Ana Menü

3 Milyon Pound..!!!!!!!

Başlatan GöKHaN, Şubat 03, 2007, 05:27:41

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

GöKHaN

simdi fark ettim yasin daha 15 mis :) sende benim gibi 30 yasina gel Paranin ne anlama geldigini daha iyi anlarsin bende 15 yasinda hersey sakiz gofret parasiyla oluyor saniyordum ;)
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

eRe

Alıntı yapılan: GöKHaN - Şubat 04, 2007, 10:12:28
simdi fark ettim yasin daha 15 mis :) sende benim gibi 30 yasina gel Paranin ne anlama geldigini daha iyi anlarsin bende 15 yasinda hersey sakiz gofret parasiyla oluyor saniyordum ;)

bu guzel yorumunu alkıslıyorum.ancak parada bu adamın bı gun gıdecegı kesınken 2 yıl daha dursun 10 mılyon pound a satmaya calıssak daha ıyı olmaz mı.ve ya madde olarak gelecek transferden yuzde 30 ıstesek.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

xxdoggyxx

adamlar 2 ay önce 1 milyon veriyodu simdi 3 milyon oldu biraz daha beklersek iyice yükselir degeri en iyisi biraz da ha kalmasi
18.03.2007

2 dia 2 muerto

Bu adam satılmasın eski forumda dolasırken gordum batuhan 25 macta tam 81 gol attı.Sizce bunun değeri 3 milyon pound mu.Bırakın ya...
Satılmasın.....

carsi52

Alıntı yapılan: xxdoggyxx - Şubat 04, 2007, 12:41:02
adamlar 2 ay önce 1 milyon veriyodu simdi 3 milyon oldu biraz daha beklersek iyice yükselir degeri en iyisi biraz da ha kalmasi

bende onu anlatmaya çalışıyom ama boş boş konuşuyo.
Bölünür senin için uykular!

robinho

Alıntı yapılan: carsi52 - Şubat 04, 2007, 13:59:18
Alıntı yapılan: xxdoggyxx - Şubat 04, 2007, 12:41:02

bende onu anlatmaya çalışıyom ama boş boş konuşuyo.

dostum dusunsene yasin 15mis 1 sene sonra ingiliterede villalar tesisler kamplar para vs vs bunu istemeyen adama ben deli bile diyemem Carewde azicik onun icin gitmek istedi onun icin Batuhanda gitmek isteyebilir kariyerinide dusunerek

carsi52

ya batuhan gitmek istere tmm ama istemessede yollanmaz ki adam ya.
Bölünür senin için uykular!

burak_bjk

Alıntı yapılan: carsi52 - Şubat 04, 2007, 23:54:09
ya batuhan gitmek istere tmm ama istemessede yollanmaz ki adam ya.

yani altyapidan cikan bi oyuncuda takiminda oynamadan gidecegini ben sanmiyom...ilhanlari nihatlari para icin sattik ta noldu sampiyonluk gitti bilmem ne oldu
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

robinho

Ilhan gece hayatindan kendi kendini bitirdi..Yonetim Ilhanin gece hayatindan sonra bu duruma gelecegini biliyordu..

eyup1903

türkiye de kendini bitireceğine gidip orada adam gibi eğitim olsun bizim yüzümüzün akı olsun

Unforgiven

Allah yardım etsin ama çok abartildiğini düşünmekteyim.
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b