Ana Menü

Bir yanım eksik olacak

Başlatan Simurg, Ağustos 17, 2009, 13:57:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Bir yanım eksik olacak Beşiktaş formasıyla 8 yıl aradan sonra İnönü'de ilk  maçına çıkacak olan Nihat, Sabah Gazetesi'nden Fatih Doğan'a konuştu

Beşiktaş  formasıyla 8 yıl aradan sonra İnönü'de ilk maçına çıkacak olan Nihat, boş  tribünlere oynayacak olmanın üzüntüsü içinde. Milli futbolcu, "Buruk bir  mutluluk içindeyim" dedi
İnönü Stadı'nda 8 yıl aradan sonra Beşiktaş  formasıyla sahaya çıkacak olan yıldız futbolcu Nihat Kahveci, buruk bir sevinç  içinde. Kulübün geçtiğimiz sezondan kalan cezası nedeniyle bugünkü Antalyaspor  maçının seyircisiz oynanacak olmasının kendisi için büyük şanssızlık olduğunu  belirten milli futbolcu, "İnönü Stadı'ndaki ilk maçımda taraftarımıza karşı  oynamayı çok isterdim. Buruk bir mutluluk içindeyim. Beşiktaş seyircisinin  stadımızda oluşturduğu atmosferi gerçekten çok özledim. Kısmet değilmiş. Benim  için tatsız bir sınav olacak. Bir yanım hep eksik kalacak. Ne yazık ki iki hafta  daha beklemem gerekecek" açıklamasında bulundu.

RAKİBİ CİDDİYE ALIYORUZ 
Ancak önemli olanın bugün kazanmak olduğunu kaydeden Nihat, "Gerekli  hazırlıkları yaptık. Rakibimizi ciddiye alıyoruz. Kazanmamız gerektiğinin  farkındayız. 3 puanı alıp ligin ilk haftasında İstanbul Büyükşehir Belediyespor  maçında yaşadığımız kaybı unutturacağız" ifadesini kullandı.

Fatih Doğan-Sabah

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ZeMaHŞeR

KaPTaN Bu akşam senden GoL bekliyoruz
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK