Ana Menü

Dos Santok yok, Sapara zor, Deco İnşallah!

Başlatan NoPasaran, Temmuz 29, 2009, 10:05:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

İngiltere-Slovakya maçında oyuna sonradan girdi ve izledim
bence o kadar iyi adam değil
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Ha 1 maç ile karar verdiniz...Sorun yok o zaman haklısınız !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

sen 10 maç izlediysen söyle bilgilendir haberimiz olsun

ilhan mansız_melis

Ben 10 maç izledim demiyorum ama daha doğru düzgün izlemeden de kötü diye yorum yapmayın diyorum Yiğit abi

NoPasaran

sapara konusunda gelmeden biişey diyemneyiz

ancak bizim daha büyük yıldıza ihtiyacımız vardır..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Alp Erdem

ben bi yerde elano bizde diye duydum buda o şekilde olmasın sonra bide fb imza atırır

Alp Erdem

deco intere gitmişi hayırlı olsun millet elanoları cristianları getirsin biz öyle bakalım

soruyorum başkan ronaldoyu geride bırakacak yıldız kim olacak?

KeePSaKe

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Temmuz 30, 2009, 14:12:38
Alıntı yapılan: KeePSaKe - Temmuz 30, 2009, 01:50:03
Bencede bizimkiler anca Sapara gibi adam alırlar...

Yahu Sapara'yı izlediniz mi ki Sapara gibi adam diyorsunuz nerden biliyorsunuz adamın kötü olduğunu ya da iyi olmadığını ?

Orta sahayı kaldıracağını düsünmüyorum bize daha kaliteli oyuncu lazım bak gs gitti elano yu aldı bence çok yerinde bir transfer bizimde buna benzer transfer yapmamız lazım...
Since 1903

CR7

Chelsea´yle anlaşamayan İnter, Portekizli yıldızdan büyük ölçüde vazgeçti. Bu haber üzerine Beşiktaş´ın Deco umutları tekrar canlandı.
Orta saha transferi için ince eleyip, sık dokuyan Beşiktaş, bombayı patlatmak için kolları sıvadı. Başkan Yıldırım Demirören ile teknik direktör Mustafa Denizli'nin de görüşmeleri onayladığı Portekizli Deco'yu İnter'in resmen istediği açıklanmıştı. Ancak İtalyan ekibi, Deco'yu bedelsiz olarak transfer etmek isteyince Chelsea bu öneriyi geri çevirdi. İnter'in tecrübeli futbolcudan vazgeçmesi üzerine Kartal atağa kalktı ve Chelsea'nin kapısını çaldı. Siyah-Beyazlılar'dan yetki belgesi alan menacerler, Londra temsilcisiyle görüşmelere başladı. Beşiktaş, Deco'nun bonservisi için Chelsea'ye 5 milyon Euro'luk bir teklif sundu. İngiliz kulübü ise düşünmek için süre istedi. Portekizli oyuncu ise senelik 3 milyon Euro'ya 'Tamam' dedi. Chelsea'den haber gelir-gelmez, Delgado'nun sözleşmesinin dondurulması için düğmeye basılacak ve Deco ne pahasına olursa olsun Siyah-Beyazlı formayı giyecek. Deco'nun transferiyle birlikte hem forma satışlarında, hem de büyük bir durgunluk izlenen kombine satışlarında büyük bir patlama yaşanması bekleniyor.                             
Fanatik / Orhan Yıldırım

ilhan mansız_melis

İlla gelecek Deco yani :D

Bu arada Yiğit Abi yeni transferimizi hemen benimsemişsin bakıyorum :D

CR7

beckyZWICKY

İngiltere Premier Lig takımlarından Chelsea'da oynayan Portekizli yıldız Deco'nun Macar menajeri Jozsef Szalma,Chelsea yönetiminin, Deco'yu satmak gibi bir niyetlerinin olmadığını bildirdi.

Jozsef Szalma
, AA muhabirine yaptığı açıklamada, basında Beşiktaşımızın transfer etmek istediği ileri sürülen Deco hakkında Chelsea yöneticisi Frank Arnesen ile görüştüğünü, Premier lig kulübünün, Portekizli futbolcuyu satmayı düşünmediklerini belirtti.

Szalma, Macaristan'da yaşayan Beşiktaşlı bir Türk iş adamının da kendisinden Deco'nun transferiyle ilgili bilgi istediğini, o kişiye de İngiliz kulübünün Deco'ya fiyat dahi biçmediğini, Portekizli futbolcuyu takımda görmek istediklerini belirttiklerini kaydetti.

Kaynak: Anadolu Ajansı
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Alp Erdem

CR7

o adamın deco ile alakası yokmuş

menajerleri bunlar
Agent:[/t][/t]                                                                 
                      Mendes, Jorge                                                  (- from -)                                                                                                                                       
                      Correia, Luis