Ana Menü

Batuhan ne olacak?

Başlatan NoPasaran, Haziran 30, 2009, 11:22:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Geçen yıl Eskişehirspor'da kiralık olarak forma giyen Batuhan Karadeniz ameliyat olduğu için üç hafta sahalardan ayrı kalacak. Ancak teknik ekibin yaptığı listeye bu oyuncunun adının yazılmaması dikkat çekerken, Mustafa Denizli'nin Batuhan'ı bir yıl daha kiraya verme kararı aldığı öğrenildi.

Geçtiğimiz sezon takımdan ayrılırken Denizli ile yaptığı görüşmede hocanın, "Seneye daha iyi dönersin. Banko oynayacağın bir yere gitmen gelişmende fevkalede önemli rol oynar" diye konuşmasına Batuhan, "Seneye güçlü olarak geri döneceğim garanti. Ancak sizin burada kalıp kalmayacağınız garanti değil" karşılığını vermesi ikilisinin arasını bozmuştu.   

Batuhan'ın ayrıca, "Spor yazarıyken benim oynamam gerektiğini söylüyordu. Takımın başına gelince oynatmadı" diye konuşması genç oyuncuyu Denizli'nin gözünden iyice düşürmüştü. Bu arada Eskişehir'in Batuhan'ı yeniden kiralamak için Beşiktaş'a resmen başvurduğu öğrenildi.   

Eskişehirspor forması altında oldukça başarılı bir dönem geçiren genç futbolcu attığı gollerle de dikkat çekerken, Fatih Terim tarafından da A?Milli Takım kadrosuna alınıyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

bence biraz Boboya bagli, Bobo kalirsa takimda 5. forvet olacak, o zaman kiraliyabiliriz tekrar, Bobo giderse kalsin.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Iyi demis, sonuna kadar hakli Batuhan fakat dogruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlar...

Batuhan gibi bir yetenek baska ulkede olsa, yildiz olmustu..

Sen en kötü avrupada bir takima git, bu sekilde oyna, gelecegin cok parlak olur..

Genc futbolcu artik BEsiktasimizda oynatilmiyor, yetistirilip, takasta kullaniliyor..
YAZIK!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Adriano

Edebiyle konuşması gerek karşısında arkadaşı yok.
Ben istemiyorum Batuhan'ı falan artistin teki, Eskişehir'deki hayatı olaylarla dolu.
Kim bilir İstanbul'da neler yapar.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carsi52

Kiralık felan gönderilmemeli.
Nihat-Batuhan ikilisi harika olur.Bobo ile nobre yedekte otursun.
Holosko sağ tarafta oynasın.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

@carsı52
yok artık sende abarttın hocam bıraz tamam batuhan ıyı topcu fena degil ama nobre ı8le boboyu kesecek seviyeye gelmedı daha

batuhan konusuna gelınce dursun takımda ne zararı olacak ş.ligi var onunde cıkar umulmadık zamanda bir gol atar herkes ıcın faydalı olur nobre-bobo-holosko-nıhat+batuhan dursun 5ide
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Emin ol Batuhan Nobreden daha iyi !
Bobodan daha iyi olamayabilir belki.Ama 5-6 maç ilk on birde başlarsa emin ol Bobo'dan bile daha iyi olur.Hem Nihat'a Batuhan gibi yanına partner lazım.

Bakınız:Nihat-Kovacevic

Cem Goren

batuhan kotu degıl ıyı bır futbolcu ama acayıp dengesız tavırları var o yuzdendırkı ıtıcı duruyor bırazcık kendını duzeltmesı lazım daha sonra zaten o kutsal formayı gıyecektır

carsi52

Daha ne zaman giyecek 19 yaşına geldi çocuk.
Bu senede oynatılmazsa seneye kesin gönderilir ondan sonra bonservisiyle takasta kullanılır.
Bu yıldızı harcamaya tahammül edebilirmisiniz ? Ben edemem.

[KralKartal]

Kiralik gondererek mi duzeliyor?

Dunyada YILDIZ dedigimiz futbolcularin bir cogu hocasiyla
atisir, kavga eder, ters cevap verir, ama sahada oynar !

Diyeceksiniz ki Batuhan yildiz mi? Bana gore YILDIZ adayi, oynatmazsan
ne oldugunu bilemezsin, gol makinasi resmen...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Bu sezon oynatılsın sezonun ilk yarısı bittiğinde BATUGOL dicez artık ona :)

CR7

bence de durmalı
nihat sağda da oynar 10 numara da oynar forvette de oynar

5 forvet fazla diyorsunuz ama çoğu takımda 5 forvet var
örnek:rooney-tevez-berbatov-macheda-ronaldo
etoo-henry-messi-gudjohnsen-bojan

bizde de holosko-bobo-nobre-nihat-batuhan neden olmasın
nihatı koy sağa tamamdır
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

nıhatı saga koydugumuz zaman holosko gercek mevkısınde oynayacaktır bu her 2 oyuncuyada yarayacak ve en onemlısı beşiktaşımıza yarayacaktır
bobo bu takımın degismez forvetı bunu az cok herkes gormustur yanı tek forvet dahı olsa bu tek forvet bobo oluyor çift old. zamanda genelde tercıh holosko-bobo olarak kullanılıyor
ee elde kaldı nobre-batuhan bunlarda oyunun kılıtlendıgı anlarda atıyorum dk 65-70 arası skor 1-0 gerıdeyız yada 1-1 rakıp kapanmıs sısırme toplarda ısımıze fazlasıyla yarıyor bunuda herkes bılıyor

sozun ozu su yazdıklarımızı okuyan bır yonetıcı yada kulube yakın bırı varsa forumları takıp eden su yazılanlarıda goze alsın

NoPasaran

Artis batu..

topçu felan olmaz bu çocuktan..

arsene wenger bile adam edemez :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Tolgahan_BJK

Batu serseri merseri ama candan çocuk... iyi de topçu ! sergenimsi şımarıklıkları var :) olur o kadar... Bi takımda iki tane böyle disiplinsiz adam çok gelir ama motive etmeyi becerebilirse hoca veya yönetim, çoook faydalı olur.

Denizli'ye söylediği laflar çok fenaaa bi şekilde DOĞRU ! ama her doğruyu da her zaman söylemek..?

bizim takıma uyar bu çocuk uyar ;) süper olur... Bi tane yetenekli faydalı ama şımarık çocuğumuz olsun çok mu ?

zamanla şımarıklık azalır, kabiliyet artar !!