Ana Menü

3 Milyon Pound..!!!!!!!

Başlatan GöKHaN, Şubat 03, 2007, 05:27:41

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

GöKHaN

Bu adam tam 3 milyon pound! 

Adı Batuhan Karadeniz... Yaşı 16... İki yıldır peşinde olan Manchester City, bu kez baş döndürücü bir teklifle Türkiye'ye geldi. İngilizler, genç golcüye tam 3 milyon Pound değer biçti. 
03.02.2007

Böylesi görülmedi!
Henüz 16 yaşında ama Beşiktaş A takımında forma giyen oyunculardan bile daha fazla değer biçildi. Siyah-Beyazlılar'ın altyapısında oynayan Batuhan Karadeniz için devreye giren Manchester City, daha önce 1 milyon Pound teklif ettiği genç futbolcu için 3 milyon Pound önermeye hazırlanıyor. Milli forma altında İngilizler'in dikkatini çeken 16 yaşındaki futbolcuya alel-acele profesyonel sözleşme yapılmıştı. Manisa'da düzenlenen özel turnuvada Slovakya'ya 5, Romanya'ya da bir gol atan Batuhan, dün oynanan final maçında da İspanya filelerini bir kez havalandırdı. İngilizler bunun üzerine kasanın ağzını açtı.

'İbrahimoviç gibi!'
Batuhan'ı çok beğendiğini söyleyen Beşiktaş Altyapı Sorumlusu Mehmet Ekşi, genç futbolcuyu İnterli İbrahimoviç'e benzettiğini dile getirdi. Ekşi, "Uzun boylu ve inanılmaz bir fizik gücüne sahip. Çok rahat adam geçiyor. Gol vuruşlarında çok etkili, aklı ile ayaklarını çok iyi birleştiriyor. Kendi özümüzden gelen, geleceğin sadece Türkiye değil, Avrupa hatta Dünya'nın sayılı santrforlarından birisi... İngilizler daha önce de istemişti. Başka talipler de çıkabilir. Böylesine yetenekli bir futbolcu için konuşulan rakamlar az" dedi. Nisan ayında 16 yaşını dolduracak olan Batuhan için City'nin bu tarihte Türkiye'ye geleceği bildirildi.

Valla 3 Milyon asagi yukari 5 Milyon Euro ediyor.. Nebileyim arkadaslar cogumuz belki kalsin Besiktasa yillarca Hizmet versin diyecek fakat 5 milyon euroda az para degil.. Benim görüsüm Satilsin.. Hic olmazsa Avrupada Profesyonel Futbola baslarsa Türk Medyasisindada Uzak durursa 5 sene sonra Dünyanin Konusacagi Süper Star olabilir.. Türkiyede cabuk harcaniyor Gencler Besiktas Alt yapisindan cikmasi insaninda gögsünü kabartiyor hani   :koptum
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

robinho

bence bu sezon sonuna kadar ligde oynatalim kritik maclar ve derbi maclari haric hem o atmosferi yasar hemde baya bir alismis olur..Allah korusun besiktasda kaldi diyelim .. sonra sakatlandi ..sonra ne olcak?bence bu sezon sonuna kadar oynatalim zaten ligdede cosarsa man city 10 trilyonu gozden cikarmis 15 trilyonda yapar hem bjk hemde turk futbolu hemde batuhan gelecegini garantilemis ve kazanmis  olur

Adriano

Eğer yönetim para için hemen satarsa kaybeden Beşiktaş olur.. Gencecik geleceğin yıldızları arasında gösterilen bu kardeşimizi biraz daha geliştirip Beşiktaş as takımda faydalanıp yeri gelince Avrupa'ya uygun bir fiyata satılmalıdır..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Kartalizmatik

kesinlikle satılsın.bu basın oldukça türkiyede futbolcu yetişmez.hem dünyada bizi temsil eder
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

carsiköln

kiralik versinler 3 milyon pounda, o zaman akilli olurlar iste, ama satarlarsa asil o zaman sakat
Inadina Beşiktaş

burak_bjk

bence satilmamali boyle gencleri tigananin artik degerlendirmesi lazim...bunun yaninda ibrahim kas ve bi iki tane daha saglam gencler var bunlari yavas yavas takima adapte etmeli bence bunlar satilirsa BJK nin gelecegi yok olacaktir
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

eRe

eger satılcaksa bı dahakı satıstan yuzde 30 vermedıklerı surece zarar ederız
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

isterlerse 100 milyon paund verseler ben satmam.
Bölünür senin için uykular!

robinho

Alıntı yapılan: carsi52 - Şubat 03, 2007, 18:20:12
isterlerse 100 milyon paund verseler ben satmam.

yeri geldimi oyle bir satarsinki sen bile anlamassin..1

carsi52

Ben satmam kardeşim öle bi oyuncum varsa satmam kullanırım.

GöKHaN

beyler siz konuyu anlamadiniz herhalde (Youngster 15-16 yasinda bi Ronaldinhoya bile 3 milyon Pound = 5 Milyon Euro ödemez Dünyada hic bir Klüp, 100 milyon verselerde satmam diyen kisi ne rahat konusuyorsun sen ya Peynik Ekmekle yürüyo dimi bu takim ? Senin Richardinhona Delgadona Nobrene para ödeniyor hatirlatiyim parayla yürüyo bu isler kardes onu satma bunu satma o öyle bu böyle bol keseden konusmak cok kolay.. bizim takimimiz Borc icinde onu satmazsan elin oglu gelir derki bana 5 senelik profesyonel imza attirdin hadi Manchester City alt yapisinda oynaticakdi beni yillik 1 milyon ödeyipde sen napican ? Bobo ile Nobreyi Kesipde benimi oynatican ? hee oynatmicakmisin ? senelik 1 milyon ödeyipde beni yedekdemi oturtucan ? ya birakin cocuk suan süper ama ileride ne olucagi belli degil böyle bi firsat tepilmez tarihe gecicez alt yapi oyuncusunu 5 milyon euroya satipda Fatih Tekke bile 7 milyon euroya gittide en pahali türk oyuncular icine gecti onu satmam bunu satmam o strai isteriz bu strai isteriz degil futbol satmam diyen maddi yardim yap ozaman 5 milyon eurolukda senin hatirina tutalim :)

carsi52

Kardeşim sen Tarih peşindesin İlhan mansızı sattık noldu John carewi sattık noldu eline ne geçti.Paragöz olmıcaksın kardeşim onu sat bunu sat en ufak rakamda herkesi satıyoruz sen tarih peşindesin bu çocuk biraz kalsada büyüünce daha fazla paraya satsan daha iyi olacak.Boş boş konuşupda yok yardım yap yok şöle deme.

GöKHaN

carsi52 bos lafla yürümüyooooo takimmmmmmmmmmmmmmmm profesyonel futbol dünyasindayiz uyan cikar at gözlükleriniiiiiiiiii paradan konus bana bos bos onu satma bunu satma hep al hep al ile olmuyor bu islerrrrrrrrr geriiiiii kalma uyan 21ci yüzyildasin milyonlar milyarlar konusuyorrrrrrrrrr sacma sapan atip tutma senin 700 ytl ayliginla stadda kartal gol gol ilede yürümüyo bu takim paraylaaaaaaaaaaaa yürüyooooooo paradan bahset bana besiktasliyim demekle olunmuyo besiktaslilik gec bu ayaklariii senelik 1000 euro yardimini yapicaksin takima sonra kimsenin satilmasina izin vermiceksin keyfe gelmiyo manchester city besiktas gibi takimlarin borcununu biliyoda geliyo niye barcelonanin genc yildizlari pesine kosmuyolar ne pahasina olursa olsun satmicaklarini biliyooooo yaraliysan yarani kapaticaksin kapatamiyorsan boynunu büyük oyunculari saticaksin bana sosyal mesaj verme gercekci ol yaratici ol satma satma satma satmadik onuda senin istedigin 2 yildizida aldik noldu ? borc cikti tavana hadi kim ödicekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk le havle vela kuvvete illa billahil alil azim  :kart

robinho

carsi52 sana cok guzel ornek burak yilmazi verebilirim..uzun kalipli hizli topa sert vurur topla teknigi cok iyidir vs vs ama ne oldu burak i hemen gece hayati var diye yiprattilar eski burak artik yok..batuhana kim bilir ne cikarirlar..onun icin artik tarih onemli degil para olmassa gokhanin dedigi gibi futbolculara ne vericez kesinlikle sa-til-sin

GöKHaN

John Carewi sattik noldu demis ;D Carew zaten Lyona gitmek istiyordu cok israr etti senelik suan 4 milyon aliyor kim ödüyecek carewe 4 milyon dolar yahu bu herif bizde oynuyanlari besiktas ruhu ve hatiri icin oynuyor saniyor ya cildircam yemin ederim.. PARAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!