Ana Menü

Ferguson: Taraftar muhteşemdi

Başlatan Simurg, Eylül 16, 2009, 08:55:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

niye sisirme olsun?
mactan sonra kendi agziyla söyledi,milyonlarda sahit oldu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Kralkartal21

Nereye sallama haber arkadaşlar..
Canlı canlı izledim röportajı aynen bunları söyledi.

Yalan mı yani!

Hem zaten Star sesi kısmıştı.Ara sıra sesi açıp kapatıyorlardı burdan anlamanız gerekirdi!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Alp Erdem

abilerim orada röpörtaj yapan adam sallamadıysa alex in dediklerini değiştirip tercüme etmediyse doğrudur yanlış tercumede etmez

KeePSaKe

Kapalı her zaman bağırdı diğer trübünlerde golden sonra biraz susma oldu ama sonra yine toparlandı ben dün o kadar bağırmışım ki şimdi sesim çıkmıyor :D
Since 1903

Kralkartal21

Alıntı yapılan: DirKNowitzkİ - Eylül 16, 2009, 19:08:48
abilerim orada röpörtaj yapan adam sallamadıysa alex in dediklerini değiştirip tercüme etmediyse doğrudur yanlış tercumede etmez

Fantastik cümlesi hem ingilizce hem Türkçe bi sözcük..
Alex Ferguson'a taraftar ile düşüncelerini sorunca 'Fantastic' ve 'Excellent' kelimelerini kullandı.
Az biraz aklı olan ne demek istediğini anlamıştır herhalde..

Ya hem taraftarımız dün gece bana göre iyiydi neden söylemesin ki böyle şeyleri.Gayet doğal.
Yabancı basındada çıktı bugün taraftarımız ile ilgili haberler.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

djinonu

taraftar en iyisini yapti dün ben begendim biraz destek verdi...fazla bile bu kadroya...
bu hocaya...
hak etsinler o etrafi yikan sesi duymaya...
tepkiyi koysunlar birazda
yeter canimiz yandi...
ama haftasonu insallah güzelcene adam gibi tepkiyi koyarlar!!!
bilsinler besiktasin sahipsiz olmadigini!

Alp Erdem

scokols gol atmadan önce gözüne lazer tuttular mı

ilhan mansız_melis

Şampiyonlar Ligi B Grubu'ndaki ilk maçında Manchester United'a 1-0 kaybeden Beşiktaş'ın futbolu ve siyah beyazlı taraftarların desteği İngiliz futbolcuları şaşırttı.
Manchester United'ı galibiyete taşıyan tek golü atan Paul Scholes ile genç defans oyuncusu Johnny Evans, "İnönü Stadı'na çok rahat geldik. Bu kadar zorlanacağımızı düşünmüyorduk" derken, Serdar Özkan ile kaleci Hakan Arıkan'a övgüler yağdırdı.

Hakan'ı geçmek gerçekten zordu

Attığı kafa golüyle Beşiktaş'ın canını yakan Paul Scholes, "Serdar Özkan'ın şutları bizi heyecanlandırdı. O, müthiş bir yetenek. Kaleci Hakan'ı geçmek bizim için çok zor oldu. Nani'nin şutunu Beşiktaş defansı izledi, Hakan uçarak uzaklaştırırken top önüme düştü. Hiçbir defans oyuncusu müdahalede bulunmayınca topu kolay bir şekilde ağlara bıraktım" dedi.

Wolfsburg'la yarışırsınız

Siyah beyazlı takımın fizik olarak hazır olduğunu ifade eden Johnny Evans ise şunları söyledi: "Beşiktaş'ta çok etkili isimler var. Ernst, Serdar Özkan ve kaleci Hakan'ı beğendim. Maçta gol yememek için büyük çaba harcadık. Beşiktaş, 70. dakikaya kadar müthiş bir efor sarfetti. Bu grupta biz birinci oluruz. Beşiktaş'ın Wolfsburg ile ikincilik mücadelesi yapacağını düşünüyorum.CSKA Moskova da küçümsenmemesi gereken bir rakip. Beşiktaş'ın taraftarı müthiş. Türk futbolseverlerin tezahüratlarından etkilendim.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Taraftar bağırmadı diyen yokki burda..Taraftar bağırdı ama Ş.L maçında sahada 7 yabancı varken şampiyonluk hasretiyle çok çile çektik tezahüratının ve bunun gibi tezahüratların anlamını anlamadık biz.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

o an cogunluk oyle dedı ve o oldu mesela cmaç 0-0 ıken dale bence sacmaydı ama oldu yapacak bısey yok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Halen diyorum

Taraftar bağırmadı..

O kadar maç seyrettk..Ses ritimlerinden bile belliydi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Taraftar elbet bağırdı.Ama arada bir durmadan susuldu sadece kapalı kutu olan bölüm bağırdı gibi geliyor bana.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

acıklar ıcın 75 tl veren adam neden bagırayım dıye hayıflanıyor kendı kendıne haklı old. taraflarda yok degıl maç ızlıemk ıstıyor o parayı verınce
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: Buz - Eylül 16, 2009, 17:44:55
Alıntı yapılan: carsiozgur - Eylül 16, 2009, 17:20:11
Beşiktaşın geleceğini düşünen taraftar decibel rekoru kırıp kendi reklamını yapacağına Demiröreni istifaya davet edip Beşiktaşın geleceğini kurtarır 

Tam olarak budur bencede.

ayyynen !