Ana Menü

Gökhan gitsin 1 yıl bedava çalışırım

Başlatan carsi52, Haziran 25, 2009, 15:00:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Beşiktaş kulübü doktoru Ayhan Optur, Gökhan Zan transferi ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.
25 Haziran 2009 Perşembe 10:16
Sık sık sakatlanması nedeniyle Ayhan Optur'la tartışan milli futbolcuyu kaptanlıkla terfi ettiren yönetim, kulüp doktorunun da futbol takımıyla ilişkisini kesip basketbol şubesine gönderdi.

Yöneticiler, "Bu adam beni delirtiyor. Başka bir takıma gitsin 1 yıl bedava çalışırım" diyen Optur'a, Gökhan'ın G.Saray'a imza atmasından sonra haksızlık yaptıklarını geç de olsa anladılar.

BU adam beni delirtiyor. Gökhan Zan başka takıma gitsin, 1 yıl bedava çalışırım... Bu sözlerin sahibi, Beşiktaş'ı oyalayıp G.Saray'a imza atan Gökhan Zan'ın yüzünden basketbol şubesine sürgüne gönderilen Beşiktaş Kulübü'nün doktoru Ayhan Optur. Doğan Yayın Holding CEO'su Mehmet Ali Yalçındağ'ın evindeki yemekte, Genel Yayın Yönetmenimiz Ertuğrul Özkök tarafından gündeme getirilen bu konuyu irdeledikçe farklı boyutlarının olduğunu ortaya çıkardık.

Beşiktaş'ta sık sık sakatlandığı için adı 'Cam Adam'a çıkan Gökhan Zan'la uğraşmaktan sıkılan Ayhan Optur, milli futbolcu ile sert tartışmalar yaşayınca olanlar oldu. Optur'u haksız bularak basketbol şubesine gönderen yönetim, Gökhan Zan'a kaptanlık pazubandını takıp terfi ettirdi. Gökhan'ın ezeli rakipleri G.Saray'a imza atması üzerine yaptıkları hatanın farkına varsalar da iş işten geçmişti... Konunun daha iyi anlaşılması için sezon başına gitmekte fayda var.

Bu adam beni delirtiyor

Gökhan'ın sürekli sakatlanması, 1 maç oynayıp 10 maç yatmasına dayanamayan yönetim, kulüp doktoru Ayhan Optur'dan rapor ister. Optur, araştırır soruşturur, üst makamdaki sağlık ordusu ile görüşür. Ve raporunu yazıp, şikayetini başkan Yıldırım Demirören'le yöneticilere iletir: "Gökhan Zan özünde çok iyi bir insan. Ancak iş sağlığa gelince değişiyor. Bir insan sakat olmadığı halde sakatım, hasta olmadığı halde hastayım der mi? Bu adam beni delirtiyor. Gökhan'ı yollayın, 1 yıl para almadan çalışacağım."
Gökhan ise farklı konuşuyordu: "Sakatlığımın sorumlusu kulüp doktorlarıdır. Bu doktorlar ve masörlerle çalışmak istemiyorum."

Geç anladılar

Yönetim, Ayhan Optur ve Zan'ı dinledikten sonra, doktoru basketbol şubesine verirken milli futbolcuyu kaptanlık pazubandı ile ödüllendirdi. Siyah beyazlı yöneticiler, Gökhan'ın kulübün verdiği süreyi beklemeden G.Saray'la sözleşme imzalamasından sonra yaptıkları hatayı geç de olsa anlamışlardı. Ve kendi aralarında özeleştiri yapmaktan geri kalmadılar:

"Kulüp doktoru ve masörler Gökhan Zan'dan şikayetçiydi. Fakat bizler kulüp doktorunu haksız bulduk. Gökhan Zan'ı terfi ettirerek kaptanlık bandı taktık. Keşke kulüp doktorumuz Ayhan Optur ve ekibi görevine devam etseydi. Gökhan Zan'a kimsenin inanmadığı ortamda yönetim olarak sahip çıktık ama o farkına varmadı ya da bizimle oynadı. Olan kulüp doktorumuza oldu."

spor3
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Hatalarını anlamaları güzel de sonuç olarak Ayhan Optur futbol şubesine dönecek mi peki ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.