Ana Menü

Mustafa Denizli "Telafi edecek zaman ve gücümüz var"

Başlatan NoPasaran, Ağustos 29, 2009, 10:26:54

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş teknik direktörü Mustafa Denizli, maç sonrasında düzenlediği basın toplantısında, rakipleri karşısında kazanma isteklerini gerçekleştiremediklerini belirterek, ''Bu isteğimiz oyun, tempo ve iştah olarak özellikle ikinci yarıda bir hayli fazlaydı. Bütün bunları gerçekleştirmek için final vuruşunda daha etkili olmalıyız'' diye konuştu.

Geçen yıldan daha değişik hücum organizasyonları denediklerini ifade eden deneyimli teknik adam, ''Bunu yapmak zorundayız. Önümüzdeki dönem oynanacak lig ve Avrupa Şampiyonlar Ligi için bilinen hücum aksiyonlarını geliştirmek zorundayız. Zaman zaman bunu başarıyoruz. Gol vuruşları olmayınca, maalesef olmadı. Düşünmediğimiz bir puan kaybıyla karşılaştık. Şu anda puan kaybıyla devam ediyoruz. Bunları telafi edecek süre ve bazı değişimler, düşündüklerimizi gerçekleştirmek için yeterli olacak.'' dedi.

Taraftarların, Ernst'in çıkması sonrası gösterdiği tepkiye değinen Denizli, ''Takımın etkin ayakları iyi gözükmese de oyunda tutmayı tercih ettim. Bu düşüncemin başarıya ulaştığını söyleyemem. Yaptığınız değişikliklerle taraftarları mutlu etmeyebilirsiniz, ancak benim değerlendirmem çok farklı. Bunların gerçekleştirilememesinde etkinlik yapmasını beklediğim oyuncuların çizgiyi bulamaması büyük rol oynadı'' dedi.

Şampiyon takım olarak geçen sezon da kimi maçları kazanmakta zorlandıklarını vurgulayan Denizli, ''Gol olmayınca ilk etapta akla gelen golcü oyuncu konusu. Beşiktaş, gol sorununu çok kolay ve kısa sürede aşacaktır. Bu takımın neler yapacağını ve hücum zenginliklerini ortaya koyabileceğini gösterebilecek oyuncuların olduğunu biliyorum. Üzüntüyle beraber bugünkü pozisyon fazlalığı ümit vericiydi'' dedi.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Eğer böyLe umut vermeye devam edip sonra başarısız oLursa kendisi 2010 baharını göremez ..

NoPasaran

İşte görmeediği içinde Türkiyeden hiç bir zaman Arsen Wengerler çıkmıyor  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Ben kendi adıma konuşmadım abi ..

Ama bizim kuLüpLerin yapısı bu ..

Bakıyorsun Sir ALex Ferguson iLk 6 yıLında şampiyon oLamamasına rağmen adamLar sabretmiş ..

Bizde adam 6 yıLda 3 kere şampiyon oLsa biLe gönderiLiyor ..

Simurg

Değişiklikler denediği maçları kaybediyoruz malesef
Hiç olmassa önemli olan maçlarda bu denemeleri yapmasan hocam.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

M34

Ben dünkü futbolu cok begendim. Daha ne isteniyor anlamiyorum ki ... Nihat'in veya Ekrem'in toplari 15cm yana gitse bugün herkes bayram edecekti. Oyun kurucusuz oynuyoruz 4 haftadir. Defans saglam ... Tabata ve Yusuf ile kimse dururamaz bizi ... Sampiyonlar Liginde de sanilandanda daha kolay geceriz grubu ...

NoPasaran

Alıntı yapılan: M34 - Ağustos 29, 2009, 12:37:39
Ben dünkü futbolu cok begendim. Daha ne isteniyor anlamiyorum ki ... Nihat'in veya Ekrem'in toplari 15cm yana gitse bugün herkes bayram edecekti. Oyun kurucusuz oynuyoruz 4 haftadir. Defans saglam ... Tabata ve Yusuf ile kimse dururamaz bizi ... Sampiyonlar Liginde de sanilandanda daha kolay geceriz grubu ...

Futbol kötü değildi oyun kurucusuz

ancak gençler ve ibb maçlaındaki puan kayıpları kötüde oynasak olsa bu maçtan 3 puan almamız gerektiğini gösteriyordu..

Ernst değişikliği yanlıştı bencede ancak yuhlamak hiç yakışmadı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Yuhlama olayının hocayı çok etkileyeceğini düşünmüyorum

Ancak Beşiktaş taraftarına bu hiç yakışmadı hocayı yuhalamak ne demek oluyor ayıp !

Telafi konusuna gelince Hocamız daha önce 79 puana ulaşan şampiyon olur demiş kaldı 73 puan...Bizim ulaşmamız için yalnızca 1 defa yenilme ve 2 defa daha da berabere kalma şansımız var ancak...Pek umutlu değilim ben
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

hocam gecen sene kehanetın tuttu 26.haftaya kadar bekledık sonunda hepımızın yuzu guldu bu senede beklıyoruz beklemekten baska caremız yok
ınanıyoruz ınanmaktan baska caremız yok guvenıyoruz guvenmekten baska caremız yok ama sende bu ınancı bu guvenı bosa cıkarma be hocam
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsibxl

Alıntı yapılan: M34 - Ağustos 29, 2009, 12:37:39
Ben dünkü futbolu cok begendim. Daha ne isteniyor anlamiyorum ki ... Nihat'in veya Ekrem'in toplari 15cm yana gitse bugün herkes bayram edecekti. Oyun kurucusuz oynuyoruz 4 haftadir. Defans saglam ... Tabata ve Yusuf ile kimse dururamaz bizi ...

Aynen katiliyorum, Tabata ve Yusufinio ikilisi muhtesem olacak!!!  :rock
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

carsi52

Oyun oynamayı bırak sayın Mustafa Denizli.Kahraman olmayada çalışma.
Bölünür senin için uykular!

RCA

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 29, 2009, 19:00:26
Oyun oynamayı bırak sayın Mustafa Denizli.Kahraman olmayada çalışma.

bu cümleyi biri o adamın kulağına fısıldasın yoksa şampiyonlar liginde 0 çekmek zorunda kalırız ve şampiyonlar liginde en çok santraya giden takım oluruz
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eyup1903

her zaman ki gibi gereksiz bi açıklama basınla biraz az konuşta takımı nasıl düzeltirim diye düşün

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: eyup1903 - Ağustos 30, 2009, 23:56:53
her zaman ki gibi gereksiz bi açıklama basınla biraz az konuşta takımı nasıl düzeltirim diye düşün

Maç sonunda yorum yapmak ne zamandan beri gereksiz oldu ?
Her hoca yapıyor bunu siz adama bahane bulmak için neleri deşiyorsunuz
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Gecen sene 2 takviye ile SAGLAMIn takimina oturdun,
sampiyon olduk...

Bu sene kendi takimini kurdun, bu paralar harcanir mi be !
harciyorsanda boyle mi takim kurulur yahu...

Denizliyi bu sene elestirecem dedim, GSde bizi dagitir,
3 hafta icinde Denizli gider..Yok GS macinini alirsa
kelleyi biraz kurtarir ama gidici bu Denizli..

Yazik , takimi yakacaklar, yine borca girdik... Aldiginiz futbolcuda sizin gibi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi