Ana Menü

Serdar artık daha farklı!

Başlatan CR7, Eylül 05, 2009, 14:21:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Mustafa Denizli'nin "Onu bu takımın büyük yıldızı yapacağım" dediği Serdar Özkan, hocasının güveni karşısında gurur duyduğunu söyledi. Genç oyuncu, "Beşiktaş'ın alt yapısından gelen biri olarak A takımda oynamak, bana ayrı bir misyon yüklüyor. Göstereceğim performans sadece benim değil, oradaki bir çok genç kardeşimize de ışık olacak. Sakatlıklardan yana bir ara duraklama dönemim oldu. Şimdi yeniden toparlandım. Gaziantepspor maçında çıkışa geçtim, ancak bu daha başlangıç. Hocamın bir oyuncusuna güvenip inanması, sorumluluk vermesi çok büyük olay. Buna layık olma adına daha çok çalışıp, kendime kadroda sürekli yer açmak istiyorum" dedi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

hadi bakalim serdar cikar su icindeki yildizi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

djinonu

gec oldu güc oldu ama insallah güzel olur:)

IL Capitano

hadi Serdar bu sefer son defa "kendime geldim, kendimi buldum, artik farkli olacagim" olsun..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

pAscAliAnUmut

Ne eksiğin var Arda'dan..

Çık ve artık göster kendini
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Arda'dan eksiği yok fazlası var ama bunu gösteremiyor bir türlü.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

calım atmayı ogrettıgın ardayı pacavra etde goster kendını artık
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

Serdar Özkan'dan iyi haber
Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'in 5. haftasında Galatasaray ile yapacağı derbi mücadelesinin hazırlıklarına bir günlük aradan sonra devam etti.

Teknik direktör Mustafa Denizli'nin verdiği izinle dünü dinlenerek geçiren siyah-beyazlılar, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, bu sabah 1 saat 40 dakika süren bir çalışma yaptı.

Siyah-beyazlılar, ısınma, koordinasyon ve şut çalışmalarının ardından yarı sahada çift kale maç oynadı. Denizli'nin, maç sırasında futbolcularına uyarılarda bulunduğu görüldü.

İBRAHİM TORAMAN DİNLENDİRİLDİ

Sakatlığı geçen Serdar Özkan, takımla çalışmaya başlarken, Ümit Milli Futbol Takımı ile yapılan hazırlık maçından sonra sağ ayak topuğunda ağrı oluşan İbrahim Toraman dinlendirildi.

İki kaleciyle birlikte toplam 12 futbolcunun yer aldığı antrenmanda sakatlıkları nedeniyle tedavileri süren Yusuf, Rüştü, Nobre, Bobo, Batuhan ve Delgado takımdan ayrı koşu yaptı.

Bu arada teknik direktör Denizli, sakatlıkları bulunan futbolcularla saha içinde birebir görüşmeler yaptı.
Milli takımlarda bulunan Nihat, İsmail, İbrahim Kaş, Holosko, Sivok, Tello, Necip ve Rıdvan antrenmanda yer almadı.
Beşiktaş, derbi maçın hazırlıklarını yarın sabah basına kapalı antrenmanla sürdürecek.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..