Ana Menü

Son Dakika! Nihat Beşiktaş'ta

Başlatan djinonu, Haziran 24, 2009, 16:54:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Beşiktaşımız, eski oyuncumuz Nihat Kahveci ile yeniden buluştu ve siyah beyazlı kulübe gelmesi için bir ikna görüşmesi yaptı.

DHA'nın servis ettiği habere göre; Swissotel Grand Efes'te Beşiktaş'ın şampiyonluk gecesini kutlamak için İzmir'e gelen başkanımız Yıldırım Demirören, Çeşme'de tatilini geçiren Villarreal'de oynayan milli futbolcu Nihat Kahveci ile buluştu. Çeşme'deki tatilini yarıda keserek arkadaşı Murat Kuş'la başkan Yıldırım Demirören'in suitinde buluşan Kahveci'nin, yedi saatlik görüşme sonunda Beşiktaş'a dönüş yolunda adım attığı öğrenildi. Kahveci ve Kuş, otelden birlikte ayrılarak Çeşme'ye geri döndü. Beşiktaş kulislerinde görüşmenin olumlu geçtiği yorumları yapılırken resmi açıklama ise henüz gelmedi.

Bilindiği gibi Demirören ve Kahveci daha önce konuşmuş, ancak milli futbolcu iki sene daha Avrupa'da top oynayacağını söyleyerek, Türkiye'ye dönmek istemediğini bildirmişti.

Kaynak: DHA

nihat konusunu bulamadim buraya actim
adminler isterse nihat konusuna aktarir... :)

güncel: 25 Haziran

Ve Nihat Beşiktaş'ta!

Transferin suskun takımlarından Beşiktaş, kariyerini uzun süredir İspanya'da sürdüren eski futbolcusu Nihat Kahveci ile 3 yıllığına anlaştı.  Beşiktaşlı yöneticilerin, Nihat ile yaptığı görüşmede olumlu sonuca vardıkları ve Villareal'de forma giyen milli futbolcuyla 3 yıllığına anlaştıkları öğrenildi.  Daha önce Nihat ile yaptığı görüşmelerden olumlu sonuç alamayan Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in, dün gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda eski futbolcularıyle anlaşma sağlayarak transferi gerçekleştirdiği kaydedildi.

NoPasaran

Demirören-Kahveci buluşması!
FLAŞ! Mehmet Topuz'u ezeli rakibi Fenerbahçe'ye kaptıran Beşiktaş, eski oyuncusu Nihat Kahveci ile yeniden buluştu ve siyah beyazlı kulübe gelmesi için bir ikna görüşmesi yaptı.

Swissotel Grand Efes'te Beşiktaş'ın şampiyonluk gecesini kutlamak için İzmir'e gelen başkan Yıldırım Demirören, Çeşme'de tatilini geçiren Villareal'de oynayan milli futbolcu Nihat Kahveci ile buluştu.

Çeşme'deki tatilini yarıda keserek arkadaşı Murat Kuş'la başkan Yıldırım Demirören'in suitinde buluşan Kahveci'nin, yedi saatlik görüşme sonunda Beşiktaş'a dönüş yolunda adım attığı öğrenildi.

Kahveci ve Kuş, otelden birlikte ayrılarak Çeşme'ye geri döndü. Beşiktaş kulislerinde görüşmenin olumlu geçtiği yorumları yapılıyor.

Bilindiği gibi Demirören ve Kahveci daha önce konuşmuş, ancak milli futbolcu iki sene daha Avrupa'da top oynayacağını söyleyerek, Türkiye'ye dönmek istemediğini bildirmişti.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

[KralKartal]

Daha önce Yıldırım Demirören'in transfer girişiminde bulunduğu ve bugün İzmir'de buluştuğu Nihat Kahveci sonunda ikna oldu. İzmir'de bir araya gelen ikili el sıkıştı.   Villareal'da forma giyen milli futbolcu Beşiktaş'la anlaştı.

Bugün İzmir'de başkan Yıldırım Demirören'le bir araya gelen Nihat, camianın baskısına ve Demirören'in ısrarlarına daha fazla dayanamayarak, 'Evet' dedi.

Villareal'de uzun süredir forma giyemeyen Nihat'ın satılacağı yönünde çıkan haberler 29 yaşındaki futbolcunun transferinde etkili bir koz oldu.

Henüz sözleşme maddelerinin konuşulmadığı görüşme neticesinde Nihat Kahveci'nin 3-5 milyon Euro arasında değişen bonservis bedelinin daha da aşağa çekileceği kararlaştırıldı.

Nihat'a ise senelik 3 ile 3.5 milyon Euro arasında ücret vereceği öğrenildi.

(*) Medyaspor özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

yok ben istemiyorum bu nihati...
3 milyonmus 5 kurus bile etmez sakat... kal oldugun yerde satilmis senin aslinda hatani anlayip geri gelmende bir kurus istememen lagzim...

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

+18 !

djinonu

toplam 15 milyon € bakalim ne kadar verimli olacak...

TurkishTank

futbolcunun maas'i kadar dogal birsey yok...transfer ucret'le maas'i birlestrip futbolcuya deger vermiyormusunuz...bu anlayisi kiniyorum... tamam "toplam 15 milyon diyon..." ozaman bende "15 milyon'u 4 seneye boluyolar diyom...boyle bi anlayis yok...takimin maas butcesi var.
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

KeePSaKe

Ve Nihat Beşiktaş'ta!
Beşiktaş transferde bombaları patlatmaya başlattı. Önce Gaziantepspor'dan İsmail Köybaşı'nı kadrosuna katan siyah-beyazlılar, şimdi de eski yıldızı Nihat Kahveci'yi kadrosuna kattı.

NTVSpor'un haberine göre Daha önce Türkiye'ye dönmek istemediğini ve futbol hayatını İspanya'da sürdürmek istediğini söyleyen Nihat Kahveci, başkan Yıldırım Demirören'in çabalarıyla ikna oldu ve siyah-beyazlı formayı giymek için "Evet" dedi.

Beşiktaş'ın Nihat için Villarreal Kulübü'ne 4.5 milyon Euro bonservis bedeli ödeyeceği öğrenilirken, Nihat'ın alacağı ücret konusunda bir açıklama yapılmadı.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören NTV Spor'a yaptığı açıklamada, "Nihat Kahveci Beşiktaş camiasına hayırlı olsun. İki kulüp zaten daha önceden anlaşmıştı, Nihat bundan sonra Beşiktaş'ın başarısı için ter dökecek" diye konuştu.

Kaynak: NTVSpor
Since 1903

ilhan mansız_melis

Turkcell Süper Lig'de ve şampiyonlar Ligi'nde başarı hedefleyen Beşiktaş, çok önemli bir transfere imza attı. Siyah-beyazlılar İspanya'nın Villarreal takımında forma giyen milli futbolcu Nihat Kahveci ile 3 yıllığına anlaşma sağladı.

Daha önce Türkiye'ye dönmek istemediğini ve futbol hayatını İspanya'da sürdürmek istediğini söyleyen Nihat Kahveci, başkan Yıldırım Demirören'in çabalarıyla ikna oldu ve siyah-beyazlı formayı giymek için "Evet" dedi.

Beşiktaş'ın Nihat için Villarreal Kulübü'ne 4.5 milyon Euro bonservis bedeli ödeyeceği öğrenilirken, Nihat'ın alacağı ücret konusunda bir açıklama yapılmadı.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören NTV Spor'a yaptığı açıklamada, "Nihat Kahveci Beşiktaş camiasına hayırlı olsun. İki kulüp zaten daha önceden anlaşmıştı, Nihat bundan sonra Beşiktaş'ın başarısı için ter dökecek" diye konuştu.

2001-02 sezonunun devre arasında teknik direktör John Benjamin Toshack'ın ısrarıyla Beşiktaş'tan İspanya'nın Real Sociedad takımına transfer olan Nihat, sezonun ikinci yarısında İspanya'ya alışma süresini tamamladı. Bir sonraki sezon fırtına gibi esen milli futbolcu, attığı 23 golle tüm dikkatleri üzerine çekti. Daha sonra 3 sezon daha Sociedad forması giyen Nihat, istikrarlı çizgisini sürdürdü ve sergilediği performansla Villarreal Kulübü'nün yolunu tuttu.

Villarreal'deki ilk sezonunda vasat bir görüntü çizen Nihat, bir sonraki yıl ise tekrar kendini buldu ve attığı gollerle takımının ligi ikinci sırada bitirmesinde büyük pay sahibi oldu.

Euro 2008'de A Milli Takım formasıyla çok kritik gollere imza atan ve ay-yıldızlı ekibin yarı final oynamasında önemli rol üstlenen Nihat, geride bıraktığımız sezonda ise yaşadığı sakatlıklar nedeniyle beklenen performansı sergileyemişti. (NTV Spor)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

Çok şaşırdım Nihat'ın gelmesine

Ben hep İspanya'da kalmasından yanaydım ama Beşiktaşlılığı ağır mı bastı acaba ?

Neyse hayırlı uğurlu olsun...

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

süper oLdu süperr nihat cosacak görürsünüz

HosgeLdin Kaptan !

ilhan mansız_melis

Kaç numarayı giyecek ?

Eskiden bizde kaç numarayı giyiyordu ? acaba

Kaptanlığı ona verecek miyiz ?

Kafamda bu sorular var :D