Ana Menü

Tabata: Rüyada gibiyim

Başlatan Simurg, Ağustos 29, 2009, 10:15:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Tabata: Rüyada gibiyim
Delgado'nun sözleşmesini ocak ayına kadar dondurduktan  sonra yabancı transferinde önü açılan Beşiktaş, Gaziantepspor'un Brezilyalı 10  numarası Tabata'yı 3 yıllığına renklerine bağladı

Beşiktaş'ın  10.5 numarası Rodrigo Tabata, dün Siyah-Beyazlı formayı sırtına geçirdi, oldukça  iddialı açıklamalarda bulundu. Gaziantepspor'dan transfer edilen Brezilyalı  yıldız Beşiktaş'a geldiği için çok mutlu olduğunu söylerken, "Taraftar, camia ve  yönetim... Her açıdan çok büyük bir kulübe geldim. Bana güvenenleri mahcup  etmeyeceğim" dedi. Uyum sorunu yaşamayacağını ifade eden Tabata, "Tello, Bobo ve  Nobre gibi aynı dili konuştuğum arkadaşlarım var. Takım arkadaşlarımın hepsi  bana yardım edecektir. En kısa sürede ilk 11'de forma giyip, taraftarın  karşısına çıkmak istiyorum. Beşiktaş taraftarı gerçekten çok ateşli. Onların  desteğiyle de daha iyi olacağım" ifadesini kullandı. Şampiyonlar Ligi'ndeki  rakipleri de değerlendiren Sambacı, sözlerini şöyle sürdürdü:

'Her takımı  yenebiliriz'
"Manchester United'a lafım yok, oldukça güçlü bir kulüp. CSKA  ile Wolfsburg ise bizim ayarımızda. Her takımı yenecek güçteyiz. 2 hafta sonra  Manchester'a karşı forma giyeceğim. Bu durum beni çok heyecanlandırıyor,  açıkçası inanılmaz. Umarım Şampiyonlar Ligi'ne zaferle başlarız" 

Orhan Yıldırım-Fanatik

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsibxl

Uyan Tabata uyan, bize uyanik adam lazim!!!
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

IL Capitano

maalesef biz kabusta gibiyiz tabata.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

bızıde ruyalar alemıne gotur bakalım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

O parayı bana verseler bende kendimi maldivlerde gibi bile hissederdim.

BEŞİKTAŞK

KeePSaKe

Artık rüyadan uyan ve Beşiktaş için elinden ne geliyorsa yap...
Since 1903

carsi52

Bölünür senin için uykular!

+18 !

Tabata'ya yöneLik yapıLan yorumLar çok saçma .. Adam mutLuyum demiş bizim yorumLarımıza bak ..

O mu dedi demirörene "demirören amca bana 8 miLyon euro ver" diye ..

Güveniyorum ben Tabata'ya ..

Simurg

Mutlu olmaması için sence bi sebep varda beşiktaş için hiç bir çıkarsız mı mutlu sence :)

BEŞİKTAŞK

+18 !

eLbette mutLuLuğunun ana kaynağı paradır ama yönetimin hatasını futboLcuya yükLemekte ne kadar doğru ?

Simurg

Bu sadece bir tepki
beşiktaşta nasıl oynayacağı tereddütte bırakıyor bizi
Bizde inanmak istiyoruz ama
ne zaman sevinsek kursağımızda kalıyor

BEŞİKTAŞK

+18 !

Orası öyLe tabi ama ben güveniyorum Tabata'ya ..

NoPasaran

Alıntı yapılan: +18 ! - Ağustos 30, 2009, 12:41:43
Tabata'ya yöneLik yapıLan yorumLar çok saçma .. Adam mutLuyum demiş bizim yorumLarımıza bak ..

Aynen öle..

Adam geldğinde pişman olacka..

Bırakın yahu..Maliyesini demirören düşünsün biz futboluna bakalım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsibxl

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ağustos 31, 2009, 12:50:35
Alıntı yapılan: +18 ! - Ağustos 30, 2009, 12:41:43

Aynen öle..
Adam geldğinde pişman olacka..
Bırakın yahu..Maliyesini demirören düşünsün biz futboluna bakalım..

Aynen katiliyorum arkadaslar, Tabata felaket bir futbolcu! Maliyeti hiç ama hiç umrumda degil! Ben taraftar olarak, Besiktasimin futboluna bakarim!
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

[KralKartal]

Yine herzamanki gibi, Turkiye SINIRLARINI cikamadik, takildik, dogunun parisi Antepe...

Yuh be...2 milyon daha verir Riquelmeyi alirim, forma satislarim 2 ye katlanir..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi