Ana Menü

İnananlar var mı?

Başlatan pAscAliAnUmut, Eylül 16, 2009, 14:21:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

O kadar uzağa gitmeye gerek yok.

O gün biraz şans yanımızda olsaydı onları bizde yenerdik..

Ya da en basitinden yenilmezdik
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Eylül 17, 2009, 21:37:17
O kadar uzağa gitmeye gerek yok.

O gün biraz şans yanımızda olsaydı onları bizde yenerdik..

Ya da en basitinden yenilmezdik

biz derken ?

pAscAliAnUmut

CR7

senin beğenmediğin takım

her seferinde pascal,ilhan,sergen
serdar özkan,nobre,ernst,ferrari savaşmıyorlar değil mi

adamlar ne biçim koştular,savaştılar

daha ne yapmaları gerekiyordu?

biz derken "biz" yani senin taraftarı olmadığın her zaman muhalefeti olduğun kötü sonuç alması ve eleştirmek için fırsat kolladığın takımın taraftarı biz ;)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: yg1903 - Eylül 17, 2009, 22:10:19
senin beğenmediğin takım

her seferinde pascal,ilhan,sergen
serdar özkan,nobre,ernst,ferrari savaşmıyorlar değil mi

adamlar ne biçim koştular,savaştılar

daha ne yapmaları gerekiyordu?

biz derken "biz" yani senin taraftarı olmadığın her zaman muhalefeti olduğun kötü sonuç alması ve eleştirmek için fırsat kolladığın takımın taraftarı biz ;)

Başka hiç bir şey söylemeye gerek yok.

Tolgahan_Bjk

Ama sen her yazdığın msj da eleştiri yaptığın için..

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: yg1903 - Eylül 17, 2009, 22:10:19

:) gs'nin rakibi panatinakos'un logosunu avatar yapan,
Beşiktaşlı değl antifenerli olan,
Beşiktaş'ın yolundan geçmemiş biz ?

bi yandan haklısın... çok eleştiri yapıyorum. hatta şampiyn olduğumuzda bile eleştiriyorum. sevdiğimden yapıyorum. bi çıkarım yok yani. ARTNİYETİM VAR ! rüştüye nobreye yusua mustafa denizliye demirörene !

Tolgahan_BJK

istediğini koy kardeş, koyma diyememki...

bana istediğini söylersin, söyleme diyecek halim yok...

belki Beşiktaş'a benden daha çok değer veiyosundur, o da bilinmez, sevgi ölçülmez...

fenerden gelen topçulara karşı olma durumu ise farkı. antifenerlilikle bi alakası yok. tükürdüğünü yalamanın,
dalga geçtiğini kral yapma eyleminin,
ben varken kapıdan giremez dediğini almanın,
el değmemiş temiz lig istiyoruz diye aleyhine pankartla koskoca takımı sahaya sürdükten sonra, adamı almanın ve bi de ilk fener maçında kaptan çıkarmanın,

Beşiktaşlılıkla taban tabana zıt olması durumu sözkonusu... itirazım bunlaradır.

ayrıca, ben sana, sen beşiktaşın yolundan geçmedin o zaman beşiktaşlı değilsin demedim. ve yine antifenerlisin demedim. böyle düşünen adamlar gibi konuştuğunu ima ettim... yoksa seni tanımıyorum. "kardeş" yazarken bile çekiniyorum benden büyüksen saygısızlık etmiş olmayayım diye ;) seni tanımazken kalkıp da sana sen şöylesin böylesin, bu sebeple Beşiktaşlı olamazsın diyemem. zaten kimsenin ve dolayısıyla benim haddime değil birini Beşiktaşlılıktan afaroz etmek veya Beşiktaşlılığını tasdik etmek ! Hatam da yok değil... öyle bi yazmışım ki, direk seni kastediyo gibi olmuş. ama işin aslı öyle değil...

Cümelerimi daha dikkatli seçmeye özen gösteririm ve böyle yanlış anlamaların önüne geçmeye çalışırım iyi niyetle. ve senden de aynı özveriyi ve üslubu beklerim haklı olarak. Ben siyahsam sen de beyazsın ve biz beraber Beşiktaşız, Beşiktaşlıyız.

avatar konusunda da, tabii ki istediğini koyarsın. kapalının ortasında Beşiktaş formalıadam nadir görürsün mesela. "reklam olur ulan" veya "Beşiktaşlılık şekilde değil yürektedir" diyerek forma giymez belli bi kesim. Ben böyle görüp böyle öğrendiğim için ve benim için Beşiktaşlılık böyle bişey olduğu için eleştirdim kendimce avatar mevzusunu. "sana ne" demişsin... haklısın bana ne, üzerime vazife değil. kötü değil, iyi niyetle sözylediğimi bil de, ister "sana ne" de, ister daha ağır bişeyler...

bi de, "ders mi alacağım senden" demişsin, ders vermek haşaa değil de eğer istabuldaysan tanışmak görüşmek muhabbet etmek isterim. ben şahsi olarak forumdan kimseyi tanımıyorm ve görüşmedim ve bence bu böyle olmamalı. defalarca, f,kir ayrılığına düştüğüm arkadaşlara teklif ettim buluşalım diye. hçbirisinden cevap gelmedi. belki de bir ara toplanıldı ben kaçırdım bilemiyorum ama bence bir araya gelip bi kahve veya iki bira içip muhabbet edebilmelyiz. o zaman böyle yanlış anlamalar hiç olmaz...

Şahsına veya Beşiktaşlılığına bişey demedim. hakkını helal et

CR7

kusura bakma abi
biraz sinirli anıma denk gelmiş
özür dilerim senden
benden epey büyüksün çünkü
umarım görüşürüz
ben de sildim onu kusura bakma tekrar
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Tolgahan_BJK

estafurullah kardeşim... bei hatam olduysa ben özür dilerim

sercAn1903

her türlü dönücek bu takım !
bu senede her sene olduğu gibi hep umutluyuz inançlıyız !
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !