Ana Menü

İnananlar var mı?

Başlatan pAscAliAnUmut, Eylül 16, 2009, 14:21:55

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Dünkü Manchester maçından sonra ben takımda bi kıpırdanma bi eskiye dönüş işareti gördüm..

Bence bizim dönüm noktamız bu Manchester maçı olacak. Ah birde o gol olmasaydı ama..

Sizce bundan sonra bu takım pes eder mi?

Oyuncular iyice hayal kırıklığına uğrayıp ligte ve avrupa'da havlu atarlar mı?

Yoksa..

Taraftar desteğini de arkasına alıp

Birlik olup geri dönerler mi ?
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Kralkartal21

Avrupa'ya havlu atmayız.. Beklenen bi skordu ama oynadığımız futbola yazık oldu çünkü ManU çokda iyi oynamadı yani..Ama biz iyi oynadık.

Bu takımın tek sorunu GOL!
Goller gelirse artık takımımızda eski haline döner..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Alves

İnanmayıpta ne yapabilirsin ki başka
Yönetim desem istifa etmez
Hoca desen her maç farklı kadrosu var
İdeal 11 yanından geçmemiş

Evet bir Beşiktaş taraftarı olarak sadece inanıyorum
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

Guti ORÇ.

bence dünkü performansımız umut verdi eskiye dönüş sinyalleri ama birde gol olsa tadından yenmez

[KralKartal]

Dün ahim sahim futbol yoktu, hani zevk verecek , tehlikeli pozisyonlar göremedim,
mac daha cok ortada gecti ve kontrollu gecti...

IYI oynadik demek farkli, iyi mucadele etmek farkli, biz iyi mucadele ettik...
Manchester IYI oynadi, cunki AKILLI oynadilar..Premier ligde izlediyseniz
Manchester boyle iste, sakin, kendine guvenleri var vede hangi dakika olursa olsun
serin kanlilar ve golu bulacaklarini biliyorlar...
Geldiler, verilen gorevi yaptilar, puanlari aldilar.. Biz ise biraz daha akilli ve becerikli
olabilseydik, galip gelirdik..

Spikerin dedigi hala aklimda, Besiktasta NObre sansi kullanamadi, Manchesterden Scholes'a bir top geldi ve hemen atti. Iste aradaki (kalite) farki bu. Hakliydi..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

sunları karısırmayın dun ıyı oyun degıl savascı oyun mucadeleceı oyun vardı ıyıye ısaret var ama gol atamıyoruz

ınanma konusuna gelınce baska caremız varmı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

pAscAliAnUmut

Ama dün spiker bir şey daha söyledi

Dünya devi Manchester United 320 milyon euro'luk bir takımı var Beşiktaş'ın ise 80 milyon euro'luk..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Alves

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Eylül 16, 2009, 14:45:15

Dünya devi Manchester United 320 milyon euro'luk bir takımı var Beşiktaş'ın ise 80 milyon euro'luk..

İnanırsan şanşta yanında olursa yenersin
Liverpool maçında olduğu gibi
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

carsi52

Bu takım bu sene bişey yapamaz artık böyle düşünüyorum çünkü bu takım kolay kolay gol felan atamaz sorun böyle olunca maç kazanamayız.
Bu yönetim bu beceriksiz forvetler ile malesef..
Bölünür senin için uykular!

yenerr17

defans ve mücadele konusunda sorun olmaz ama gol sorununu devre arasına kadar bu oyuncularla çözersek şampiyon bile olabiliriz.devre arasında da çok etkili bi santrafor almak şartıyla.

keskinli

bu sene oynadigimiz lig maclarina bakarsak herkesin söyledigi gibi kötü degiliz
avrupadada bana göre iyi mücadelenin yaninda iyide oynadik
kolay degil manchestere karsi oynamak,oyunlarini engellemek sonrada ileri cikmak
iyi pozisyonlarda yakaladik,örnegin holosko son dakikalarda buldugu pozisyonu gole cevirseydi cok seyler degisirdi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Nouma21

dünkü maçta cıkar formaları at bi kenara iki büyük takım CL maç yapıor deyimezdi...Lig maçlarına gelince üstün oynuyoruz ama Gol yok!...Çıkış yapıcamıza kesinlikle inanıyorum
İKÜ_BJk

KeePSaKe

Takım gol atsa zaten başka sorun yok. Bence forvet için devre arasında transfer yapmak lazım nasıl olsa bobo gidicek...
Since 1903

ilhan mansız_melis

İnandıktan sonra her şey olur salı günü futbolcular inanmış ki ManU'ya kafa tuttular
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Eylül 16, 2009, 14:45:15

iddia ediyorum, pascallı ilhanlı sergenli panculu 100. YIL KADROSU bu manchester'i İNÖNÜ'DE rahat yenerdi !