Ana Menü

Fenerbahçe Maçındaki Futboldan Memnunmusunuz?

Başlatan NoPasaran, Ağustos 04, 2009, 15:07:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Basın ve arkadaşlarım 2 ye bölünmüş durumda..

Peki ya siz..

Bu Beşiktaş sizi memnun ettimi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Oyun açısından zaman zaman memnundum ama son vuruşlardaki beceriksizliğimiz çoktu ve 10 numara ihtiyacı açıkça belirginleşti

Bazen hatalarda yapsak genel olarak memnunum takım iyice kaynaştığında daha da güzel olabilir
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

Her zaman daha iyisi varsa onu oLmaya çaLışmaLıyız ..

Oyunun beLirLi yerLerinde koyduğumuz baskıyı 90 dakika yaymadığımız sürece beni tatmin etmez ..

Bu yüzden hayır ..

Cem Goren

memnumum
nedenmı cunku fenerbahce onunde yedıgımız gole kadar ozellıkle ıkıncı yarı bence ezdık adamlar sonra golu yedık ve sonrası malum
ilk yarıdada keza oyle etkın olmaya calısan taraf bızdık
bu futbol turkıyede tozu dumana katar ama bır sartla oda gol yollarındakı becerı ıle onlarda tamamlandıgı vakıt ne gese ne febe onumuzde durabılır
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

mac icinde daha önce sahit olmadigim paslasmalar,  versiyonlar gördum, tello-ismail mesela..
takim olarak yuzde 65-75 lerdeyiz, 3-4 hafta sonra cok daha iyi olacagimizdan eminim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Simurg

Hayır memnun değilim maç sanki hazırlık maçı gibiydi
hani yeni futbolcular gelmiş deneme amaçlı oynanan antreman havası vardı
bknz diğer kupa maçlarına çim ağladı beee derdik şimdi ise durum ortada
umarım böyle devam etmeyiz ve kartal havalanmaya başlar

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Ben memnun olmadım..

Fenerbahçeyi nasıl ezdik ben anlamadım. ORTADA giden bir maçtı ve bunun sonucunda daha çok pozisyona giren Fenerbahçe gol attı ve aldı

Forumumuzda bakıyorumda en çok hakeme yüklenilmiş. Çok abartmaya gerek yok. Sonuçta sivokun hatası vardı pozisyonda..

Ancak şut atamadığımız maçları ben iyi kabul etmem..

Adamlar senden 6-7 şut daha fazla attı kabul edelim :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ceren

"Sen dua et, ben amin diyeyim, sonra belki çay da içeriz :D "

Büyükmustafa

Takım savunmasını daha iyi yaptık.

Ayağa pasları daha iyi yaptık.

Sivok'un gereksiz hareketi olmasa her şey farklı olurdu ki gole kadar daha iyi oynadığımızı düşünüyorum.

carsi52

Maçı adam gibi izleyemediğim için tam yorum yapamıcam.Ama izleyebildiğim kadarıyla beğenmedim takımı.
Bölünür senin için uykular!

eyup1903

CR7

Ben beğendim takımı
tabii ilk yarıdaki oyunu ve takımı
ilk 20-30 dakika adamlara nefes aldırmadık.Bol pres ve hücum uyguladık.
Bir kornerde İsmailin topunun fb'li oyuncuya çarpması ile oluşan pozisyon ve alexin pozisyonu dışında pozisyonları yoktu.
Bizim ise 3. dakikada Yusuf ile birlikte gelişen atağımız sonucu Bilica'nın yere indirmesiyle biten atağımız,Bobo'nun önündeki topta Volkanın ittirmesi ile yere düşürüldüğü pozisyon,Yusuf'un direkten dönen kafa topu,bobo-tello-nobre paslaşması sonucu nobre'nin az farkla dışarı çıkan tribündekilerin gol diye ayağa kalktığı pozisyon olmak üzere pozisyonlarımız vardı.
Fink Alex'e adım attırmadı top kullandırmadı.Sadece Güiza-Alex paslaşması ile doğan pozisyon ve son dakikada golle biten pozisyonda alex gözüktü.Cl'de iyi bir markajcı olacak bence.
Ernst hücumlara katılmaya çalıştı.Bir pozisyonda yusufun önünde pas istedi hücuma katılmak için ama top gelmedi ne yazık ki.

2. yarıda da pek kötü değildik.Yine pozisyonlar bulduk ama ilk yarıdaki kadar efektif olamadık.
Nihat'ın sol çaprazda araya girdiği pozisyonda topu ernst'e aktarması ve defanstan sekerek kornere giden pozisyonumuz ve penaltı beklediğimiz pozisyon dışında pozisyonumuz yok neredeyse.2. yarıda onların da pek pozisyonu yoktu.Tam bu maç uzatmaya gider diyordum ki bir serbest atışta sivok'un gayr-i ihtiyari elle müdahalesiyle 1 penaltı kazandılar ve orada zaten maç koptu.Yusuf ve Tello gibi top tutan adamlar sahadan çıkıp hücum özellikli daha doğrusu forvet özellikli 4 oyuncu -nihat,bobo,nobre,holosko- ile oynayıp orta sahayı oyundan fazlasıyla düşürmemizle hücum da edemez olduk ve 2. gol de uzatmalarda geldi.
Umarım ilerledikçe daha iyi olur
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

melankolizm

sol açığa boboyu koyarsan  olacağı bu , denenen taktiğe bak , sanki paftan aldığı çocuğu deniyor..!

hakemde yine aynı adiliklerine devam etti, gördüğüm yerde boğazına sarılasım var ...!

çok olumsuz düşünmüyorum ama iyiyizde demiyorum, artık bir hucüm futbolcusu eksiğimiz ap açık belli oldu, Ernst ve Fink mayası tutuyor gibi , orta şekerli bi memnunluk var bende de , yine hakemle kaybettiğimiz için hala üzülüyorum,

carsi52

Harbiden ha Boboyu nerde oynattı hoca öyle :D
Bölünür senin için uykular!

Simurg

Bobonun orda oynaması
sanki hazırlık maçındayız ya deneme yaptı hocamız :D
Kupa maçı havası yoktu yoktu yoktu

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..