Ana Menü

Denizli "Aziz Yıldırım İddaalı ama..."

Başlatan NoPasaran, Temmuz 11, 2009, 22:07:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş teknik direktörü Mustafa Denizli'nin artık bir klasik haline getirdiği antrenmanlarda medya mensuplarıyla sohbetinin bugünkü konusu Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'dı. Basın mensupları Denizli'den, Başkanı Aziz Yıldırım'ın "3 yıl üst üste şampiyon olacağız" sözünü yorumlamasını istediler. Tecrübeli teknik direktörde "Aziz beyin'in iddialı olması elbette güzel bir olay. Ama unutulmasın ki bizde o iddialı grubun içindeyiz" dedi.

Denizli, "Hangi gurbetçi futbolcunun peşindesiniz, buna açıklık getirirmisiniz?" şeklindeki soruya ise "Birçok futbolcuyla ilgilendik fakat bazı nedenlerden dolayı olmadı. Şu anda olabilecek 2 isim var. Bunlardan biri Veli Kavak. İlerleyen günlerlerde transferleri gerçekleşebilir" diye yanıt verdi.

Denizli , yeni transfer Michael Fink'in performansıyla da ilgili yorumlar yaparken "Tempoyu arttırdığımızda daha iyi olacağına eminim" diye görüş belirtti.

Medya mensuplarının, yabancı transfer konusuna da açıklık getirmesini istediği teknik direktör Denizli , "Yabancı transferlerin başarılı olabilmesi için birçok faktör var. Tüm şartların hepsini bir arada futbolcuya sunabilmek çok önemli. Bizde de sorun olabilecek bir ortam yok. Olsa bile bunu çok kolay şekilde değiştirebiliriz" dedi.

Beşiktaş teknik direktörü Denizli, Ekrem Dağ ve İbrahim Toraman'ın sahalara ne zaman döneceğinin sorulması üzerine "Bu futbolcular için biraz daha zamana ihtiyaç var. Ligin ilk haftalarına yetişmeleri bile çok zor" diye karşılık verdi.

Siyah beyazlı takımın bu sabahki çalışmasına sakatlıkları devam eden İbrahim Toraman Ekrem Dağ ve Delgado ile birlikte sağ arka adelesinde ağrı olan Bobo ve sağ bileğinde ödem oluşan Rıdvan Şimşek katılmadı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

SK Rapid Wien klubunde oynuyor Veli Kavak, 2o yasinda, ve orta sahanin ortasinda gorev yapiyor(ofansif)
delgadonun yerine alinacak gibi...

Hic izlemedim nasilda oldugunu bilmiyorum...

IKI ayaginida kullanabiliyor, bu avantaj olabilir... Izleyenler var mi bu Veliyi ?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

İzleyenler iyi bir oyuncu olduğunu söylüyorlar ama ben de izlemedim
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

geçen sene rapid wien formasıyla 35 maçta 5 gol 8 asist ile oynamış . genç yaşına rağmen tmobile bundesliga'da 101 maçta sahaya çıkmış , 11 gol atmış , 11 asist yapmış . avusturya u 21 kadrosunda yer aldığı gibi zaman zaman yasin pehlivan ve ümit korkmaz ile beraber a milli takıma da çağrılıyor . ideal bir orta saha oyunucusu .

fifa 09'da 2011 yılında overall'u 76 iken 2,5 milyon euro civarı bir fiyata takımım ac parma'ya transfer ettiğim avusturya pasaportlu süper futbolcu. ortasahanın her yerinde çok verimli oluyor, özellikle sol açık* oynatılırsa coşturuyor takımı. şu an devam ettiğim 2012-2013 sezonu itibariyle serie a'da 30 maçta 19 asistle devam ediyor ve overall'u 83'e fiyatı ise 7 milyon euro'ya ulaştı. fifa 09 manager mode'a takılan tüm suserlere şiddetle tavsiye ediyorum.

Kaynak : Ekşi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Yeni bir Aydın vak'ası olmazsa çok iyi bir transfer olur
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Böyle futbolcuları almakta elbet yarar var ama harcarsan yararından fazla zararın var.
Bölünür senin için uykular!