Ana Menü

Beşiktaş'ımızın yakın zamanda anlaştığı halde alamadığı 2 futbolcu

Başlatan CR7, Haziran 30, 2009, 16:54:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Bugün az önce abone olduğum FourFourTwo dergisi elime ulaştı ve hemen açıp gözatmaya başladım ve bir röportaj dikkatimi çekti. Şu menajer Ceylan Çalışkan. Carew'i bize getiren adam.

Soru şu;
Gerçekleştiremediğiniz bir transfer oldumu veya şu sebepten dolayı Türkiye'ye gelmem diyen bir futbolcu?
Cevap:
Türkiyeye gelmem diyen futbolcu çok fazla zaten onu zaten konuşmaya bile gerek yok ama gerçekleştiremediğim bir transfer oldu.. Şu an Barcelona kadrosundaki Yaya Toure Ukrayna'nın Metalurg Donetsk takımında oynuyordu. Gittim konuştum ve kendisine 750.000 dolar ve kulübüne 1 milyon dolar vermek üzere anlaştım. Arsenal'de oynayan ağabeyi Kolo Toure o zaman kardeşiyle ilgileniyordu onunla da görüştüm ve her konuda anlaştık.Bu durumu Beşiktaş'a söyledim.Rıza Hoca vardı o zaman takımın başında. Erdil Arpacı Yaya toure'yi Lucescu'ya sordu ondan olumlu rapor gelince Zeki Önatlı'yı Ukrayna'ya göndermeye karar verdiler.Ancak o hafta Ukrayna'da Eurovision şarkı yarışması olduğundan Avrupa'nın hiçbir ülkesinden Ukrayna'ya yoğunluktan dolayı uçak bileti bulamadılar. Ve olay orada bitti, kapandı.Büyük şanssızlık.Şimdi bonservisi 25 milyon euro civarında.Ribery'yi de ben buldum.Kasetlerini aldım geldim.Beşiktaştaki yetkililere izlettim.Fakat o zamanın hocası Del Bosque o mevkide o tarz bir oyuncuya ihtiyacı olmadığını söyledi. Başka bir hoca olsaydı Ribery Beşiktaş'a gelirdi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi