Ana Menü

Cem Garipoğlu yakalandı

Başlatan Alp Erdem, Eylül 17, 2009, 02:26:48

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Allah belasını versin başka hiç bişey demiyorum..

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Kralkartal21

Babam için üzülüyorum demiş..

Neyse vatana millete hayırlı olsun.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Cem Goren

sonunda yakalandı pardon teslım oldu 6bucuk aylık kovalamaca bıttı ıfadesınde keske ben olseydım,cesetı parcaladıktan sonera sıgmadı gıtar kutusuna koydum seklınde acıklamalar yapmıs.
sımdı ne olacak ıs yargıya ıntıkal ettı bekleyıp gorelım neler olacak
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdibatmaz

yetiştir büyüt, sonra dangalağın bi tanesi kessin. işe bak!
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Simurg

Yetiştir büyüt sonra bi dangalık yapsın katil olsun iki anneninde acısı çok büyük

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

ıkısınınde acıası buyuk ama acları kadar buyuk hatalarda yok degıl

carsi52

Ceset torbaya sığmadığı için parçaladım çok pişmanım demiş.
Bilmediğim kişi tarafından bilmediğim yere götürüldüm yurtdışına çıkmadım demiş.
Kendisi teslim olmuş polis yakalamamış yani.

Ne diyim ki banada 6-7 yıl sonra çıkar gibi geliyor.O kadar bile sürmez.
Bölünür senin için uykular!

Batuhan

takıldığım diğer forum olan tahribat.com'da MaliAcikgoz nickli mürid böyle demiş :

''^neden hep cem suçlanıyor? kızın yada kızın babasının annesinin hiç mi sucu yok? bizim kültürümüzde bir kızı erkek arkadasının evine tek basına göndermek var mı? nişanlisi değil sözlüsü değil... barda dans ederken çekilmiş resimleri var... kızın ailesi bunları hiç görmedi mi acaba? ailesi cemin satanist siteler üye olduğunu biliyormu... bunu bildiği halde neden cemle gezmesine izin vermiş..? kızın dövmeyen dizini döver....''

mantıklı aslında ,ama ne döveceksin nede tam olarak serbest bırakacaksın.2 tarafta da hata var ama ne olursa olsun kızın ailesinin kıza sahip çıkması gerekirdi.
kızın babası dedi ki ''garipoğlu ailesi derindir araştırın''
e sen kızının onların evine gitmesine izin vermişsin tek başına şimdi mi konuşuyorsun derler adama.
Koca hestiy aya bedenem ?

carsi52

O yoruma yapan insanın beyninden şüphe etmeye başlar insan.
Kız ne bilsin katil olduğunu hani genç kız veya hangi erkek barda eğlenmez ? Ailesinin haberi yoktur belki bara gitceğinden kız gizli gitmiştir.
Bıraksınlar bu işleri Cem Garipoğlunu çok seviyorlarsa gitsinler cezaevinde beraber yatsınlar.

Alp Erdem

çocuk zeki bakmış aramalar hız kesmiyor şmdi yakalanmazsam 6-7 yılsonra yakalanırım demiştir şidmi daha 17 yaşında olduğu için de az ceza alacak ben olsam bende teslimn olurdum

Cem Goren

barda eglenmek ayrı haber vermeden gıtmek ayrı alıe ızın verdıyse ona kımse bısey dıyemez ama gızlı yaptıysada ıste olan oldu yapacak bısey yok

malıacıkgoz adlı uyenın yazdıklarında dogruluk payı yok degıl suc her 2tarafta

Cem Goren

Ceza Kanunu hükümlerine göre, Cem Garipoğlu'nun alabileceği en ağır ceza 24 yılı geçmiyor. Garipoğlu'na 18 yaşından küçükleri bağlayan kanun maddesi hükümleri uygulanacak. Buna göre, Garipoğlu 'ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını' öngören suçtan suçlu bulunursa bu ceza en az 18, en çok 24 yıl olarak uygulanacak. Mahkeme, Garipoğlu'nun işlediği suçun karşılığının 'müebbet hapis cezası' olduğuna hükmederse bu ceza yine 18 yaşından küçüklere uygulanan yasaya göre verilecek ve bunun karşılığı ise en az 12, en çok 15 yıl olacak. Bugün adliyeye sevkedilmesi beklenen Cem Garipoğlu'nun sorgulama ve soruşturması da yine 18 yaşından küçük şüphelileri kapsayan yasa hükümlerine göre olacak.
Münevver Karabulut'un Katili Cem Garipoğlu'nun Yargılanması Beklenen Ceza Kanununu Maddeleri 82. Ve 31
* İşte O Maddeler Ve İlgili Hükümleri
*Madde 82 - (1) Kasten Öldürme Suçunu (B) Canavarca Hisle Veya Eziyet Çektirerek İşlemek (E) Çocuğa Ya Da Beden Veya Ruh Bakımından Kendisini Savunamayacak Durumda Bulunan Kişiye Karşı İşlemek.

* Mahkeme "Karabulut Cinayetinin" Yukarıdaki Şekilde İşlendiğine Kanaat Getirirse Ve Garipoğlu "Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası" Na Çarptırılacak.

* Kanunun 18 Yaşından Küçüklere Verilecek Cezaları Düzenleyen 31 Numaralı Maddesi De Yargılama Ne Kadar Sürerse Sürsün Garipoğlu Suçun İşlendiği Tarihte 18 Yaşından Küçük Olduğu İçin Uygulanacak. O Madde Garipoğulu'nun Lehine Şu Düzenlemeyi İçeriyor.

*Madde 31/3 "Fiili İşlediği Sırada Onbeş Yaşını Doldurmuş Olup Da Onsekiz Yaşını Doldurmamış Olan Kişiler Hakkında Suç, Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezasını Gerektirdiği Takdirde Onsekiz Yıldan Yirmidört Yıla; Müebbet Hapis Cezasını Gerektirdiği Takdirde Oniki Yıldan Onbeş Yıla Kadar Hapis Cezasına Hükmolunur. Diğer Cezaların Üçte Biri İndirilir Ve Bu Hâlde Her Fiil İçin Verilecek Hapis Cezası Oniki Yıldan Fazla Olamaz."

pAscAliAnUmut

5 yılın sonunda onu içerde şişlerler zaten :)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Eylül 17, 2009, 16:55:47
5 yılın sonunda onu içerde şişlerler zaten :)

Onu şişlesinler ben hiçbirşey bilmiyorum.
Kral olur orda merak etme sen :)

Guti ORÇ.

içerde krallar gibi yaşar yok şu yok bu derken cezasıda hafifler burası Türkiye