Ana Menü

Batuhan yetiş!

Başlatan Simurg, Ağustos 27, 2009, 10:12:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Batuhan yetiş!
Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldıkları maçta o golü  atmasa, Eskişehirspor küme düşebilirdi. Osman Aslan'ın Fotomaç gazetesindeki  köşe yazısı
Fenerbahçe  ile 1-1 berabere kaldıkları maçta o golü atmasa, Eskişehirspor küme düşebilirdi.  Maçtan bir gece önce kamptan kaçarak, bara gittiği için kulübü tarafından 3  hafta kadro dışı bırakıldıktan sonra Antalyaspor karşılaşmasında takımdaki  yerini almıştı. 36'ncı dakikada ilk golü attığı maçın devre arasında teknik  direktör Rıza Çalımbay, şöyle diyordu soyunma odasında: "Kendini yorgun  hissediyorsan yerine başkasını alayım!" Hocasına yanıtı şöyle olmuştu: "İkinci  golü de atayım, ben sana işaret ederim". Nitekim 50'nci dakikada ikinci golü de  atıyor ve hocasına "Beni çıkar!" diye işaret ediyor. Oyundan çıkıyor ve maçı  golleriyle Eskişehirspor 2-0 kazanıyor. Batuhan, işte öyle bir golcü. Yaşı  18'di. Yaşı gereği haşarıydı da... Erkekçe, delikanlıca, mertçe itiraf ediyor  'gençlik yanlışları'nı: "Çocukça davrandığımı söylüyorlar, beni eleştiriyorlar.  Unutulmasın ki ben bir gencim." Ve ekliyor, delikanlı: "Beşiktaş, büyük bir  aile. Her ailede çocuklar yaramazlık yapar."

Beşiktaş'ın  ilacı olacak

Yani büyüklerinden "hoşgörü" bekliyor, Batuhan.  Bu delikanlıya gösterilecek hoşgörüyle hem Türk futbolu, hem oynadığı üçü özel,  dördü resmi (1 Süper Kupa, 3 lig) 7 maçta 7 gol atabilen Beşiktaş kazanacaktır.  Nobre, Bobo, Nihat, Holosko, Tello, Yusuf gibi usta gol ayakları olmasına karşın  siyahbeyazlı takım, fileleri havalandırma sıkıntısı yaşıyor. Neden acaba? Bu  sorunun yanıtını Batuhan'dan dinleyelim: "Herkes gol atamaz. Santrforlar,  futbolun sanatçılarıdır. Kimseyi kıskanmam, kimseye benzemeye çalışmam. Ben  Batuhan'ım. Gollerimi Batuhan gibi atarım." Batuhan, hoşgörü, sıcak ilgi, sevgi  bekliyor. Bunu da öncelikle yapacak kişi kapris zırhından sıyrılmış Mustafa  Denizli'dir! Çünkü Gençlerbirliği maçında da görüldü ki 'golsüzlük sancıları'  çeken Beşiktaş'ın ilacı, Nobre'nin yanına Batuhan'dır!

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CR7

Yazılı ve görsel basında bir süredir devam eden, genç futbolcumuz Batuhan Karadeniz'in çeşitli takımlara gönderileceği yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Teknik heyetimizin aldığı, Yönetim Kurulumuz'un da onayladığı karar doğrultusunda Batuhan Karadeniz hiç bir takıma kiralanmayacak veya bonservisi ile birlikte verilmeyecektir. Genç futbolcumuz, Beşiktaş formasını giyerek, takımımızın başarısına katkı sağlayacaktır.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,

BEŞİKTAŞ JK

yetişecek sanırım  :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Yetişsin Nihat abisinin yanına gelsin süper ikili olsunlar.
Bölünür senin için uykular!

djinonu

BATUHAN NOBRE
BATUHAN HOLOSKO
BATUHAN BOBO
böyle hem batuhan BATlama yapar hemde bizi yükseltir
batuhan nihatla yaramaz...nihat daha forma girmesi lagzim

eyup1903

en büyük transfrimiz olur

djinonu

bencede
babam diyor besiktasin transfere ihtiyaci yok
EN BÜYÜK TRANSFERI BATUHAN
toraman ve ekrem geldimi hic transfere gerek kalmaz diyordu bencede dogru ama

carsibxl

Batuhan en büyük destekcisiyim.

Forum kurallarına uyalım.
http://kralkartal.net/index.php?topic=2788.0
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

Batuhan

geldim geldim sorun yok ! :D

Koca hestiy aya bedenem ?