Ana Menü

Demirören İspanya'da!

Başlatan ZeMaHŞeR, Ağustos 20, 2009, 13:28:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Yıldırım Demirören, yeni bir transfer hamlesi yapmak için apar topar İspanya'ya gitti. Madrid'de Getafe'li yöneticiler ile buluşan Demirören'in, siyah-beyazlı takımın alt yapısından yetişen İbrahim Kaş'ın yeniden takıma dönmesi için girişimde bulunduğu öğrenildi.   

Demirören'den önce Madrid'e giden futbolcunun manejeri Ahmet Bulut görüşmelerin geç saatlere kadar sürdüğünü henüz kesin olarak anlaşma sağlanmadığını söyledi.

Kulüp başkanı Yıldırım Demirören acele bir biçimde Madrid'e gitmesi taraftarı heyecanlandıracak bir transfer yapacak şeklinde de yorumlandı.
Demirören'in bir dönem Galatasaray'ın da gündemine gelen Eidur Smari Gudjohnsen için temaslarda bulunacağı iddia edildi. Bilindiği gibi İzlandalı golcü geçen sezon Barcelona'da fazla forma şansı bulamamıştı.

radyospor.com / Özgür Sancar

Radyospor ve Radyospor.com mahreçli haberler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamındadır. Kaynak gösterilmeden basın yayın organlarınca kullanılamaz
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

CR7

Eidur Smari Gudjohnsen

Cidden bu da süper olur
adamın tottenham'a karşı oynadığı oyun attığı paslar süperdi

İbrahim Kaş

bedava giden oyuncuya para mı vereceğiz
asla istemiyorum

ama Demirören yine Madrid'e alışverişe filan gitmiştir
fazla umutlanmayalım
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ZeMaHŞeR

İbrahim'e para verip alırlarsa hiç şaşırmam ben...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

ilhan mansız_melis

İbrahim Kaş gelmesin de ben de istemiyorum onu bi de para mı vericez üstüne !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Bende istemiyorum İbrahim Kaş'ı..
Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

Kasin olacagini zannetmiyorum, daha önce böyle bir olay gene basinda duyulmustu, Demirören almam demisti. valla ustune para verip alirsak artik koca bir YUH olur yani.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....