Ana Menü

Ferguson: Taraftar muhteşemdi

Başlatan Simurg, Eylül 16, 2009, 08:55:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

istifa istifa diye bağırılınca da hemen ediyorlar zaten
manisa maçında her gol sonrası yd yeter denildi etti mi istifa?
2010'da bıırakır zaten
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

İpek Şen

Beklediğimiz bir Liverpool maçı gibi coşkulu tribündü oldu mu olmadı. Ama felaket miydik değildik.
Beklenenin altında vasat bir görüntü çizdik. Kime göre? Bizi bilen biz taraftara göre. Elaleme harika gelen bize vasat gelir tabi çünkü herzamanki çoşku yoktu. Belki maçın skorunun kabusları etkendi belki organize olunamadı ama yapıcak birşey yok. Kendimizi kandırmaya egolarımızı şişirmeyede gerek yok.
Aynalarda gördüğümsün,ağladığım güldüğümsün;çözemezler kördüğümsün
Bilge bir kuş gökyüzünde bak ne diyor son sözünde yıkılma öyle
Haydi kalk ayağa yürü güneşe!

NoPasaran

Maç saatleri etkiliyor bizi bence..

21,45 türkiyeye göre geç
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

19:30 bi sonraki maç
maç da rusya'da
votka vs. ;D
gitsek mi deplasmana
havalar o kadar soğuk da değil :hehe

Alp Erdem

abi vize olayını nasıl yapacaksın :D

CR7

vizeye gerek yk kçak gireriz :D

sercAn1903

kanal sesi kısmış!.taraftar her zamanki gibi muhteşemdi.

Alıntı yapılan: yg1903 - Eylül 16, 2009, 18:13:21
Aa olur mu hiç Ahmet abi. Stadda olan ne bilsin ki? Tv başındaki arkadaşlarımız daha iyi bilir. Ben stad dışından ta kabataş duragından beşiktaş'tan duyulurdu destek-ıslıklar diyorum lafı başka yerlerinden anlıyor millet. Rooney ıslıktan oynayamadı mal mal dışarı cıktı. Ama kotuyduk canım biz.  Ekran başında 90 dk. zaten tribunu dinliyosunuz. Spikerin sesi duyulmazdı 2. yarıdaki ıslıklardan. Ilk yarı sanki bagıran gole kadar destek veren biz degildik.Golden sonra kapalı sustu bir tek yeni açıkta biz bagırdık. O anlara bir sey diyemiyecegim. O dale sonunda golu onların atması ise cok kotu oldu. Ama ne desem boş. Ekran başında siz zaten anlamıssınız takımı ateşlemediğimizi bağırmadığımızı..

aynen katılıyorum!. 

ya efsane kartal gol gol gol? kapalı konuştu herkez dinledi !
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

NoPasaran

Yahu hayatımızda ilk kez maç seyretmedik..

Ses kesilmelerinide biliyoruz..

Kötüydü işte kabul edin..

Kimse inanmıyordu maça ve ses çıkmıyordu..

İlk defa şampiyonlar Ligi maçı dinlemedik tekrar diyorum..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Stadda çekilen videolarda daha fazla ses geliyor.
Yine diyorum STAR SESİ KISTI!

O ıslık insanın kulağını sağır ederdi ama tv'de mırıltı gibi geliyor..
Sesle oynadıklarını anlamanız lazımdı sürekli kısıp açtılar.Aralarda dağlar kadar fark vardı.

Liverpool maçında erken gol bulduğumuz için tribünün içi rahattı ve daha çok tezahürat yapmaya yöneldiler.Ama bu maçta öyle bişey olmayınca tribünde kuşkuyla yaptı tezahüratlarını..
Bu ortamda dalede yapılmazdı ama gelenler görmeden gitmesin diye yapıldığını düşünüyorum ben.Çünkü herkes bunu yapmamızı bekliyordu spikerde söyledi zaten..

Bence çok iyiydik.Islıktan Yiğit'inde dediği gibi top oynamadı Rooney ve diğerleri!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

CR7

ya o ıslıklardan benim kulağım patlıyordu nerdeyse
nasıl duyulmaz anlamıyorum ya!
7 yabancı varmış sahada da anlamazlarmış da ateşlemememişiz de...
ne diyecektik attack my bjk oleeyyyy mi veya eagle goal goal goal mü?
her zaman bu tezhüratlar yapılıyor

Cem Goren

taraftar ıyıydı ama lıverpool maçındakı kadar yada porto yada tothenam maçındakı ıle kıyaslanmadı o maçlarda cok farklıydı herkez gordu o zamankı trıbunude bugunku trıbunude ıyıydık ama olmadı gol gelmedı

tezahurat konusuna gelınce ısterse 11yabancı olsun tezahuratımı degıstırecegız zaten anlamak ısteyen oyuncu bı sekılde anlar onu

kotuysekde su yuzden kotuyuzdur maç oncesı kazanda bagırmlar alkolun vermıs old.gevseme vs...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

manchester united resmi sitesi, resmi yetkili: (stadın içinden canlı notlarından, maçtan yarım saat önce)
21:13 it's not difficult to understand why the besiktas fans are regarded as the loudest in the world. i should have packed my ear plugs! it's fantastic to be in an atmosphere like this, although speaking to my colleagues might be tricky..

-Beşiktaş taraftarlarının neden dünyanın en yüksek sesli taraftarı olarak kabul edildiğini anlamak zor değil. kulaklarıma tıpa takmalıydım! böyle bir atmosferin içinde olmak fantastik.

evra: 'neden Beşiktaş taraftarını alkışladım..
manu defansı evra Beşiktaş taraftarlarının yarattığı atmosferi yüceltti.
evra:
inanılmaz bir atmosferdi. maçın sonunda taraftarları alkışladım çünkü çıkan ses inanılmazdı.
eğer böyle bir maçta da oynamaktan heyecan duymayacaksınız, hiç bir zaman heyecan duymazsınız.
o ses duvarı, ısınmaya başlamamızdan son düdüğe kadar her an oradaydı'

We need to educate the fans to sing and cheer on the team like them, if we get some kind of support like that it would be awesome.

Bizde kendi taraftarımıza takıma nasıl destek verilir diye eğitim vermeliyiz Beşiktaşın yaptığı gibi.Eğerki bunu yapabilirsek çok muhteşem olur.
http://community.manutd.com/forums/t/75437.aspx

----The game in  turkey was a real spectacle thanks to their wonderful supporters... I thought they were fantastic- especially through the second half. Im not sure if fans at OT can put up that kinda of a show, but we can certainly be as loud with the numbers we have at OT. Theres obviously this problem of fans from all over the globe which means a lot are not familiar with every song we sing... I hope its a cracking atmoshphere for the derby!! And if we can be as loud in all the other matches, then that would be awesome!

---For a stadium of 77k, we r not taking advantage of our superior numbers to cheer the players aloud. When I watched the champions league match between our club and Beksitas, their fans were making the mexicon wave and cheering so loud that they drown out the referee's whistle.

But there r a number of MUFC fans that cheer their hearts out for our players. But the problem is what about everyone else?

---i would absolutely LOVE for old trafford to be that loud, maybe that game might inspire the fans to try and recreate that noise level, because ive not seen one person that wasnt impressed with those turkish fans the other night

and i dont see why we couldnt be like that. Maybe not as loud, because the stewards dont allow us to stand up and do some of the things they did, so it wouldnt be quite as itimidating, but we could deffinately create a lot more noise than we do at the moment.

carsi52

İlla sen bağırdın diye taraftar iyi olucak diye bi kural yok.
Kötüydü taraftar işte kabul et.Şampiyonlar ligi maçında şampiyonluk hasreti ile çok çile çektik tezahüratı sana normal geliyorsa sende sorun var demek.

Tabi canım Şampiyonlar ligi hasretiyle çok çile çektik uzun yıllardan beri şampiyon olamıyoruz Ş.L'de..
SES olabilir ses yoktu demiyorum zaten tezahüratlar ateşleyici değildi.Sürekli susmalar oldu hem kapalı bağırdı sadece diğer taraflar arada eşlik etti.
Bölünür senin için uykular!