende insan hayvanı oluyorsun bu durumda yanlış mı ? Senin dediklerine göre doğru :) 

carsi52

Dizi konularında kızlar hakkında yorumlar yapıp kızı ayarla şöyle yapim felan demek ne demek peki ?
Sonuçta konuştuğun kızında bi ailesi var bi sevgilisi var.Sende dışa vurmuş oluyorsun o zaman.Kendinde aynı şeyleri yapıyorsun yani.Bu kaç yüzlülük oluyor acaba ? Ben sayamadım.

saldır beşiktaş

Anasına bacısına kardeşine ailesine mesleğine asla küfür etmem.
Sadece yaptığı yanlış işlerden dolayı kendisine küfür etmişliğim vardır.

Ben kimsenin karısına kızına laf attında demedim dikkat edersen.
Bir insana eşini kullanırak hakaret edilmez dedim.

Nasıl evlenmiş Demirörenle ?

Burda Demirörene hakeret var eşine laf veya hakaret etmiyorsun.
Ama Bu bayan sana yakışmıyor hakaret edilen kişi Demirören.
Eşini kullanarak bir insana hakaret edilmez.

Ha bunu savunmak hayvanlıksa kabul ediyorum Hayvanım.

carsi52

Anasına bacısına kardeşine küfür eden mi oldu ?
Hem diyorsun ki sana küfür ettin diyen olmadı diyorsun hemde anasına bacısına kardeşine küfür edilmez etmem diyorsun bi dediğin bi dediğini tutmuyor.
Sende annesine kullanarak hakaret ediyorsun demirörene.
Anasını kullanarak bi insana hakaret edilmez :)

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: carsi52 - Eylül 18, 2009, 00:18:12
Dizi konularında kızlar hakkında yorumlar yapıp kızı ayarla şöyle yapim felan demek ne demek peki ?
Sonuçta konuştuğun kızında bi ailesi var bi sevgilisi var.Sende dışa vurmuş oluyorsun o zaman.Kendinde aynı şeyleri yapıyorsun yani.Bu kaç yüzlülük oluyor acaba ? Ben sayamadım.

Bu bir eğlencededir forum ortamında.
Eğlenmek için yazıyor o konulara herkes sor bakalım kaç kişi ciddiye alıyor o söylediklerimi.
Zaten smiylerlede belirtiyorsun espri yaptığını.

carsi52

Bizde silinen mesajlarda espiri yaptığımızı gösterdik smiley kullandık.
Ama senin GİBİLER sazan gibi atlayıp HAYVANCA laflar kullandı.Bi laf vardır bilirmisin bilmediğin şeye atlama diye biliyormusun ? Bilmiyorsanda öğren forumda değilde gerçek hayatta başka bi yerde bu şekil atlarsın felan benim gibi konuşmazlarda daha kötü sonuçlar doğurabilir.

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: carsi52 - Eylül 18, 2009, 00:12:51
.Senden küfür ediyorsun anasını bacısına o zaman senin yaptığın benimkinden daha büyük.

Bak burda ne demişsin sende küfür ediyorsun anasına bacısına.
Hem yazıyorsun hem sonrada anasını bacısını karıştıranmı oldu diyorsun.

carsi52

Ya sen gıtmısın yoksa beni delirtmek için sen birisi ajan olarak mı yolladı ?
Böyle bi insana ben bişey anlatamam.Nasıl anlamak istiyorsan öyle anla ne anlıyorsan öyle anla nasıl anlıyorsanda anla.

Hadi rastgele.

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: carsi52 - Eylül 18, 2009, 00:30:32
Bizde silinen mesajlarda espiri yaptığımızı gösterdik smiley kullandık.
Ama senin GİBİLER sazan gibi atlayıp HAYVANCA laflar kullandı.Bi laf vardır bilirmisin bilmediğin şeye atlama diye biliyormusun ? Bilmiyorsanda öğren forumda değilde gerçek hayatta başka bi yerde bu şekil atlarsın felan benim gibi konuşmazlarda daha kötü sonuçlar doğurabilir.

Daha doğu dürüz hakaret etmeden edebinle konuşmayı bilmiyorsun.
İnsan gibi konuşmayı insanlara nasıl davranılıcağını öğren o zaman gel tartışalım.

carsi52

Kusura bakma ama bana bilip bilmeden hakaret edebilen bi insana bende otomatikmen hakaret ederim :)
Sen edebinle konuşmayı bilmediğin içinde bende senin anladığın dilden konuştum yani.
Sen ilk dediklerini bil ettiğin hakaretleri bil ondan sonra benim edebime laf at.
Sen bilip bilmeden atlamamayı öğren ne oldu burda neler oldu kim kime ne dedi diye bi sor öğren ondan sonra insanlara hakaret et.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Eylül 17, 2009, 23:31:21
Çirkin şeyler bunlar Demirörenin işine karısına ailesi hakkından konuşmak.
Bize hiç yakışmıyor böyle yaparsak ne farkımız kalır fenerlilerden gslilerden diğerlerinden.

Kime hakeret ediyorum burda söylermisin.
Ayrıca şahış kişide belirtmiyorum Ne farkımız kalır Bütün Beşiktaşlıları katıyorum olaya.
Sen burda kendine hakaret çıkardıysan helal olsun derim.