Ana Menü

Serdar Özkan:"Kendime ne diyeyim?"

Başlatan CR7, Eylül 13, 2009, 02:17:34

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Alıntı yapılan: carsi52 - Eylül 13, 2009, 14:33:28
Al bide burdan yak.
Çocuk kendisine gelmiş resmen geçen sene ki serdar değil ! geçen haftadan beri oynadığı futbolu TÜRKİYE'de iddaa ediyorum şuan kimse oynamadı.Kendiside çok güzel konuşmuş zaten böyle devam ederse tekrar kazanırız onu ama sizin gibiler yüzünden bu çocuk kendisine gelemiyor.Destek olucağınıza köstek olmaya devam ediyorsunuz.Biraz sahip çıksanız ölürmüsünüz ?

Hırs var evet,
Hırs senin karnını duyuruyorsa iyi
Ama ben artık gol görmek istiyorum.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Serdar'ın asıl görevi top dağıtmak.Geçen haftadan beri bu işleri çok iyi yapıyor.
Girdiği pozisyonları gol yapamaması bizim için sorun olmaması gerek.Çünkü pozisyona girmesi onun görevi değil..Pozisyona giriyorsada ekstradan bi iş yapmış oluyor.

Eski Serdar değil artık çalım düşünmüyor sadece.Artık çalım atması gerekiyorsa atıyor ve pasını veriyor.Attığı çalımlarıda bi izleyin bakalım hakan balta olması lazım nasıl mahvetti hakanı.

Bu maçta serdar özkan'ı kötüleyenin ben futbol bilgisinden şüphe ederim.
Bölünür senin için uykular!

carsi52

Şüphe etmiyorum artık eminim :)
Sen ya başka bir maç izledin yada bilerek serdar özkan hakkında atıp tutuyorsun.Ki bence öyle sırf serdar özkan'ı sevmediğin için böyle konuşuyorsun çünkü gese maçının en iyi oyuncusu tek ayakta kalan oyuncusu serdardı.
Sizin gibiler yüzünden çürüyor böyle gençler zaten.
Bölünür senin için uykular!

mustafam33

serdar kötüde deli dumrul koşan ekrem dağ mı iyi yoksa ibrahimmi beyler futbol koşu oyunu değil. serdar en azından kalede tehlike yarattı. nerde nihat nerde holosko nerde bobo. ayaklarına top gelmedi. atağa kalkıyoruz adam bakıyor kimse yok arkadakiler yürüyerek gelse yetişecek ama yüreyecek adam kalmadı. serdar 2 depar attı bir adam destek verseydı sonuc inanın bu değildi

Nouma21

'Kendimi öpesim var' de evlat ne dicen başka
İKÜ_BJk

[KralKartal]

Serdar böyle devam et sen, senin degerini bilmeyen Denizli kendine asil birsey desin..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi