Ana Menü

Yıldıray Bastürk sürprizi

Başlatan carsiköln, Şubat 03, 2007, 11:32:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsiköln

Demirören'in Almanya'da buluşarak "Seni istiyoruz" dediği Yıldıray Baştürk: Türkiye'deki önceliğim her zaman Beşiktaş.

Gurur Duydum
Başkan Demirören'in bu teklifi karşısında Yıldıray da "Beşiktaş, çocukluğumdan bu yana tuttuğum takım. Teklifiniz bana gurur verdi. Eğer dönersem ilk tercihim mutlaka Beşiktaş olacak" yanıtını verdi.

Para Sorunu Yok
Özel işleri nedeniyle gittiği Almanya'da Yıldıray ile buluşan başkan
Demirören'in yıldız oyuncuya, "Seni önümüzdeki sene kadromuzda görmek istiyoruz. Parayı sorun etme" dediği öğrenildi.

Inanmiyommmmmmm  :bye
Inadina Beşiktaş

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

carsi52

Bölünür senin için uykular!

robinho

carsi52

bencede ya fotomaç yada fotospor ikiside hep yalan :oklava özellikle fotospora gıcık oluyorum :oklava
Bölünür senin için uykular!

burak_bjk

Alıntı yapılan: carsi52 - Şubat 03, 2007, 21:19:24
bencede ya fotomaç yada fotospor ikiside hep yalan :oklava özellikle fotospora gıcık oluyorum :oklava

adamlar ne guzel haber yapiyo ya en azindan gulduruyo bizi ;D
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

eyup1903

Unforgiven

Yalan söğlüyorsun bunların karşina İsmail Nacar çıkartcakısn bunlar yazıcak oda Yalan söğlüyorsunnnn diyecek
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b