Ana Menü

Serdar Özkan:"Kendime ne diyeyim?"

Başlatan CR7, Eylül 13, 2009, 02:17:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Galatasaray`a 3-0 kaybedilen maç sonrasında bir çok pozisyonda kaleci Leo Franco`yu aşamayan Serdar Özkan açıklamalarda bulundu.

Serdar Özkan yaptığı açıklamada "Kaybetmeminizn nedenleri çok olabilir ancak böyle bir skor olacağını hiç beklemiyorduk. Çok erken gol yedik.. 1-0`ken benim kaçırdığım 2-3 pozisyon var. Kendime ne diyeyim? Şanssızlık mı diyeyim, becerisizlik mi diyeyim? İlk pozisyonumda çektim topu önüm boşalınca uzak köşeye vurayım dedim ayağımın içine denk geldi. İkinci pozisyonda da topu yine çektim bu sefer de sol ayağımın dışına geldi.. Atamıyorsan buna becersizlik denir.

Özleleştiri yapmam gerekirse.. Antrenmanda daha çok çalışmam lazım. Geçen sezon da devre arası çok puan farkı vardı. Ligin başı 9 puan fark var ama hiçbir şey bitmiş değil. Çıkışa geçeceğiz. Şampiyonlar Ligi çok değşik bir ortam. Bu maçtan etkilenmeyeceğiz ve elimizden gelenin en iyisini yapıp galip geleceğiz" dedi.

Sen böyle oyna elbet girer o toplar ;)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Tolgahan_BJK

serdar'a çok kızamıyorum ben. altyapıdan gelen Beşiktaşlı oyuncumuz yok ! kötü serdar iyi yusufatan iyidir ;)

şanssızdı bugün, senelerdir bir türlü istenileni verememesi sadece şansla açıklanamz tabi ama yine de, kalesinde rüştü olan takıma serdar çok bile ;)

kartalpenchesi

Asla Pes Etme

Sen iyi oynamaya devam et, o toplar elbet birgün girer...
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Ersin Develi

Bişe Deme,Kendine Kızma Bile Çünkü Futbol bu Atmakta var Atamamakta,Sen atamadın bu da doğal birşey
AMAAA..
Şunu Demeyi sakın İhmal etme!
- Ben C.Ronaldo değilim,Messi de Değilim Kendimi Onlar Gibi Görmekten vazgeçip Onların seviyesine gelmem için ÇALIŞMALIYIM,Bencilliği ve Artistliğine bir kenara bırakıp..

Simurg

Kadroda adını duyunca zaten şok olduk
Ama şu sendede fazla yok
İlk 11 e senin gibi biri alınır mı?

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Eylül 13, 2009, 02:24:19
serdar'a çok kızamıyorum ben. altyapıdan gelen Beşiktaşlı oyuncumuz yok ! kötü serdar iyi yusufatan iyidir ;)

şanssızdı bugün, senelerdir bir türlü istenileni verememesi sadece şansla açıklanamz tabi ama yine de, kalesinde rüştü olan takıma serdar çok bile ;)

Takmışsınız be Yusuf'a 1 Yusuf 1000 tane Serdar çıkarır

Ama dün iyiydi sanırım Serdar
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

pAscAliAnUmut

Serdar 2-3 maç sonra takımın vazgeçilmezlerinden olabilir..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

[KralKartal]

Yusuf ne yapti ki dun?

Serdar en cok gayret gosteren en cok pozisyona giren futbolcuydu..

Serdar elinden geleni yapti, olmuyorsada olmuyor ama kartal gibi savasti...

daha ne yapsin...keske digerleride serdar gibi birseyler yapmak istese
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Eylül 13, 2009, 13:22:23
Yusuf ne yapti ki dun?

Serdar en cok gayret gosteren en cok pozisyona giren futbolcuydu..

Serdar elinden geleni yapti, olmuyorsada olmuyor ama kartal gibi savasti...

daha ne yapsin...keske digerleride serdar gibi birseyler yapmak istese

Dünden bahsetmiyorum abi genelden bahsediyorum evet dün Yusuf kötüydü Serdar iyiydi ben genele söyledim
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Yinede soyluyorum, sadece savasmak mucadele ile olmuyor iste..

Teknigi yuksek, kaliteli futbolcular lazim...Serdarda IYI bir yedek olur
yada kendi daha cok calisip dahada faydali olur
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Alıntı yapılan: Simurg - Eylül 13, 2009, 10:05:36
Kadroda adını duyunca zaten şok olduk
Ama şu sendede fazla yok
İlk 11 e senin gibi biri alınır mı?

Al bide burdan yak.
Çocuk kendisine gelmiş resmen geçen sene ki serdar değil ! geçen haftadan beri oynadığı futbolu TÜRKİYE'de iddaa ediyorum şuan kimse oynamadı.Kendiside çok güzel konuşmuş zaten böyle devam ederse tekrar kazanırız onu ama sizin gibiler yüzünden bu çocuk kendisine gelemiyor.Destek olucağınıza köstek olmaya devam ediyorsunuz.Biraz sahip çıksanız ölürmüsünüz ?
Bölünür senin için uykular!

İpek Şen

Dün sahanın tartışılmaz eniyilerindendi Serdar. Beceriksizliği,adam çalımlama sevdası hepimizi yiyip bitirmişti önceki senelerde ama şimdi Serdar o tarvrından vazgeçmiş dün resmen kendini aşmıştı.

3kere geldi kaleye ah biri gol olsaydı ah birde o kırmızı kart gelseydi herşey çok farklı olurdu ama Serdar böyle devam etsin elbet atacaktir elbet kendını ispat edecektir.

Kendini bilerek ukalalıktan uzak çok güzel bir açıklama yapmış tebrikler Serdar Özkan böyle devam.
Aynalarda gördüğümsün,ağladığım güldüğümsün;çözemezler kördüğümsün
Bilge bir kuş gökyüzünde bak ne diyor son sözünde yıkılma öyle
Haydi kalk ayağa yürü güneşe!

yenerr17

serdar bence iyiydi.böyle pozisyonlara gir eninde sonunda atarsın zaten

Cem Goren

serdar dunı besıktas tarıhıne altın harflerle yazsa kımse bısey demeyecektı adam vurdu olmadı yapacak bısey yok dun takımın en ıyısıydı bunu ınkar edenın ben futbol bılgısınden suphe ederım yada serdarla bı alıp veremedıgı vardır
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Kralkartal21

Bu maçtan sonra belkide tek ağlayan futbolcumuzdur..

:alkıs
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..