Ana Menü

Hedef adam Denizli

Başlatan Simurg, Ağustos 30, 2009, 10:33:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Hedef adam Denizli
Geçen sezon çifte kupa kazanarak duble yaptığı Süper  Lig'e bu sezon kötü bir başlangıç yaparak 4 haftada 6 puan kaybeden Beşiktaş'ta  sinirler gerildi

Geçen  sezon çifte kupa kazanarak duble yaptığı Süper Lig'e bu sezon kötü bir başlangıç  yaparak 4 haftada 6 puan kaybeden Beşiktaş'ta sinirler gerildi. Özellikle son  Gaziantepspor beraberliği sabırları taşırırken, eleştirilerin odağındaki isim  teknik direktör Mustafa Denizli oldu. Taraftarların maç sonunda yuhaladığı  Denizli hakkında camiada, "Hala Çeşme'de tatil yapıyor. Lig böyle olursa  Şampiyonlar Ligi'nde hüsran yaşarız" şeklinde yorumlar yapılıyor. Eski yönetim  kurulu üyesi Süleyman Eren de Denizli'nin Tabata tercihinin yanlış olduğunu  belirterek, "10.5 numara diye tutturdu. Aldığı adamların hiçbiri tam değil,  yarım. Beşiktaş'a 8 milyon Euro daha hediye etti! Şimdi Denizli'yi Tabata da  kurtaramaz' şeklinde konuştu.

YUHALANMAYI HAK ETMEDİM

Bu arada  Gaziantep maçının 83. dakikasında sahanın en iyisi Ernst'i çıkarıp, Uğur'u oyuna  alması sonrası numaralı tribünün toplu halde yuhaladığı Denizli'nin bu duruma  çok sinirlendiği öğrenildi. Tecrübeli çalıştırıcının yakın çevresine, "Ben bu  takıma geçen yıl iki kupa kazandırdım. Berabere kalmış olabiliriz ancak  taraftarın bu şekilde protestosunu hak etmedim" diyerek dert yandığı gelen  haberler arasında.

Fatih Doğan-Sabah

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Ersin Develi

Alıntı yapılan: Simurg - Ağustos 30, 2009, 10:33:07
"Ben bu  takıma geçen yıl iki kupa kazandırdım

Eğer bu takıma Çifte Kupayı sen kazandırdıysan,Bu takıma 4 haftada 3 beraberlik aldıran da sensin,bırakta eleştirsinler ne kadar da narinmişsin sayın hoca.

Cem Goren

hocam elestırılmeyı kaldıramamak olmaz gecen sene herkes el ustunde tutarken senı gulluk gulıstanlıktı hersey sımdı senin 2 kupa kazandırdıgın takımla daha buyuk ısler yapman lazım yuhalanma konusuna gelınce hocam orda kım olsa ernstın cıktıgı an yuhlardı bu sen degıl kım olursan olgecen senede ernst lıgdekı fener maçında yıne ıyıydı cıkardın serdarı aldın oyuna numaralıdan yemedıgın laf kalmadı bunları unutma
altın kapılarımız kan oldu tayfun

melankolizm

başta ben bırakmak istiyorum demişse en baştan gitmeliydi bana göre. ama kaldı  1 yıl daha ve imzalarken ki hali hiçte istekli değildi. bize de onu desteklemek ve arkasında olduğumuzu göstermek düşer. bi oyuncu çıkardı diye yuhalamak yakışmaz. numaralıda ki koltukları kabarıklar muhalefet olsunlar adam gibide sonra söz söylemeye hakları olsun. oralarda nasıl oturduklarını herkes tahmin ediyor..
2 kupa kazandırdı, sabretmesini bilmiyoruz bi oyuncuyu çıkardı diye yuhalamak 4 maçta şamp.tan ümidi kesmek,  gs - fb 3 maçta şampiyon yapanlarla aynı kefeye koyar bizleri.
Hocada doymuş gibi gözüken takımı artık derlemeli ve bir an önce kendine getirmeli, ligi bilmemde şamp. liginde böyle devam edersek halimiz perişan

NoPasaran

Peki bişey soracam..

Beşiktaş her sene hoca değiştiriyor diyoruz..Bu sistemden kim nasıl kurtaracak bizi..

Hiç bir zaman üst üste 3 sene aynı başarıyı yakalama şansımız yokki..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

melankolizm

Nevzat Demir Başkanlığında, Slaven Bilic :).
Türkiye'nin bu futbol gerçeği içinde Beşiktaş'ın şu anda 3 sene başarı yakalaması çok zor ...

eyup1903

istikrar mustafa denizli ile olmaz tamam her sene hca değiştiriyoruz ama mustafa denizli enbaşından beri yanlış bir seçimdi bize bu sene hüsran yaşatacağı haziran ayından belliydi

carsi52

Her hatasından veya yanlışından sonra 2 kupa kazandırdım demesi terbiyesizliktir.
Bölünür senin için uykular!

Büyükmustafa

Kapalı tribüne hayret ettim gerçekten.1243545443 hata yapan yönetimi yuhalamazken,oyuncu değişikliğini yuhalamak nasıl bir olay aklım almıyor.(alıyorda almamazlıktan geliyor)

CR7

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 30, 2009, 17:58:38
Her hatasından veya yanlışından sonra 2 kupa kazandırdım demesi terbiyesizliktir.

kesinlikle katılıyorum
her açıklamadan sonra "çifte kupalı şampiyonuz. herkes bizden puan almak isteyecek vs. vs."
yeter artık ya.
eğer sezer öztürk'ü istememişse bugünkü maçı da tekrar izlesin
10 dk bile yeter
babam bile tabata yerine bu alınsaydı dedi
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

M34

Ne oluyoruz yahu? Bu kadar mi sonuc taraftariyiz? Birazcik da oyuna bakalim ... oyunumuz da büyük potansiyel var ... adam sistemi oturtmaya calisiyor ... ilk haftalarda yapmasin da ne zaman yapsin? Istanbulspor, Genclerbirligi, Gaziantep maclarinda yapmayacakta hangi maclarda yapacak, Manchester ve Galatasaray maclarinda mi? Gol yemiyoruz iste ... gol atma problemini de cözdük mü tamamdir ...

Sanki Mustafa Denizli öncesi hersey muhtesemdide Mustafa Denizli ile bozuldu ... Ertugrul zamaninda insan maclara bakmak istemez oldu, o kadar bikkinlik veren oyun vardi ... simdi bir de Gaziantep macindaki futbola bakin ... 0:0 ve ne kadar istekli, baskili bir futbol ...

Mustafa Denizli Besiktas icin büyük bir sanstir. Demirören'nin baskan oldugu yerde Mustafa Denizli lükstür ... Demirören'e ragmen tarihin en büyük zaferini yasatacagina 100% eminim.

NoPasaran

Alıntı yapılan: yg1903 - Ağustos 31, 2009, 00:56:39
Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 30, 2009, 17:58:38

kesinlikle katılıyorum
her açıklamadan sonra "çifte kupalı şampiyonuz. herkes bizden puan almak isteyecek vs. vs."
yeter artık ya.
eğer sezer öztürk'ü istememişse bugünkü maçı da tekrar izlesin
10 dk bile yeter
babam bile tabata yerine bu alınsaydı dedi

Terbiyesizliktir demek.. :)

Ne diyelim öle olsun bakalım..

Beşiktaşa heryerde kimse umut vermezken şampiyonluk için birilerinin bişeyleri hatırlatması gerekiyor sanırım basına, leş kargalarına ve bizlere..

Biz geçen senenin en iyi takımıydık. Şampiyonlar Ligindeki Tek türk takımıyız..

Mustafa Denizli bunu hatırlatınca kötü oluyor demek..

Ayrıca ben çifte kupa aldım, bana böyle denmemeli diye birşey demez denizli.Haber kasıtlı çıkarılmış bir haber. AZ ÇOK TANIYORSUNUZ KONUŞMA ŞEKLİNİ.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Geçen sene bize 2 kupayı da Mustafa Hoca kazandırdı geçen sene medya da dahil göklere çıkardı şimdi yaptıklarına bak

Başkan da hocanın arkasında durursa Mustafa Hoca ile istikrar gelir inanıyorum ben
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Denizlici olanlar neden denizli hata yaptığında ortaya çıkmıyorda denizlinin hatasını yüzüne vurmuyor ?

Sadece işinize gelince yorum yapıyorsunuz denizli hakkında.
Evet yaptığı terbiyesizliktir.
Hem M.D tek başına kazandırmadı o kupayı bunuda unutmayın :)
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Tek başına kimse kupa kazandırmaz zaten bunu kimse iddaa etmez..

İlk 4 maçta 3 beraberlik..Başarısızlıktır..

Bekleyeme devame diyoruz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net