Ana Menü

Batuhan Gaziantepspor'dan ayrıldı!

Başlatan NoPasaran, Ağustos 05, 2009, 15:07:37

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi programına telefon bağlantısıyla katılan Batuhan, "Gaziantepspor ile anlaşamadık. G.Antep'ten ayrıldım. Hala Beşiktaş oyuncusuyum. Bazı kişisel sorunlardan dolayı G.Antepspor'a gitmedim" dedi.

Bundan sonra ne yapacağına dair sorulara genç futbolcu şu yanıtı verdi:

"Beşiktaş'ta kalmak isterim. Yurt dışından da teklifler var. Ben şu an Beşiktaş Kulübü'nün oyuncusuyum. Mustafa Hoca ile bazı şeylerin olduğunu söylüyorlar. Böyle bir şeyin olmasına imkan yok. Sonuçta o bizden büyük. Ne haddime benim öyle bir şey demek. Mustafa Hoca bana 'Seni kadroda düşünmüyorum' demedi bana. Hocamız ve başkanımız karar verecek. Ben Beşiktaş A Takımı ile antrenmanlara çıkacağım diyemem. Ben G.Antepspor ile idmana çıktım ve hoca 1,5 gün izin verdi. Ben de o izni değerlendirdim ve Çeşme'ye gittim."

Batuhan, Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'ye basında yer aldığı gibi "Ben seneye Beşiktaş'ta olurum ama sen olur musun bilemem hocam" şeklinde bir konuşma yapıp yapmadığı sorusuna ise "Benim Mustafa Hocam ile konuştuğumuz bizim aramızda kalsın. Böyle bir şey yok kensinlikle. Ben Mustafa Hoca'nın yanında çekinerek oturan bir insanım. Benim Beşiktaş ile hiçbir sorunum yok" sözleriyle yanıt verdi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bazılarının basının gazına geldiğini tekrar öğrenmiş durumundayız.
Batuhan inşaallah BEŞİKTAŞ'ta kalır ve gerçek yüzünü gösterir.
Bölünür senin için uykular!

melankolizm

al sana , pivot tipi bitiriciliği süper forvet :)
hem de Beşiktaş'ın oyuncusu :D

Cem Goren

gelsın dursun bızde kıme ne zararı var
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Niye hiç şaşırmadım acaba :) Neyse hayırlısı o olsun !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Büyükmustafa

Batuhan bizde kalacaksa bence Bobo gönderilmeli,yerine hücuma dönük ortasaha oyuncusu alınmalı.

+18 !

İşte bu be kapak niteLiğinde açıkLama .. Basının gazını aLanLar işte size cevap ..

Bir daha söyLüyorum batuhan bu takımda rahat oynar !

NoPasaran

Batuhan kendisini harcıyor..Bu sene hazırlık kampı geçirmediği için, sorun olacaktır..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Tabi canım Batuhan kendisini harcıyor onu kimse harcamıyor.

+18 !

Abi maçtan 1 gün önce bara gitmişti ertesi gün goL atmıştı .. geLir BeşiktaşLa idmana çıkar açığını kapatır ..

NoPasaran

o öyle olmaz işte..

Gelsin bakalım..

Bobo gitsin o zaman..

Oynasın Batuhan
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Büyükmustafa

NoPasaran temiz kalpliymişsin,Batuhan'ı Trabzonspor istiyormuş az önce geçti LigTv.

carsi52

Evet temiz kalplidir.

Ama Trabzon taaa batuhan gaziantepe yollanmadan önce istiyordu.

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ağustos 05, 2009, 16:18:25
Niye hiç şaşırmadım acaba :) Neyse hayırlısı o olsun !

Haberi okumadan yorum yapıyorsun farkındamısın ? Yada şöyle sorim neye hiç şaşırmadın ?

batu

batuhanı gönderene kadar mustafa denizliyi göndersinler. iki üç seneye kdar on milyon dolara satılacak bir futbolcu batuhan. neye dayanarak kadroya sokmaz yada almaz anlam vermek kolay değil.
Ayrıca ziyaretçilere mesaj yazma özelliğini açanlara teşekkür ederim.

djinonu

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=59520

BUYRUN IZLEYIN CANLI ACIKLAMA!!!
NE O DENIZLIYLE SEN SENEYE KALIRSAN GÖRÜSÜRÜZ LAFI ETMIS NEDE BASKA BIRSEY...BEN BESIKTASIN MALIYIM DIYOR !!!