Ana Menü

Marca'dan İbrahim Kaş iddiası

Başlatan pAscAliAnUmut, Haziran 27, 2009, 16:13:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

MADRİD  - İspanyol spor gazetesi  Marca, Beşiktaş kulübünün İbrahim Kaş'ı geri almak için Getafe kulübü ile görüşmeye başladığını iddia etti.

''Beşiktaş'ın, eski futbolcusu Nihat Kahveci'yi aldıktan sonra yeni hedefi İbrahim Kaş'' diye yazan İspanyol gazetesi, Getafe'nin 1.5 milyon Avro karşılığında Kaş'ı bırakabileceğini savundu. Getafe'de ilk sezonunda İbrahim'in başarılı olamadığı ve 7'si ilk 11 olmak üzere 9 maçta toplam 558 dakika oynadığı  hatırlatılırken, ''Getafe'de defansın ortasındaki 5 oyuncu arasında 1000 dakika  sınırını aşamayan tek futbolcu İbrahim Kaş oldu. Türk futbolcu ülkesine geri dönmeye kötü gözle bakmıyor, çünkü daha fazla süre oynayabilir ve milli takımdaki yerini koruyabilir'' değerlendirmesi yapıldı.

Kaynak:ntvspor.net

Zan'ın yokluğunda iyi olur ama bedava giden bir adamı para ile almak bana yanlış geliyor  :-\       
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Ne gereği var allahını seversen :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Abi takımda yerli stoper kalmadı :)

Yarın öbür gün bi sakatlık olduğunda ne olacak  ;)

Toraman ligin ilk haftalarında oynayamıyacak diyolar..

Aslında Kayserisporlu Eren de çok iyi adam  :)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

İspanya medyasında bu konuyla ilgili verilen haberlerin ardından genç futbolcunun menajeri Ahmet Bulut bir açıklama yaptı. Bulut, İbrahim Kaş ile ilgili olarak Beşiktaş veya başka bir kulüp ile görümediklerini, genç futbolcunun, Getafe ile 3 yıl daha mukavelesinin olduğunu ve sözleşme tarihinin bitimine kadar İspanya'da futbol hayatını sürdüreceğinin altını çizdi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Guti ORÇ.

kaşı alacağına git kayserili ereni al

[KralKartal]

Bu Ahmet Bulut var ya, sinir oluyorum, her olayda bu var yahu, cebini doldurup duruyor
kluplere kazik atiyorlar, bizimkilerde hep yiyor
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eyup1903

bedavaya göndert sonra bi ton paraya geri al ulan yönetim sen nasıl bu adamı serbest olarak gönderdin

IL Capitano

Kasta Zan gibi sözlesmesi uzatilmadigi icin kulubune bir kurus kazandirilmadigi icin gitt. evet kulup istemedigi icin bedavaya gitti, simdi para verip geri almaya hic gerek yok..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Bedava giden adamı tekrar parayla geri almak  saçmalık olur.
Zaten M.D istemiyormuş.
Bölünür senin için uykular!