Ana Menü

PFDK'dan BJK'ya yine ceza!

Başlatan CR7, Eylül 04, 2009, 00:25:22

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu`nun 03.09.2009 tarih ve 10 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.

1- BEŞİKTAŞ A.Ş.`nin, 30.08.2009 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş. - GAZİANTEPSPOR Turkcell Süper Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 25.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş.`nin, stadyuma biletsiz seyirci alınmasından dolayı takdiren 20.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş`nin, devre arası dinlenme süresini aşarak müsabakaya geç başlanmasına neden olmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 5.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezaların birleştirilmesi suretiyle BEŞİKTAŞ A.Ş`nin, toplam 50.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

bir de şunu ekleselerdi;

Taraftarın aldığı nefes dolayısıyla Beşiktaş A.Ş.'nin 50.000.- TL para cezası ile cezalandırılmasına,...

Futbolcuların koşması dolayısıyla 100.000. - TL para cezası ile cezalandırılmasına,...

yeter ya tüm cezalar bize mi!!![/]
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carsi52

Birisi sahaya girmişti 15 bin ceza verilmişti hangi takımdı o ?
Yemin ediyorum yönetimin yerinde olsam bırakın 25 bin'i 25 kuruş bile vermem !
Bölünür senin için uykular!

Büyükmustafa

_ _ _ _ federasyon _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ _ _ hakemler.

melankolizm

sahaya seyirci girdi diye sahayı kapatamadılar ya şeref yoksunları.
tasmanızımı sıktılar lan.
ceza sebeplerine bak..!

fguldas

Besiktas taraftarinin atesliyici gucu tartisilamaz. Manevi olarak takima destegi tartisilamaz. Ama bence baska yontemler bulup kalitemizi arttirmamiz lazim. Mesela maca herkez orjinal forma ile gelsin kampanyasi. Yada kasim 1-15 arasinda herkez orjinal atki alsin ve aralik ayinda orjinal formaya hucum edelim. Boylece yeni transferin parasini sponsor oluruz. Tamam her turlu elestiri yapma hakkimiz var . Yonetime kufur etmeye bile hakkimiz var cunku bu takim bizim. Ama birazda sapkayi onumuze koyalim besiktas taraftariyi fenerliyi  geseliyi dovmeye kalkiyor peki stadin etrafinda sahte forma satana neden birsey yapmiyor. Bu konulara girmek lazim biraz. Carsi buna karsi degil mi ? Carsi karaborsadan para haklayanlara karsi degil mi? Yonetim taraftari sallamiyor verdigi soZde durmuyor ornek paf takimi ile cikicaz dediler , cikmadilar. Yildiz dediler, almadilar. Gunu kurtarmak amacli demecler verip  kaciyorlar. Ve bizde yiyoruz. Sen taraftar olarak hangi oyuncuyu oyundan cikarabildin. Yapamazsin cunku senin teknik adam uzerinde bi etkin yok. Pascali tutamadik bu ulkede bee nerde buyukluk?? Milli takim oyuncusu yumruk atti milli takim oyuncusuna kim umursadi . Huc unutmuyorum yillar once biz daumu alacaktik eroin icen adam cocuklara kotu ornek olacak dediler ulke calkalAndi. Ama ondan sonra daumu 2. Kez fenerde . Kusura bakmayin ama balik hafizali olnayon zekice hamlelerle ticari hamlelerle bu isler oluyor artik. Haksiz olabilir ama suan ki durum bence bu.  Fenerli futbolcu istemiyorduk hani . Fenerli yusuf rustu denizli nobre sampiyon yapti bu takimi ve hepinizde kutladiniz sewindiniz. YAlan mi??  

IL Capitano

rambo girer 15, bizimki girer 25. ayrica ben hayatimda devre arasi gec cikti diye ceza alindigini görmedim.yakinda cimler cok yesil veya hava erken karardi diye seyircisiz oynama cezasi alirsak sasirmayin.. :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

+18 !

Alıntı yapılan: Büyükmustafa - Eylül 04, 2009, 00:27:25
_ _ _ _ federasyon _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ _ _ hakemler.

Sadece noktaLı yerLeri kafanızda doLdurun ..

NoPasaran

Cezanın durumu şartlara göre değişir..

Kim hangi maddeyi biliyorki..

Birisine 15 keserken kafasına göre biriisne 25 vereceğini nasıl düşünüyoruz anlamıyorum..

Sahaya aptalın birisi giriyor ve bunun bir cezası var..

Doğrudur..

Neye itiraz ediyıruz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

VoLkan abi fenerin stadına giren adamın normaL şartLarda tribünLere girmesini yasakLamak Lazım ..

Ama o her sahaya girdiğinde bütün gazeteLerde ve bütün ana haber büLtenLerinde kahraman gibi gösteriLiyor ..

Sahaya girmenin ne gibi ayrıntıLarı oLur ..

Bizim itiraz ettiğimiz çifte standart ;)

NoPasaran

Bilmiyorum ama bakmak lazım ceza var ceza var..

Çifte standart oluyorsa eğer gerçekten, bunun sebebi senişn yönetimimin beceriksizliğidir.Gücün yokki ağırlığını koyabilesin..

Ancak yukardada dediğim  gibi, ceza çok güzel olmuş az bile olmuş. Sahaya gireceği belli olan adamı taraftarın engellemesi lazım. Amigoların onların yandaşlarının bu işe el atması lazım. SADECE BAĞIRMAKLA yhada sahaya inenin anasını si...yim demeklede olmuyor bu işler..

Belkide o gazla alacağımız maçı kaybettik bu adam yüzünden..

Neyse, saha kapatma olmadan çok ağır cezaların olması taraftarayım..

Bizede fenerede cimbomabada..

15 bin
25 bin

nedirki..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

O zaman sen federasyon oLarak sahaya girmeyi aLışkanLık haLine getirmiş bi showmani stada aLmayacaksın ..

IL Capitano

biz ceza verilmesin demiyoz ama ayni hareketi yapan iki adam, ceza miktarli nasil  farkli oluyor onu anlamiyorum. bu kucuk ama cansIkIci olayda bile farkli davraniliyor..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

enflasyonu hesaplamadiniz, ayrica kanunlar degisir miktarlar degisir,
kac sene once verildi ceza Ramboya hatirlayin :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net