Ana Menü

Bu Kadın bağ ağrıtır! Ferrari'nin eşi!

Başlatan NoPasaran, Temmuz 11, 2009, 22:13:12

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaşlı futbolcu Ferrari'nin sevgilisi Aida Yespica Nerede seks yapmak istersiniz?" sorusuna bakın nasıl yanıt verdi.

İstanbul'a geleceğini açıklayan Ferrari'nin sevgilisi Aida Yespica, yabancı bir basın kuruluşunun "Nerede seks yapmak istersiniz?" anketine öyle bir yanıt verdi ki.

İşte Beşiktaş taraftarının bile tepkisini çekecek o açıklama:

"Çok utangaç birisiyim ve halka açık yerlerde seks yapmayı tercih etmem. Çoğu insan gibi yatağı tercih ederim. Ama partnerim zorlarsa, en fazla masada yaparım" ifadesini kullandı.

ADI BİR ÇOK İSİMLE ANILDI

Beşiktaş'ın İtalya'nın Genoa takımından transfer ettiği Matteo Ferrari'nin kız arkadaşı 27 yaşındaki Aida Yespica'nın adı, geçmişte İtalya Başbakanı Berlusconi, futbol yıldızları Inzaghi, Mutu ve Maldini'nin kardeşi ile anıldı.

Ünlü aktör Bruce Willis de Aida için 'Demi Moore'dan ayrıldıktan sonra beraber olduğum en güzel kadın' demişti.

2002 yılında girdiği güzellik yarışmasıyla dikkatleri üzerine çeken Venezüellalı güzel Aida Yespica, 2003 yılında modellik yapmak için Milano'ya geldi. Yespica, Erkek dergileri GQ, Maxim ve Max'a verdiği pozlar ve çıplak fotoğraflarının yeraldığı iki takvimin yayınlanmasının ardından magazin dünyasının en çok konuşulan simalarından biri haline geldi.

TELEVİZYON PROGRAMINDA SAÇ SAÇA BAŞ BAŞA

Rai 2 kanalında yayınlanan ve Ünlüler Adası'nın İtalya versiyonu olan L'İsola dei Famosi'nin 2004 yılındaki ikinci serisine katılan Yespica, hırçınlıklarıyla kendini ön plana çıkarmayı başardı. Hatta adada yeralan başka bir program hostesi Antonella Elia ile saç saça, baş başa kavga ederek, program tarihine geçti.

ADI BERLUSCONİ İLE BİLE ANILDI

İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'nin sahibi olduğu Mediaset grubunda yeralan Canale 5'de yayınlanan magazin programı Torte in Faccia programında 2005-2006 sezonunda hosteslik yapan Aida Yespica'nın adı, bu dönem Silvio Berlusconi ile de anıldı.

Berlusconi'nin Venezüella Cumhurbaşkanı Hugo Chavez'in ziyareti sırasında, cep telefonundan Yespica'yı arayıp, "Telefonda sizin en büyük hayranınız var" diyerek, cep telefonunu Yespica'yla konuşması için Chavez'e vermesi, ülkede skandal etkisi yarattı.

Televizyon ödülleri töreninde Yespica'nın kendisine, "Başkanım, sizinle çöl kaplı bir adaya bile giderdim" diye seslenmesi üzerine Berlusconi, "Seninle her yere gidebilirdim" şeklinde yanıt vermişti. Hemen sonra yine Berlusconi şu anda kabinesinde Fırsat Eşitliği Bakanı olarak görev verdiği eski bir televizyon hostesi olan Mara Carfagna'ya dönerek, "Şuna bak. Evli olmasaydım, onunla evlenirdim" demişti.

Özellikle Yespica'nın genel seçimler öncesi, "Berlusconi ile bir milyon gece geçirebilirim ama Prodi'yle sadece bir gece" şeklindeki açıklamaları yeniden ortalığı karıştırdı.

BİR OĞLU VAR

Son iki yıldır Ferrari ile birlikte olan Yespica, geçen yıl 27 Kasım'da Aron ismini verdikleri oğlunu dünyaya getirdi. Yespica hamileleiğinin yedinci ayında karnı burnunda verdiği çıplak fotoğraflarla da adından söz ettirdi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

En normal pozu yukardakiydi..

Yahu basına kızıyoruzda nereden buluyorlar böyle adamları anlamam
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Allahı var güzel kız.

Ferrari hiç kızmıyor mu nasıl bi sevgililiktir bu anlamıyorum yahu.
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

bu tür ilişkiler sevgili gözüyle bakılmıyor 2 taraftanda. Onların dilinde sevgili değil sex partneri olsa gerek.

Neyse sonuçta özel hayat bizi ırgalamamalı isterse bunun gibi 10 tane partneri olsun. Biz futboluna bakalım yeter.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Öyle demeyle olmuyor işte.
Nuria'ya neler deniliyordu şimdi bu bayana karşı böyle konuşursak dalga geçtiğimiz taraftarlardan farkımız kalmaz.
Gülme komşuna(nede komşu ya)gelir başına demişler..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

siz biz diye birşey yok. düşünceler ve yorumlar farklı olabiliyor. ben güizanın hatununa laf söylemedim .  1. beni bağlamıyordu 2. özel hayat. bir ara arda mevzusu olmuştu bu hatun olaylarından ardayı günahım kadar sevmem ama BİZE NE ÖZEL HAYAT demiştim. Benim fikrim bu. isterse 30 hatunu olsun futbolunda başarılıysa eyvallah bi 30 tane daha hatun alsın. Sonuç olarak göz önünde olan insanlar olsada özel hayat diye birşey vardır biz karışamayız bunla birlikte olma yada şunla ol diye birşey diyemeyiz. bence bizim bakmamız gereken şey sevgilisi değilde futbolu olmalı
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

CR7

nuria olayı çok farklı
"ben real'in yarısıyla yattım" demişti o
ondan dolayı o kadar konuşulmuştu
bunda bir şey yok
her manken yapıyor öyle şeyler
bu daha hiç bir şey
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Kendimizi avutuyoruz yiğit.Aynı şey bence farkeden bişey yok.

BEŞİKT(AŞK)

İki Bira Bi Sigara Beşiktaş Böyle Koyar Adama...

ilhan mansız_melis

Nuria derken bu çıktı :D

Ne hali varsa görsün bize ne :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

Nuria ile karşılaştırsak bu melek kalır heralde :P :P
Since 1903

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Evet haberde okumuştum Ferrari ayrıldık demişti...
Since 1903

Alp Erdem