Ana Menü

Batuhan Gaziantepspor'dan ayrıldı!

Başlatan NoPasaran, Ağustos 05, 2009, 15:07:37

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: djinonu - Ağustos 05, 2009, 20:55:21
[url=http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=59520]http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=59520[/url]

BUYRUN IZLEYIN CANLI ACIKLAMA!!!
BESIKTASIN MALIYIM DIYOR !!!

Beşiktaş'ın malı değil kişilikli bir futbolcusu olsun yeter :)  Şu kişilik dediğimiz şey Batuhan'da gelişsin gelsin burda isterse 1 gol bile atamasın herkese karşı ilk önce ben savunmazsam adam değilim !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eyup1903

batuhan a ihtiyac olacaktır kesinlikle takımda kalsın

carsi52

Yahu Batuhanın kişiliğine laf ediyorsunuzda neye dayanarak ediyorsunuz ?
Basının gazına gelip çocuğu harcamaktan başka yaptığınız bişey yok.
Bölünür senin için uykular!

CR7

İşte en iyi transferlerimizden birisi.
1 de 10 numero olursa süper olacak
olmazsa da 10'urumuz var :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

djinonu

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 05, 2009, 23:14:07
Yahu Batuhanın kişiliğine laf ediyorsunuzda neye dayanarak ediyorsunuz ?
Basının gazına gelip çocuğu harcamaktan başka yaptığınız bişey yok.

iste cevap budur

+18 !

KişiLik diyorsunuz Beşiktaş'ta oynamak istiyorum,Beşiktaş'ın futboLcusuyum demenin neresi kişiLiksizLik oLuyor anLamadım vaLLa ..

NoPasaran

* Antalyaspor'la oynanan PAF maçında golünü attı, rakip tribünlere yaptığı profesyonellik dışı hareket nedeniyle kırmızı kart gördü.
* 17 Yaş Altı Futbol Şampiyonası Yarı Finali'nde Türkiye'nin Fransa'yla yaptığı maç penaltılara kaldı. Batuhan, penaltıyı atacağı köşeyi rakip kaleciye işaret etti ve penaltıyı kaçırdı. Türkiye turnuvadan elendi.
* 2007-2008 sezonundaki Fenerbahçe karşılaşmasında boş kaleye golü atacak olan arkadaşı Higuain'e pas vermedi. Bu pozisyonu, "Kral yapmayacaksın, kral olacaksın" diye yorumladı.
* Eskişehirspor'a kiralanması gündeme geldiğinde Denizli'nin Batuhan'a, "Gelecek sezon buraya daha güçlü olarak geleceksin" dediği, genç oyuncunun ise, "Ben gelirim, ancak geldiğimde siz burda olur musunuz bilemem" dediği iddia edildi.
* Eskişehir'de çıktığı ilk antrenmanda, "Beşiktaş şampiyon olamaz. Denizli soldaki adamı sağda, sağdaki adamı solda oynatıyor" dedi. Daha sonra özür diledi.
* Fenerbahçe-Eskişehirspor maçı öncesinde kamptan kaçtığı ortaya çıktı. Kadrodışı bırakıldı.
* Kırmızı ışıkta durmayan Batuhan'ın, alkollü olduğu ve hapse atıldığı iddia edildi. Ancak yıldız oyuncunun ehliyetsiz olduğu için polisten kaçtığı belirtildi.

Daha 18 yaşında..

Dahada bişi yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Henüz 16 yaşındayken Mehmet Ekşi tarafından keşfediLmiş bir yetenek ..

GüçLü fiziğiyLe,hırsıyLa,BeşiktaşLıLığıyLa daha o zamandan kendini beLLi etmiş gencecik bir çocuk ..

Son keLimeye dikkat "çocuk" .. Beşiktaş ve tribünLer ise "baba"dır ..

BabaLarımıza soraLım biz hayatımızda kaç miLyon hata yaptık diye onLar yine de sayamazsın derLer ..

Bu çocuğun hataLarına bakaLım "KraL yapmayacaksın,KraL oLacaksın",Ümit MiLLi maçında kaLeciye köşeyi göstermesi ve penaLtıyı kaçırması,Mustafa DenizLi'ye seneye görüşürüz demesi ve Eskişehir'de maçtan bir gün önce bara gitme ..

Bakın işte sayabiLdim hataLarını ..

Şimdi diyeceksinizki o futboLcu yapmaması gerekiyor .. EyvaLLah hakLısınız ama Beşiktaş babaysa ve çocuğunun kendisine bağLı oLduğundan eminse böyLe bir çocuğu bağrına basar basına maLzeme vermez o çocuğu harcattırma ..

BatuGoL'ün yapması gerekense "Affet beni baba" repLiği ..

maxatmuhabbet.blogspot.com

Kendi bLogumdan ..

IL Capitano

Besiktas profesyenel bir kulup, cocuk esirgeme kurumu degil deyip olayi kestirip atabiliriz aslinda ama Besiktas taraftari asi olan futbolculara  her zaman vicdanli olmustur  o yuzden eger Batuhan bu isin sadece yetenekle olmayacagini anlarsa vede  butun benligi ile kendini , tek dogru yapabildigi sey olan futbola verirse hem kendi hemde Besiktas kulubu bu isten karli cikar ama su anda hersey Batuhanin ellerinde yani kendi kaderini kendi cizecek, biz burda istediginiz kadar tartisalim, bir kac arkadas baska arkadaslara kapak yapmaya calissin (bu cok ayip bir davranis bence)..
hic farketmez..
Batuhan kendi kaderini kendi cizecek sonunda..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

+18 !

Alıntı yapılan: +18 ! - Ağustos 05, 2009, 16:43:59
İşte bu be kapak niteLiğinde açıkLama .. Basının gazını aLanLar işte size cevap ..

Bir daha söyLüyorum batuhan bu takımda rahat oynar !

Bunu kastediyorsan Cem abi ben geneL söyLedim bunu isteyen üstüne aLınabiLir ..

Eğer Beşiktaş camiası Batuhan'a kucak açıp onu bağrına basarsa ben eminim Batuhan düzeLecek ..

ilhan mansız_melis

''BATUHAN, ŞU AN İÇİN GÜNDEMİMİZDE YOK''-

Hacısalihoğlu, Gaziantepspor'a transferi gerçekleşmeyen Beşiktaşlı Batuhan Karadeniz'in şu an için gündemlerinde bulunmadığını bildirdi.

Batuhan ile ilgili daha önce bir girişimlerinin olduğunu anımsatan Hacısalihoğlu, ''Ancak olmayınca gündemden kalkmıştır ve şu an için gündemimizde yok'' diye konuştu.

Hacısalihoğlu, takımdan gönderilecek oyuncunun ise bulunmadığını sözlerine ekledi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ağustos 06, 2009, 10:36:55
* Antalyaspor'la oynanan PAF maçında golünü attı, rakip tribünlere yaptığı profesyonellik dışı hareket nedeniyle kırmızı kart gördü.
* 17 Yaş Altı Futbol Şampiyonası Yarı Finali'nde Türkiye'nin Fransa'yla yaptığı maç penaltılara kaldı. Batuhan, penaltıyı atacağı köşeyi rakip kaleciye işaret etti ve penaltıyı kaçırdı. Türkiye turnuvadan elendi.
* 2007-2008 sezonundaki Fenerbahçe karşılaşmasında boş kaleye golü atacak olan arkadaşı Higuain'e pas vermedi. Bu pozisyonu, "Kral yapmayacaksın, kral olacaksın" diye yorumladı.
* Eskişehirspor'a kiralanması gündeme geldiğinde Denizli'nin Batuhan'a, "Gelecek sezon buraya daha güçlü olarak geleceksin" dediği, genç oyuncunun ise, "Ben gelirim, ancak geldiğimde siz burda olur musunuz bilemem" dediği iddia edildi.
* Eskişehir'de çıktığı ilk antrenmanda, "Beşiktaş şampiyon olamaz. Denizli soldaki adamı sağda, sağdaki adamı solda oynatıyor" dedi. Daha sonra özür diledi.
* Fenerbahçe-Eskişehirspor maçı öncesinde kamptan kaçtığı ortaya çıktı. Kadrodışı bırakıldı.
* Kırmızı ışıkta durmayan Batuhan'ın, alkollü olduğu ve hapse atıldığı iddia edildi. Ancak yıldız oyuncunun ehliyetsiz olduğu için polisten kaçtığı belirtildi.

Daha 18 yaşında..

Dahada bişi yok

*Pascal Noumayı,İlhan Mansızı vb vb biz bu yüzden sevmedik mi ?
*Bu tür hareketleri her futbolcu yapıyor.Çokta kötü bişey değil bu bi nevi artistlik.Öyle hareket yapıp gol istemiş demek ki.
*Bu lafı gerçekten dedi mi bilmiyorum.Eğer dediyse bu bir hatadır.Ama dediğim gibi dedi mi gerçekten ? Varsa videosu felan izleyelim.
*O lafı M.D'ye demediğini söyledi zaten.Böyle birşey yok yani.
*Bu dediği lafta ne var allah aşkına sen siz hiç böyle laflar kullanmadınız mı BEŞİKTAŞ bu sene şampiyon olamaz oyuncular hep yanlış yerde oynatılıyor gibisinden ?
*Bu yaptığı olayı çocukluğuna vermek lazım.Ders aldım dedi kendiside zaten.
*Bu olay tamamen basının uydurması ve sizde basının gazına gelmiş oluyorsunuz.Kendinde söylüyorsun zaten iddia edildi,belirtildi vb vb vb..

NoPasaran

Bobo gitsin
Batu gelsin :D

orta sahayada yeni oyuıncu alınsın :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

hepsiyAh

evet beşiktaşın malısın, anladn yani sonunda.

kavaktada boy var akıl olmadıktan sonra sözü geliyor ne zaman batuhan adını görsm bir yerde.

bi git ya 404 gibi yapıştın.

sevemedim gitti seni
i hate u