Ana Menü

Kızıl "Tabata'yı kimseye vermeyeceğim"

Başlatan NoPasaran, Temmuz 10, 2009, 22:08:26

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

İSTANBUL - Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, Tabata'nın transferi için Beşiktaş'a söz verdikleri iddialarını yalanladı.

Radyospor'da yayınlanan bir programa katılan Kızıl, ''Tabata'yı ne Beşiktaş'a ne de bir başka takıma satacağım'' dedi.

Beşiktaş'ın şampiyonluk balosuna katıldığını ve Tabata için Yıldırım Demirören'in kendisine ricada bulunduğunu doğrulayan İbrahim Kızıl, ''Ortamda pek çok kişi vardı. Demirören bana 'Federasyon yöneticileri de var, Tabata için söz ver' dedi. Ben de böyle bir söz vermeyeceğimi söyleyerek tebessüm ettim. Tabata'yı Beşiktaş ya da bir başka kulübe vermemiz mümkün değil'' şeklinde konuştu.

TABATA: G.ANTEPSPOR'U VE TARAFTARI ÇOK SEVİYORUM
Rodrigo Tabata, kırmızı-siyahlı takımın kampına katıldı. Tabata, antrenman sonrası transferiyle ilgili açıklama yapmazken, şu anda Gaziantepspor'un futbolcusu olduğunu ve burada mutlu olduğunu söyledi.

Gaziantepspor'u ve taraftarı çok sevdiğini belirten Tabata, ''Ben daha önce başkanıma burada mutlu olduğumu söyledim. Aklımda transfer yok, şu anda Gaziantepspor'un futbolcusuyum ve burada oynamak istiyorum. Gitmeyi düşünmüyorum.

Gaziantepspor'u ve taraftarı çok seviyorum. Yeni sezonun başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum'' diye konuştu.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Alp Erdem

inönüyü daha çok seversin ulan millet beşiktaş galatasaray ve fenere gelmek için can atar bu salak kalmak istiyor...

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Niye yahu

Kimi alacaksın..

İyi futbolcu tabata..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Delgado'nun yerine alınacak bu oyuncu..
Tabata Delgado'dan çok mu iyi?

Delgado sakat olmadığı zaman Tabata'dan daha iyi işler yapar..
Quaresma'yı alıp Delgado'yu yollasalar tamam ama Tabata gelicekse kabul etmem ben..

8.5 milyon gibi paralar dönüyor ortada birde..

NoPasaran

Tabata bize gelse nasıl oynar bilmiyorum ancak bende hedefleri olan kluplerin bu takımlardan futbolcu alıp yıldız olmasını beklemeyenlerdenim..

Ancak hata şurada

Ne hocamız ne başkanımız sene sonun için Delgadonun yerine adam almayı düşünmemişler üzüldüğüm nokta o. Çoktan Beşiktaş bu 10 numara için hazırlıklarını yapmalı idi..

Delgado Ameliyat olmasa Beşiktaşın bu tarz bir oyuncu alacağı yoktu. Şimdi ortaya çıktı ise erkenden bu işi bitirmek lazım. Çünkü ne menejerler nede başkaları bu zamana kadar kimseyi önermemişlerdi Beşiktaşa bu konuda..

Tabata çok iyide oynayabilir hiçte oynamayabilir..

Ancak Delgado ciddi anlamda çok ama çok kötü. Ne koşuyor ne vuruyor ne mücadele ediyor..

Tabata her durumda daha iyi olacaktır ancak 8,5 milyon euro bonservis dalga geçer gibi bir olaydır.Vermeyeceklerinden  %100 eminim..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Bende o kadar para verileceği sanmam hatta verilsin sokakta Fener forması giyerim bile dedim..

Delgado'nun sakatlanması çok ama çok kötü oldu.. Bütün planlar alt üst oldu valla..

carsi52

Bende derim ki şöyle fener forması giyerim gibi laflar etmeyin derim :)
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Temmuz 11, 2009, 01:01:53
Delgado'nun sakatlanması çok ama çok kötü oldu.. Bütün planlar alt üst oldu valla..

İyi oldu iyi..

Kendisine geçmiş olsun ama hayırlı olacak emin ol..

Delgado sadece güvendiriyordu bizi her maç bişeyler olur diye

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Hayırlısı olsun artık ne diyelim..

Alıntı yapılan: carsi52 - Temmuz 11, 2009, 01:06:52
Bende derim ki şöyle fener forması giyerim gibi laflar etmeyin derim :)

Versinler jiletlerim kendimi..
8.5 Milyon ve TABATA!!

carsi52

Büyük lokma ye büyük laf etme demişler.
Büyük laf edip dalga geçilen kaç insan biliyormusun sen :)
İsmail Köybaşına 5.5 verdik..Zapoya 4.5 verdik daha çookk var bunun gibi.

Kralkartal21

İsmail'e verdik o kadar buna bişey demem.. Sol beki bi sakatlık veya transfer olmazsa en az 10 sene garantiye aldık..
Zapo'ya verilirken hiç kimse tanımıyordu o yüzden pek ses çıkaranda olmadı, hoş şimdi gidiyorda en azından G.Zan'dan daha iyi olduğunu gördük..

Tabata'yı ise tanıyoruz..Yaşı ortalarda(29) bu oyuncu için 8.5 verilmez..
Bu oyuncuyu 2 sene oynatır beğenmezsin sonra satmak zorunda kalırsın.. 31 yaşındaki adama 5 Milyondan fazla kim vericek..

carsi52

Kubilay öyle bi konuşuyosun ki seni duyanda BEŞİKTAŞ kulübünün başkanını tanımıyorsun sanıcak :)

Yoksa gerçekten tanımıyormusun ?

CR7

Tabata'ya 8,5 veren adam manyaktır.
O parayla git Bayern'in satışa koyduğu Jose Sosa'yı alırsın.
Hem genç hem daha iyi.
Hadi türk oyuncuları alıyorsun anladık anadolu'dan ama niye yabancıyı da oradan alıyorsun?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Kralkartal21

Kaan, Yıldırım Demirören taraftar üzerinde son yaptığı şeylerden sonra biraz da olsa güven tazelemiştir.. Bıraksa kimse üzülmez ama şuan için sadece bi tane yıldız futbolcu alamadı diye eleştirebiliriz..

Eğer Tabata'ya o parayı verirse Beşiktaş taraftarının gözünde kesinlikle biter..