Ana Menü

Beşiktaş rotasını Geremi'ye çevirdi

Başlatan ilhan mansız_melis, Ağustos 03, 2009, 19:43:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Yabancı futbolcu arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Deco'dan olumlu cevap alamayınca rotasını Geremi'ye çevirdi

Ada basınının ünlü gazetesi Daily Mail'de yer alan habere göre, Beşiktaş Geremi ile görüşmelere başladı ve Kamerunlu oyuncu da siyah-beyazlı takımın teklifine sıcak bakıyor.

Newcastle United'dan kopma noktasına gelen Kamerunlu yıldızı, geçen hafta içerisinde Almanya Bundesliga takımlarından Köln ile görüşmüş ancak kendisine yapılan 3.5 milyon avro'luk teklifi reddetmişti. Gazetenin iddiasına göre Beşiktaş, Geremi'ye Köln'ün teklif ettiği rakamdan çok daha fazlasını verecek. 1997-1999 yılları arasında Gençlerbirliği'nde forma giyen Geremi, buradan dünya futbolunun devi Real Madrid'e transfer olarak bir anda dikkatleri üzerine çekmişti.

Las Galacticos'ta 4 sezon boyunca forma giyen ve birbirinden önemli başarılara imza atan Kamerunlu yıldız, 2002 yılında Middlesbrough'a kiralandı. Middlesbrough'da geçen bir sezonun ardından Chelsea'ye satılan Geremi, 4 sezon Londra'da kaldıktan sonra 2007 yılında Newcastle United'a transfer olmuştu
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Hayır madem haber sallıcaksınız bari adam gibi sallayın gerizekalılar.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

CR7

Şimdi de stankovic iddiaları var fax yoluyla 3 yıllık sözleşme imzalamış deniliyor

ilhan mansız_melis

Stankovic mi bizim bildiğimiz İnter'li Stankovic :D yok daha neler İnter'den niye gelsin bize

CR7

ilhan mansız_melis

O zaman gelebilir ama yaşlanmış iyice :) ama hala inanmıyorum biz kimseyi alamayacağız !

IL Capitano

5 yildir gelecek bu .. defensiv orta saha oyuncusu degilmi geremi?

fink var, ernst var vede inceman var..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....