Ana Menü

Tabata Açıklaması...

Başlatan CR7, Temmuz 13, 2009, 15:05:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş kulübü`nden sonunda beklenen açıklama geldi. Günlerdir basında çıkan Tabata haberlerine karşılık siyah-beyazlı yönetim resmi siteden bu iddalara yanıt verdi.

İşte resmi sitede yayınlanan açıklamanın tam metni :

"Basında bir süredir devam eden Gaziantepspor`un futbolcusu Rodrigo Barbosa Tabata ile ilgili olarak, Kulübümüz`ün transfer girişiminin olduğu haberleri yapılmakta ve oyuncunun bonservisine yönelik aslı olmayan rakamlar ortaya atılmaktadır.
Rodrigo Barbosa Tabata`nın transferi konusunda Başkanımız Yıldırım Demirören`in Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl`dan oyuncularını satıp satmayacaklarına ilişkin görüş almaktan öte herhangi bir girişimi olmamıştır.
Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl`ın bu oyuncuyu satmayacaklarını ifade etmesi üzerine bir daha bu konu başkanlar ve kulüpler düzeyinde gündeme gelmemiştir, bonservis ücreti hiç konuşulmamıştır.
Dolayısıyla basında iddia edilen astronomik rakamlar, tamamen hayal ürünü olup gerçekle hiçbir ilgisi yoktur. Tabata, Kulübümüz transfer gündeminde asla yer almadığı gibi, bu tarz asılsız haberler her iki kulübü ve futbolcuyu yıpratmaktadır.
Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.
Beşiktaş JK"
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

iyi oldu bu aciklama...Tabatayla ne isimiz var
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

Gaziantepspor'dan Tabata Yalanlaması
13.07.2009 14:43:00
Gaziantepspor Kulübü, bugün ulusal bir gazetede yer alan ''88 Tabata bulurum'' şeklindeki haberin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, Brezilyalı yıldız futbolcu Rodrigo Tabata ile ilgili olarak teknik direktör Jose Couceiro'nun herhangi bir beyanatının olmadığı belirtildi.

Söz konusu ''88 Tabata Bulurum'' başlığıyla yayınlanan haberin tamamıyla hayal ürünü olduğu savunulan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

''Kaldı ki hocamız Coucerio, Tabata'yı çok önceden tanıdığını ve Tabata'nın Türkiye'nin mevkisinde en iyisi ve Avrupa'nın da en iyilerinden olduğunu söylemektedir. Böyle bir oyuncuya sahip olmaktan gurur duyduğunu her fırsatta dile getirmektedir. Kulübümüz, gerçeği yansıtmayan ve tamamen hayal ürünü olan bu haber için yasal yollara başvuracaktır. Sporseverlerden hayal ürünü bu tarz haberlere itibar etmemelerini önemle rica ederiz.''

Kaynak: AA

eyup1903

artık quaresma haberlerini bekliyoruz

Cem Goren

tabata ıyı futbolcu ama bızde oynayabılecegıbı sanmıyorum buyuk takım stresını kaldıramayabılır
artık iyi bir 10 numara alsınlar ses getırıp ıcraat yapabılen
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Alp Erdem

KeePSaKe

Since 1903

NoPasaran

Quresma gelirmi yahu..

Nasıl inanıyoruz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

NoPasaran

Ferrari
Sivok
Zapo
Fink

vs vs vs

Adını çok az kişinin duyduğu isimler..

Beşiktaş, Bir fener yada galatasaray değil..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Ferrari'yi ayrı tutmak lazım

bir de niye fb-gs'ye gelir de bize gelmez?
para mı yok
mağlubiyetten dolayı mı

NoPasaran

Farklıyız..Kabul etmek istemesekte diğer 2 büyükten sonra gelen bir yapımız var..

Başarılırımızın azlığı, özellikle Avrupada hemen hemen hiç yokuz
Bütçe yetersizliğimiz
Taraftar azlığımız
Popüleritemiz

vs vs vs

Albenimiz yok yani.

Şimdi Yunanistan denince bizim aklıma ne geliyor

Olympiakos
Panatinaikos

AEK sonra geliyor dimi. Ancak büyük bir klup Yunanistanda..Bizde ona benziyoruz işte

(Tabi AEK onlara göre çok daha kötü, örnek tam olmasada söylemek istediğimiz ifade etmek açısından yazdım)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Ya taraftar azlığımız diyorsun da abi bence taraftarımız az ama öz
liverpool maçında herkes gördü taraftarı
bu yüzden de kulübün başarıdan olmasa da bir popülaritesi var

fenere bakarsak ne popülaritesi var ki?
adamlar 2 sene önce çeyrek final oynadılar cl'de kabul
ama görüyorsun poulsen gelmiyor onlara
bi vargas gelmiyor

avrupa'da yokuz diyoruz
bütçe ayrılmaz ise tabii olamayız
luce döneminde az daha gruptan çıkıyorduk son dakika lazio kalecisinin golüyle uefa'ya kaldık
orada da çeyrek final oynadık
yani başarı olması için kaliteli kadro olması lazım

orta sahamız kuvvetli
ernst var mesela orayı derledi toparladı giuntimiz oldu
şimdi bence tayfurumuz yani fink geldi
defansımıza da zago ferrari ile ronaldo sivok monte edildi

kadroya 1 tane daha takviye lazım o da gelirse biz niye gruptan çıkmaya oynamayalım
zaten 3.torbadayız altımızdan güçsüz bir takım gelecek
en kötü uefa'ya avrupa ligine gideriz iyi bir kurayla
orada da kuvvetli takımlar pek olmayacak diye düşünüyorum
başarı da gelir bence

neyse yani sözün özü bu gibi oyuncular gelecek ki başarılı olacaksın
yoksa başarılı tabi olamazsın

NoPasaran

Ben kadro kötü demiyorum..

Zaten erst fink Holosko Nobre nihat tello Delgado Bobo..

Türkiyede şu oyuncuların bir ara bulunduğu başka kadrıo yok. Hepsi birbirinden tecrübeli insanlar. Eskisi gibi olmayacak hiç bir şey

Ancak bundan önceki senelere bakarsak yukarda söylediklerimiz bence kendimizi kandırmaca..

Fenerbahçe çok bnaşarılı bir takım olaması Şampiyonlar Liginde ancak her sene oraya gitmeyi başardı bu takım son senelerde. Adından sıkça söz ettirdi kim ne derse desin. UEFA kUPASININ stadında oynanması bile ona büyük avantajk sağladı..

Galatasarayı saymıyorum.onlar zaten biliniyor..

Konudan çıkmadan şunuda söyleyeyim

Biz hangi transfer döneminde rakiplerimizden daha büüyk oyuncular getirdik? Açık söylemek lazımsa ben HİÇ hatırlamıyorum..

Bizim iyi oyuncu aldığımız sene hep rakiplerin yıldızları bizden daha iyiydi..

Ancak Beşiktaşıda Beşiktaş yapan bu..

İngilterenin Liverpool'u sayalım kendimizi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

dediklerine katılıyorum volkan abi.. Biz bunu göremesekte ve öyle görmek istemesekte maalesef bu böyle. Beşiktaşlı olmayan türkü yada yabancısı kime sorarsak soralım türkiyenin en büyük 3 takımını sırasıyla söyle diye ne yazıkki en az %70i %80i 3. sırada beşiktaşı gösterir maalesef. Açıkçası popularitemiz yok özellikle avrupa düzeyinde.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..