Ana Menü

Kartal Yuvası

Başlatan Simurg, Ağustos 08, 2009, 09:39:41

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

Bir forma daha alırsam gri alcam.

Simurg

antreman üstleri gibi olmuş beğenmedim açıkçası

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Batuko

Yeni satışa çıkan gri formalar arkadaslar fiyat 88 TL

Futbol takımımızın, 2010-2011 sezonu ikinci yarısında giyeceği gri renkli 4. formalarımız, Kartal Yuvası mağazalarımızda satışa çıktı.
Gücü, tutkuyu ve asaleti anlatan Siyah'ın, temizliği ve istikrarı barındıran Beyaz'la birliğinden doğan "Gri formamız"... Alçak gönüllülüğü ve dengeyi simgeleyen rengi, Beşiktaşımız'ın mütevazı kimliğiyle örtüşürken göğsündeki dünyanın en güzel arması, sahip olduğumuz 'her şey'in toplamı... Üstüne işlenmiş Kartal ise, zirveye gözümüzü diktiğimiz yolda, kılavuzumuz adeta...
Kulübümüz ve adidas'ın ortak tasarımı olan yeni Gri formamız, uluslararası adidas tasarım ve teknolojileri uygulanarak hazırlandı. Özel bir kumaş teknolojisinin kullanıldığı formalarımız spor sırasında vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit edilerek özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımı oluşturuyor. Bu özelliği ile vücudun kuru ve serin kalmasını sağlayan Gri formamız, 90 dakika boyunca futbolcularımızın vücut ısılarının ideal seviyede kalmasını sağlayacak.
Gri formalarımız tüm Kartal Yuvası mağazalarımızda satışa çıktı...
Tüm Beşiktaşlılar'ı Kartal Yuvası mağazalarımıza bekliyoruz.

RESMİ SİTE

KeePSaKe

Umut'un paylaştığı resimde forma rengi daha koyu gri gibi duruyor ışıktan heralde...
Since 1903

Batuko

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Aralık 20, 2010, 21:22:14
Umut'un paylaştığı resimde forma rengi daha koyu gri gibi duruyor ışıktan heralde...

Bence o formayla bu formanın rengi aynı degıl gibime geldi.

Simurg

bencedee ;D

antreman üstleri gibi olmuş

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

erdibatmaz

gri formaya ayrı bir sempatim varmış benim daha yeni anlıyorum :D ayrıca resimdekilerden daha parlak olduğu yazıyor forza'da falan.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

BJK_Kübra

Evet zaten daha bi gri, güzel bi griymiş aslında forzada gördüm galiba başka bi resmini beğendim :)
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

+18 !

Gri forma çok hoşuma gitti ama almam için bizimkilerle konuşmam gerekiyor :D

BJK_Kübra

Baskısız 88 TL, Baskılı 103 TL
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

carsi52

Çok pahalı abi ya..
Bölünür senin için uykular!

KartaL_Gurkan

Cem Goren

yakından gören bi arkadaşım çok dar gibi geldi bana netteki kadar güzel değil falan dedi.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Beyaz formada öyle..
Bölünür senin için uykular!