Ana Menü

Ve TABATA RESMEN BEŞİKTAŞ'TA

Başlatan Ersin Develi, Ağustos 28, 2009, 00:01:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CR7

ben olabilir diye düşünüyorum

adamlat o maçtan önce açmışlar konuyu

şimdi 8+5,5 veya 6,5+Serdar Kurtuluş
bir de batuhan gidiyordu az daha

haklı olabilirler bence

carsibxl

Arkadaslar, daha dün isyan ediyorduk gencler macinda 10 numara yok diye. Bugün Tabata gibi futbolcu renklerimize baglanmis.
Herkes 8 milyon avroyu konusuyor. Tamam az para degil ama bize ne yaaa. Ben yönetici degilim, parayi veren degilim. Ben taraftarim abi, yeterki o gencler macindaki futbolu görmeyim bidaha.
Ben Besiktasimin futboluna bakarim. Bence iyi bir transfer, gereken bir transfer. Insallah takima cabuk alirisir. Besiktasima hayirli olsun.
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

Simurg

Tabata şuan 8 milyon avro verilecek kadar 10 numara mı ?
Bize tabatadan ziyade 10 numara bir forvet lazım değil yani biz yanlış bakıyoruz yani

BEŞİKTAŞK

ZeMaHŞeR

Bu yönetime Hakkımı Helal Etmiyorum...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

carsibxl

T
Alıntı yapılan: Simurg - Ağustos 28, 2009, 13:38:19
Tabata şuan 8 milyon avro verilecek kadar 10 numara mı ?
Bize tabatadan ziyade 10 numara bir forvet lazım değil yani biz yanlış bakıyoruz yani

Türkiye liginin en iddaali en cok konusulan (acaba niye) forveti ellimizde. Batuhan Karadeniz. Bakmayin siz kolpa basinin tepkilerine, düsmeyin bu oyunlara. Bu adam febe veyat cinconda oynasaydi dünya yildizi ilan etmislerdi simdiye kadar. Kadromuz iyi arkadaslar, su forvetlere bakin, seç seç begen: Bobo, Nobre, Holosko, Nihat, Batuhan.
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

CR7

Kızıl 'evet' derse Tabata Beşiktaş'ta
Arjantinli futbolcu Delgado'nun sözleşmesini askıya alan ve yabancı kontenjanında yer açan Beşiktaş, Tabata'nın transferi için Gaziantepspor ile maddi konularda anlaşma sağladı. Ancak son söz Brezilyalı futbolcuyu satıp satmama konusunda kararsız kalan başkan İbrahim Kızıl'da.
İS

STANBUL - Sakatlığı nedeniyle Ekim sonunda sahalara dönmesi beklenen Delgado'nun sözleşmesini askıya alan Beşiktaş'ta, Gaziantepsporlu Tabata'nın transferi için geri sayım başladı.

Brezilyalı futbolcuyla el sıkışan, kulübüyle de bonservis bedeli konusunda anlaşan siyah-beyazlılar'da gözler Gaziant

r Gaziantepspor'un vereceği cevaba çevrildi.

Tabata'yı hiçbir kulübe satmayacaklarını birçok kez açıklayan Gaziantep Yönetimi, Beşiktaş'ın önerdiği yüksek bonservis bedeli karşısında geri adım attı.

Dün gece geç saatlerde teknik direktör Couceiro ile görüşen başkan İbrahim Kızıl'ın, Portekizli teknik adamdan bu transfer için onay almaya çalıştığı öğrenildi.

Salı günü sona erecek transfer dönemi öncesinde Tabata'nın yerini doldurmak konusunda çekinceleri olan başkan İbrahim Kızıl, camiadan gelecek tepkileri de göz önünde bulunduruyor.

Nitekim NTV Spor'a konuşan Kızıl, Beşiktaş ile para konusunda bir sorun yaşamadıklarını ancak Gaziantepspor'un manevi değerlerini düşünürek son kararlarını bugün öğle saatlerinde açıklamayı planladıklarını söyledi.

Simurg

Kim geliyosa gelsin hayırlı olsun
Olmadı seneye göndeririz nolcak ki?

BEŞİKTAŞK

ZeMaHŞeR

inşallah satmasınlar diyeceğim ama para her kapıyı açıyor...

CR7

Bugün fark atsak da satmasalar keşke ::)

ZeMaHŞeR

Buldular bizim enayi yönetimi satarlar... Kaç milyon avro kar edecekler...

CR7

Başka kimi alacaklar abi bu saatten sonra yerine
taraftar ortalığı yıkar valla

ZeMaHŞeR

Yıldırım Demirören ve İbrahim Kızıl, Tabatanın Beşiktaşa transferi konusunda anlaştılar. Buna göre siyah beyazlılar Gaziantepspora 8 milyon Euro gibi büyük bir parayı bonservis ücreti olarak vermeyi kabul etti. Futbolcuya ise yıllık 1 buçuk milyon Euro verileceği belirtildi. Ancak, iş hâla resmiyete dökülmedi. Çünkü taraftarlar bu transfere büyük tepki gösterdiler.
Beşiktaşlı yöneticilerin sabahın erken saatlerinden bu yana sayısız tepki telefonu aldığı öğrenildi.

Gaziantepsporlular da İbrahim Kızıla büyük tepki gösterdiler.

Radyospor.com

CR7