Ana Menü

Vay bee

Başlatan djinonu, Ağustos 15, 2009, 15:07:57

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

takıma kesinlikle güvenmiyorum rakip kalaeye direk top atacak bi oyuncumuz yok nasıl kaleye gideceğiz hadi türkiye de bi şekilde işi götürdün peki c.l de ne yapacaksın çok merak ediyorum arkadaşlar bu kadro c.l de hiç bi şey yapamaz yine rezil olur döneriz

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

ilhan mansız_melis

Ne ilk 2'si abi ben 3. olmak için uğraşacağımızı düşünüyorum
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eyup1903

banada öyle geliyor ya ben en iyi ihtimali söyledim asla ve asla şampiyonluk yada avrupa da başarı beklemesin kimse

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Büyükmustafa

Aferdersiniz ama şampiyonlar ligi için 1.torbadakileri saymazsak hangi takımın kadrosu yeterli?...Dünyanın en büyüğü Real Madrid'in bile kadrosu yetmedi,gitti Ronaldo ile Kaka'yı getirdi...Beşiktaş'ın kadrosu ne kadar sağlam olursa olsun çeyrek final görmemiz bile çok zor.Şampiyonlar ligine yetecek kadro kurmaya kalkarsanız takımın en iyisi olan Ernst'i bile göndermeniz gerekir...Bence burada hedef ekonomik kazançlar için her sene şampiyonlar ligine katılmak olmalı.Şanslı bir kura çekersek bu sene 2.tura çıkabiliriz,yinede günlük başarı olmaktan öteye gitmez.

NoPasaran

Alıntı yapılan: Büyükmustafa - Ağustos 16, 2009, 21:55:57
.Bence burada hedef ekonomik kazançlar için her sene şampiyonlar ligine katılmak olmalı.Şanslı bir kura çekersek bu sene 2.tura çıkabiliriz,yinede günlük başarı olmaktan öteye gitmez.

Çok güzel özetlenmiş burada..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net