Ana Menü

Lincoln mü ?!

Başlatan NoPasaran, Temmuz 31, 2009, 10:56:42

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Galatasaray'ın serbest bıraktığı sambacının Türkiye'yi tanımasının önemli bir avantaj olduğunu söyleyen Beşiktaş Teknik Direktörü , "Lincoln çok kaliteli futbolcu. Alınması halinde bize yararlı olur" görüşünü savundu.
Orta sahada sözleşmesini fesh etmeyi düşündüğü Matias Delgado'dan doğacak boşluğu doldurmak isteyen Beşiktaş, transferde sürpriz bir futbolcuya yöneliyor. Teknik Direktör Mustafa Denizli, önceki akşam Başkan Yıldırım Demirören, yönetici Şeref Yalçın ve Nedim Sarsmaz ile yaptığı toplantıda orta sahaya acil oyuncu bulmak gerektiğini ifade ederken, gündeme bomba gibi düşecek bir ismi telafuz etti.

Tecrübeli teknik adam, siyah beyazlı kulübün listesinde 1 numarada yer alan Chelseali Deco'nun alınamaması halinde Galatasaray'ın serbest bıraktığı Lincoln ile anlaşmanın akıllıca bir iş olabileceğini vurguladı. Brezilyalı yıldızın tam aradığı türden iş bitirici bir futbolcu olduğunu belirten kurt hoca, Türkiye'yi ve ligimizi tanımasının önemli bir avantaj olduğunu söyledi.

Oturup konuşabiliriz

Denizli, Başkan Demirören ve siyah beyazlı yöneticilere, "Lincoln çok kaliteli bir futbolcu. Beşiktaş kulübünün menfaatlerinin doğrultusunda oturup konuşulabilir. Ben mutlaka alınmasını değil, sadece alınması halinde bize yararlı olabileceğini söylüyorum" dedi.

Başkan Yıldırım Demirören ise 10 numara konusunda acele etmediklerini ifade ederken şunları söyledi: "Şu anda takımımızda Yusuf Şimşek gibi bu mevkinin hakkını fazlasıyla veren bir futbolcumuz var. Ama üç kulvarda birden mücadele edeceğimiz için Deco olmazsa, Lincoln konusunda yönetimi bilgilendirip ilgilenebiliriz. Fakat sorunlu bir oyuncu olması beni düşündürüyor."

Bobo sıkıntısı

Bu arada görüşmede, aklı transferde olduğu için Bobo'dan yeterli verimi alamadığını da ifade eden Mustafa Denizli, "En önemli gol silahım Bobo'dan tam verim alamıyorum. Artık takımda kalıp kalmayacağının belli olması gerekir. Eğer sezona eksiksiz girmek istiyorsak, bu konuyu çözümleyip forvete de bir takviye yapmamız şart " diye konuşarak, gol noktalarında yaşadığı sıkıntıyı dile getirdi.

KAYNAK: Hürriyet
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eebjk

ya bu denizli nin bobo yla  ne alıp veremedigi var ??
sadece BEŞİKTAŞ

Kralkartal21

Hürriyet haber bulamamış.. :)
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

CR7

Ronaldo'yu cidden gölgede bırakır
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Alıntı yapılan: eebjk - Temmuz 31, 2009, 10:59:14

Bobo topmu oynuyor yahu..

Her sene başında her hocayla sorunu olur. Geçen senede Sağlamı yakmadımı bu adam..

Boboyu elden çıkaracaksın Delgadoyu çıkaracaksın

Birisi Deco
Diğer Huntelaarı alacaksın

Gsnin transferlerine karşılığı vereceksin..

Hemde sene sonu şampiyon olacaksın bu kadar basit..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Alıntı yapılan: eebjk - Temmuz 31, 2009, 10:59:14

adamın dediklerinde bir kötülük görmüyorum ben
durumu bir an önce netleşmeli
gidecekse gitsin kalacaksa kalsın
ama futbolcu rahatlatılsın
yoksa asla verim alamayız

beckyZWICKY

Bu haber hürriyetten başka bi yerde varmı?
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

Lincoln mü :)

Basına basın :) Manyak mıyız biz be Lincoln'ü alıcaz

Hürriyet yapacak haber bulamamış
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

yok artık lıncolnmus ne ısı var onun bızde ya
adamın sıkıntısı bıtmıyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Nasıl bi haberciliktir bu böyle bi haber yapmaya nasıl akılları alıyor anlamıyorum.
Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

Hakan Aksoy yalanladı..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Büyükmustafa

Bir de gazetede lincolne Beşiktaş forması giydirmişler,söyle menajere versin gazeteye taktik bunların hepsi.Anladı tabi Türkiye'deki kulüplerin aptal olduğunu en çok parayı Türkiye'de kazanacağını.

Simurg

bobo son maçtan sonra kafaları karıştırdı
gsliler lincoln bizden gitsinde derken
biz neden alalım

Yönetime büyük tepki
Lincoln bombası' haberinin ardından internet sitesi ve forumlarda biraraya gelen Beşiktaşlı taraftarlar, tam anlamıyla yönetime ve Yıldırım Demirören'e ateş püskürdü

Beşiktaş'ta bir türlü bitirilemeyen orta saha transferine, teknik heyet farklı bir alternatifle yaklaşmış ve Cassio Lincoln'ün Siyah-Beyazlı takımda iş yapabileceği fikri ortaya atılmıştı. Fanatik'te yer alan 'Lincoln bombası' haberinin ardından internet sitesi ve forumlarda biraraya gelen Beşiktaşlı taraftarlar, tam anlamıyla ateş püskürdü. Galatasaray'da bir türlü bekleneni veremeyen ve disiplinsiz davranışlarıyla Cim Bom'u birbirine katan Brezilyalı futbolcu hakkında yapılan yorumlar şöyle...

"Bunu da alın, sonra kiraya vermek, sözleşmesini dondurmak için uğraşın", "Lincoln'ü alırsak FİFA 10 (bilgisayar oyunu) bizi 4 yıldızlı takım yapar!", "Şaka değil mi bu... Şaka şaka", "Bence Sabri de transfer edilmeli. Oldu olacak, kurtaralım Galatasaray'ı", "Başkan kendi biletini kesmek için Lincoln'ü alıyor!", "Photoshoplu resmi bile beni çıldırtıyor. Yeter artık", "Lincoln yerine Sergen gelsin", "Lincoln'den olsa olsa, el bombası olur. Tıkır tıkır işleyen takım, ancak böyle bozulur", "Görünüşe göre 2010'daki kongrede Başkan'dan kurtuluyoruz! Lincoln transferiyle Başkan kendi biletini kendisi kesiyor!", "Sakat Delgado, 10 tane Lincoln eder..."

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CR7

Alıntı yapılan: Simurg - Ağustos 01, 2009, 10:51:03

"Sakat Delgado, 10 tane Lincoln eder..."

Bunu diyen adam futbolu bilmiyordur bence
Adam sorunlu olmasa Delgado'dan 10 gömlek üstündür