Ana Menü

Batuhan Ümraniye'de

Başlatan ZeMaHŞeR, Ağustos 18, 2009, 15:26:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Genç futbolcu Nevzat Demir Tesisleri'nin yolunu tuttu. Batuhan'ın, bu sezon ilk kez Nevzat Demir Tesisleri'ne giderken, burada teknik direktörümüz Mustafa Denizli ile görüştüğü öğrenildi.

Beşiktaşımızın akşam Süper Lig'in ikinci haftasında oynadığı ve 2-0 kazandığı Antalyaspor maçının ardından teknik direktörümüz Mustafa Denizli, genç futbolcu Batuhan Karadeniz ile ilgili kendisine sorulan sorulara yanıt vermişti. Denizli, Batuhan'ı bu sezon kadroda düşünüp düşünmediği ve genç futbolcu ile aralarında sorun olup olmadığı sorularanı cevaplamıştı. Tecrübeli teknik adam, Batuhan'ın lisanslı futbolcuları olduğunu ve onun kadroda yer bulup bulamayacağına kendi davranışları sonucu karar vereceğini söylemişti. Denizli ayrıca, Batuhan Karadeniz'in bu sezon henüz Nevzat Demir Tesisleri'ne gelmediğini ve onunla hala konuşamadığını belirtmişti.

Mustafa Denizli'nin pazartesi akşamı yaptığı bu açıklamaların ardından genç futbolcu bugün Nevzat Demir Tesisleri'nin yolunu tuttu. Batuhan'ın, bu sezon ilk kez Nevzat Demir Tesisleri'ne giderken, burada teknik direktör Mustafa Denizli ile görüştüğü öğrenildi. Genç futbolcunun Denizli ile birçok konuda konuştuğu ve bundan sonraki dönemde davranışlarına daha dikkat edeceğini dile getirdiği öğrenildi.

Yaşanan bu görüşmenin ardınan Batuhan ile ilgili son kararı teknik direktör Mustafa Denizli'nin vereceği ve tecrübeli teknik adamın bu oyuncuyu önümüzdeki sezon için kadroda tutabileceği öğrenildi.

Kaynak: DHA
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Kralkartal21

Gol yollarında sıkıntı yaşıyoruz geri gelsin..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

CR7

Iyi oldu bu iyi.
Nobre'den daha iyi olacagını dusunuyorum. Teknik-hırs-boy-golculuk her sey var bu cocukta.
Bkz. G.antep 90+6 ve hacettepe 20kusur+es es performansı
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

Başarılı olucak inş. :)
sevindirici bir haber

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Nobreden pek eksiği yok.Nobre'yi zaten hocamız Türk vatandaşı diye oynatıyor.
Batuhan'ı oynatsın işte Nobre'nin yerine.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Hadi hayırlısı olsun...
Kendini düzeltirse başarılı olur takımımızda hem kendisi kazanır hem Beşiktaş...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

IL Capitano

daha öncede yazdim, hersey Batuhana bagli..kendini sadece futbola verirse basarili olmamasi icn hic bir neden yok..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

+18 !

Madem Batuhan geri dönecekti neden Nobre'ye o kadar para veriLdi ..

ilhan mansız_melis

Beşiktaş teknik direktörü Mustafa Denizli, 2-0'lık Antalyaspor galibiyetinin ardından kendisine yöneltilen Batuhan Karadeniz ile ilgili soru üzerine sitemkar konuşmuş ve 'Batuhan, ameliyattan yeni çıkan, sakatlığı devam eden bir futbolcu. Benim isteğimle takımda yer alamaz. Kendi davranışlarıyla, isteğiyle yer alır. Kulübümüzün lisanslı oyuncusu. Bizim bulunduğumuz yer de belli. Niye gelmediğini bilmiyorum. Bugüne kadar kendisine ne yaptın, ne ettin diye hiç sormadım. Batuhan'ı göremiyorum bile' demişti.

SÖZ BATUHAN'DA
Denizli'nin bu sözlerinin ardından hem tecrübeli hocaya mesaj yollama hem de hakkındaki spekülasyonlara cevap verme gereği duyan Batuhan Karadeniz, ortalarda olmayışının nedenlerini açıkladı.

UTANCIMDAN YANINA GİDEMİYORUM
Mustafa Denizli için sarf ettiği öne sürülen, 'Ben seneye burada gelirim ama siz kalır mısınız belli olmaz' şeklindeki sözlerin basında yer almasında dolayı burukluk yaşadığını belirten Batuhan, 'Hocamın yanına utancımdan gidemiyorum. Böyle bir konuşma asla olmadı. Maalesef, hiç söylemediğim şeyler, ağzımdan çıkmış gibi haber yapılıyor. (Akşam)

RİJKAARD BAŞKALARI İÇİN NEYSE DENİZLİ DE BENİM İÇİN ODUR
Benim teknik direktörümüz Mustafa Denizli'ye hiçbir şey söyleme lüksüm yok. Frank Rijkaard, başkaları için neyse, benim için de Mustafa Denizli odur' ifadelerini kullandı. Kolundaki sakatlık nedeniyle bir operasyon geçirdiğini hatırlatan genç golcü, 12 gün içinde tamamen iyileşeceğini ve çalışmalara başlayacak durama geleceğini de sözlerine ekledi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.