Ana Menü

Deco iddiası!

Başlatan ZeMaHŞeR, Ağustos 27, 2009, 20:51:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Beşiktaş genel sekreteri Kenan Öner, 2 saat içinde yaptıkları büyük transferi açıklayacaklarını söyledi. Radyospor'un yaptığı araştırmaya göre bu transferin Portekizli yıldız Deco olabileceği ortaya çıktı. Yıldırım Demirören Delgado'nun sözleşmesini askıya alırken Arjantinli'nin babası Eduardo Delgado'ya oğlunuzun yerine bir yabancı oyucuyla naşatık demişti.! Bu transferi yönetim kurulu üyesi Şeref Yalçın yürütüyor. Yalçın'ın Chelsea ile son detayları konuştuğu öğrenildi!

Özgür Sancar/ Radyospor.com
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Guti ORÇ.

hep iddia da kalıyor ya neyse...

ZeMaHŞeR

Radyospor sürekli tekrar ediyor "Beşiktaş %90 Deco ile anlaştı" 1-2 saat sonra açıklanacak diyip duruyorlar.

Büyükmustafa

ZeMaHŞeR

Yeminle kafayı yedim...

Biri çıkıyor Alen abiyi kaynak göstererek Tabata Beşiktaş'ta diyor

Radyospor Deco olduğunu iddaa ediyor

CR7

Alen abi yönetim kurulu üyesi filan mı?
ya da söylediği kişiler?
Kenan Öner'in haberi yok onun var
valla çok yüz veriliyor
ciddi diyorum aşırı yüz veriliyor
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ZeMaHŞeR

DeCo gelirse Yiğit'i KuRBaN edicem  :muha

ZeMaHŞeR

Beşiktaş, Chelsea'nin orta saha oyuncusu Deco ile anlaşmak üzere...
Şampiyonlar Ligi B Grubunda güçlü rakiplerler karşılaşacak olan Beşiktaş Kulübü, orta sahayı güçlendirmek için dünyaca ünlü bir yıldız ile anlaşmak üzere...

Transfer sezonunun bitimine 4 gün kala Beşiktaş kulübü bombayı patlatıyor.

Medyada çıkan transfer haberlerinin %60'ı gerçekleşmesi zor haber, %30 asılsız haber, %10'u ise sadece iddiadan ibaret olan bu haberlerin ardından Beşiktaş Cuma günü Chelsea'nin orta saha oyuncusu Deco ile anlaşmak üzere.

Spor3.com'un edindiği bilgiye göre Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, gün içinde Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl ile yaptığı görüşmeler sonucunda Tabata ile anlaşamayan Demirören'in % 90 Deco'nun transferini Cuma günü açıklaması bekleniyor...

Spor3.com / Turgay Onsun