Ana Menü

FORZA'DA DEMİRÖRENE LAF SÖYLEMENİN CEZASI 2 AY!

Başlatan NoPasaran, Ağustos 07, 2009, 00:48:02

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Peki bişey soracam..

Bi İnsana seviyesinişn düşük olduğunu nasıl açıklasınız..

Aklıma Can Baba geldi..

Hakim Sorar
-Sen Bu adama neden küfür ettin
- Göte götten başka ne denirki hakim bey

deyince Hakim kahkahalara boğuılmuştu..

Öyle bişi.. ;)

*Direk takımlara atılan cezalar Kralkartalın diğer takımları savunmasından değil, küfürlü cümle yasağından kaynaklanıyor çoğu zaman..

Adamların annesine karısına kızına şerefine hakaret edilince ve bir kilşi bunda ısrart edince ceza alır kimse uyarı vermez ilk mesajında.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ağustos 16, 2009, 13:38:30
Peki bişey soracam..

Bi İnsana seviyesinişn düşük olduğunu nasıl açıklasınız..

Aklıma Can Baba geldi..

Hakim Sorar
-Sen Bu adama neden küfür ettin
- Göte götten başka ne denirki hakim bey

deyince Hakim kahkahalara boğuılmuştu..

Öyle bişi.. ;)

*Direk takımlara atılan cezalar Kralkartalın diğer takımları savunmasından değil, küfürlü cümle yasağından kaynaklanıyor çoğu zaman..

Adamların annesine karısına kızına şerefine hakaret edilince ve bir kilşi bunda ısrart edince ceza alır kimse uyarı vermez ilk mesajında.
Belki öyle evet g.t g.t başka bir şey denmez ama kurallda açık

2- Forumda Beşiktaş Jimnastik Kulübü formasına, yöneticisine, sporcusuna ve teknik heyetine; hakaret, küfür ve alay edici tavırlar sergileyenlere 2 ay no post cezası verilecektir.

Eleştirirken birazda iğleneyerek eleştirilmesi kanatindeyim g... g.... demede ima et zaten anlar
senin ne demek istediğini  tıpkı Zülfü babanın cüceler şarkısındaki gibi.

Diğer takımlara bir anlık sinirle söylenen lafların es geçilmesi kaanitendeyim ama sürekli aynı şekilde tabiki ceza almalıdır ama Örnek Adnan Polatın tezgah var açıklmasından sonra bir üye
Adnan Polat'a küfür ettiyse bunlar es geçilmeli ama 2.kez aynı kelimeyi kullanırsa özelden uyarılır 3.kezde aynısını yapıyorsa yeter baba diyip ceza verilebilir.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Aslında güzel bir konuya değindin..

G... g.. denmezde ima et demişsin..

Bu "İlk Okul Seviyesi" zaten İma değilmidir..

Aslında orada GERİZEKALI demek istiyorum ama Kurallar çerçevesinde İlk okul seviyesinde olduğunu söylüyorum..

Çok hararetli bir tartışma ortamında Birisine GERİZEKALI dersen , adam sana saldırabilir..

Ancak "Seviyen İLK OKUL AYARINDA" dersen tartışmanın yumaşadığını bile görebilirsin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Normal bir tartışmada söylersen karşındaki cevapta veremez sanada ceza gelmez ama
Beşiktaş Başkanlığı sıfatında biri için söylersen ne kadar doğru olsada ceza geliyor maalesef.

1- bu destek insanlara bir şeyleri kanıtlamak için yapılmaz
2- senin ne kadar paraya çatıyı sattığını da biliyoruz
3- sırt reklamından diğer kulüpler 2-3 milyon dolar almadı
4- eğer sana 2-3 milyon dolar önerdilerse bu senin beceriksizliğin
5- bu olayı sonuna kadar destekliyorum ama yukarıdaki 4 maddeyi değiştirmez.

buna bile "helal olsun başkan" diyorsunuz. büyük başkanınız beceriksizliklerini böyle böyle kapatıyor. neden forzada bu konuda bi başlık açıldıktan sonra geldi açıklama? onu geçtim madem forzayı bu kadar takip ediyor neden forma vb. konularda da takip edip dinlemedi?

19 yıl sonra gelen 2 kupaya "eyvallah" diyip geleneklerimizi ve geleceğimizi satan y.d.'ye ses çıkarılmıyor. şimdi de reklam beceriksizliğini böyle kapattı diye "helal" diyorsunuz.

illaki benim hakkım var y.d.'de. benim verdiğim paralar da var onun oturduğu koltukta. ha 3 kuruş - 5 kuruş fark etmez ama

ben hakkımı helal etmiyorum

Bu tür yorumlarda yapılıyor forzada bu kişi mesala hala yazıyor ceza almamış.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

eyup1903

sizi satın alan bi adama laf söyletir misiniz tartışmaya değmez hepsi satılmış

ZeMaHŞeR

euüp ayıp oluyor ama bende Forza üyesiyim... Satılmış filan ne ayak... Ben orda da tepkimi veririm burda da... Her ne kadar ordan ihraç olsamda başka isimle giriyorum ben...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Simurg

Seviyeli tartışmayı ne zaman öğreneceğiz acaba
Konuyu yarına kadar kilitliyorum

Birbirimizi kırmadan konuşmayı başaramıcaz galiba...

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Simurg

Konu açılmıştır.
Daha seviyeli konuşmanız dileği ile...

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

İhsan bak BUDA 2 ay ceza aldığım yazım :D Sonra itiraz edince bir daha ihraç almıştım :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Aptal gibi Forza'yı savunmuşum  :)
Aynı sebebten bu yaz ihraç edildim.
Forza'nın adminlerin acayip bi egosu var, kendilerini başbakan felan zannediyorlar herhalde.
Asarım, keserim modunda hepsi.

[KralKartal]

EMir buyuk yerden, adminlerin sucu yok, forzada en ufak muhalefet, yonetici baskanin kulagina gidiyor, cikar iliskileri oldugundan
muhalif kisilerin sesleri kisiliyor... Millet uyanmasin, hersey gulluk gulistanlik gorunsun diye iste.

Bu senelerdir boyle, Bilgili doneminden basladi Demirorene kadar uzandi. Eger forzada bir baskana atip tutuyorlarsa, bilki o baskan
para yedirmemis, adam gibi adamdir.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

erdibatmaz

admin olsam bilgiliyi savunduğun için ben de ceza verirdim volkan abi :D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P