Ana Menü

Denizli'den Ücret artırımı isteyen Futbolculara Tokat gibi cevap

Başlatan NoPasaran, Temmuz 24, 2009, 20:37:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Basın mensuplarının Tello ile ilgili sorularına da yanıt veren Mustafa Denizli, "Burada görev yapan herkes kendisi ile ilgili kararları kendisi vermiştir. Kararlar emsalleri ile karşılaştırılıp değiştirelemez. Bu sadece Beşiktaş'ta değil dünyanın her kulübünde yaşanan bir gerçektir. Şartlar zaman zaman bazı düşüncelerinizi gerçekleştirmek için zorlanabilir. O günün gelirleri farklılıklar kazanabilir. Geçen yıl kadrosundan kazandırdıkları ile bu sene kazandırdıkları arasında farklılık var. 20 milyon euroluk fark var. Bu da başarıyı gösterir. Ben göreve başlarken benim talep ettiğim ücret yapabileceklerimin karşılığı olarak istenen rakamdır. Geçen yıl göreve başlayan Mustafa Denizli ne ise bu sene ki Mustafa Denizli aynıdır. Değer kazanmamıştır. Değerinin karşılığını vermiştir. Felsefe budur. Bu felsefeden hareket edersen sorun yaşamazsın. Ne futbolcu ne teknik adam olarak. Ben o rakamı yapabileceklerimin karşılığı olarak düşündüm. Yaptıklarım bana manen değer katar. Maddi değer karşılığında var zaten. Her alınan ücret yapabileceklerinin karşılığı olarak talep edilmiştir. Biz ligi kazanmasaydık yüzbinlerce dolar prim alabilecek miydik? Ne teknik adam ne futbolcu. Bunlar başarının ödüllari zaten. Ben bugün gidip Beşiktaş başkanının karşısında oturup 'Ben kupa almış bir takımın hocasıyım benim ücretimi arttırın' deme hakkına sahip değilim. Bence hakkım yok. Ben göreve başlarken kendi değerimi ortaya koymuşum. Beşiktaş, şampiyonluklar istesin diye o değeri ortaya koydum. Zaten kazanırsam bir karşılığı vardır. Zaten onu yönetimler değerlendirir. Resmi olarak hem de ödüller olarak. Bunu da yapıyorlar. Sorun çıkacak bir ortam tanımayız" diye konuştu.

Bayılyıyorum bu adamın cevaplarına ya..

Valla Hocam anlayan sivrisine saz anlamayana davul zurna az demişsin..

tebrikler
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Kralkartal21

Böyle Türk hoca daha gelir mi?
Sanmıyorum..

Ama umarım gelir..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..