Ana Menü

Gaziosmanpaşa'da patlama

Başlatan ilhan mansız_melis, Ağustos 15, 2009, 00:20:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Gaziosmanpaşa'da bir çöp konteynerindeki patlamada 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı. 
1 KİŞİ ÖLDÜ 1 KİŞİ YARALI
Karayolları Mahallesi Galeri Caddesi'ndeki çöp konteynerinde patlama oldu. Patlamanın ardından polis ve sağlık ekipleri bölgeye sevk edildi.

Olayda 1 kişi hayatını kaybederken, yaralanan 1 kişi de hastaneye kaldırıldı. Çevik Kuvvet ekiplerinin de aralarında bulunduğu polisler, olay yerinde güvenlik önlemi aldı.

Olay yerine gelen ve ölen kişinin yakını olduğu belirtilen bazı kişiler sinir krizi geçirdi. Patlamanın nedeninin belirlenmesine ilişkin araştırma sürüyor.
ÇAPKIN: TERÖR SALDIRISI
İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, patlamaya çöp konteynerine bırakılan bir patlayıcının neden olduğunu açıkladı.
ÖZ OLAY YERİNE GİTTİ
Ergenekon savcısı Zekeriya Öz, Gaziosmanpaşa'daki patlama yerine gitti
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ceren

her sabah ve her aksam buradan geçiyorum :-\

Allah rahmet eylesin

"Sen dua et, ben amin diyeyim, sonra belki çay da içeriz :D "

keskinli

ölen vatandasimiza Allahtan rahmet yarali vatandasimiza sifalar diliyorum
srefsizler sucsuz insanlara zarar vererek türkiyeyi yildirmaya calisiyorlar,insaallah bu cabalar sonuc vermeyecek
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

coktandir bir sey yoktu..kökunu kazirlar insallah bu serefsizlerin.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ZeMaHŞeR

Yazık yaa.. Daha 1 hafta önce işe başlamış... Bekçi olarak... Çöp atarken bomba patlıyor... ALLAH rahmet eylesin...  :(
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

saldır beşiktaş

Bizim sokağın bir altı fabrikaların bulunduğu bir bölge patlama olduğunda bilgisayarın başındaydım birden çok şidetli bir ses geldi gök gürlüyor sandım biraz tırstım ama aldırmadım
gece 12'de haberlerde bir baktım bizim bura bomba patlamış.
Allahtan Güngörendeki gibi şaşırtmaca yapmamışlar ilk patlamadan sonra düğündekliler felan hep gitmişler olay yerine bir patlama olsaydı bilanço baya ağır olurdu bugü sabah işe giderkende çöp konteyrının bayağı uzağından gittim ne olur ne olmaz kardeşim  ;D
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan